23 יולי 2019

כלכלה מפגש האהבה-לפני-פלישה

23 אוג' 2012 | ריכוז כתבים

0

רשות המיסים: בעל מפגש האהבה בחוף י"א העלים מיליוני ₪ משלטונות המס

חיים ודניאל אללוף מאשדוד ואלון בן דוד מאשקלון ממזנון מפגש אהבה בחוף י"א באשדוד, חשודים בהעלמת הכנסות במיליוני ש"ח מהפעלת מזנונים בחוף הים באשדוד. בית משפט השלום בראשון לציון, כב' השופט ד"ר עמי קובו, הורה היום על שחרורם בתנאים מגבילים.

ביחידת יהלום – היחידה הארצית לחקירות ומאבק בפשיעה, מתנהלת חקירה נגד החשודים, נערכו חיפושים במזנון "מפגש האהבה" במהלכם נמצאו לדברי שלטונות המס, ראיות המגבשות את החשד כי היקף הכנסותיהם של החשודים עומד על מיליוני ש"ח בשנה, הכנסות שלא דווחו לרשות המסים.

מהבקשה עולה כי החשוד חיים אללוף מפעיל את המזנון לפחות משנת 2004. לטענת שלטונות המס הוא מודה בחקירתו כי הוא עובד ב"מפגש האהבה", שהיה שייך לאחיו ז"ל, מאז שנת 2000 אך רק בשנת 2004 הועבר העסק לבעלותו. לדבריו, בשנים 2007 – 2011, בעת ששהה בין כותלי הכלא, היה העסק בבעלות החשודים דניאל אללוף ואלון בן דוד, הטוענים כי הם רק ניהלו עבורו את העסק.

עוד עולה מהבקשה כי החל מחודש מאי השנה החל החשוד חיים אללוף להפעיל עסק נוסף בחוף הים באשדוד בשם "מפגש גן עדן" ואף פתח תיק ברשות המסים, אך על שמה של אושרית יצחקי. בחקירתו הודה לטענת שלטונות המס, כי רישום העסק על שמה הוא פיקטיבי.

תגובותהתגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑