22 ינואר 2020

כלכלה בניין-כללי

20 אוג' 2012 | ראובן קפלן

0

תושב אשדוד נאשם בסחר ב-14 ק"ג חשיש

צילום אילוסטרציה. אין קשר בין התמונה לבין המקומות בו הוסתר הסם- ערן נחום, בן 36 מאשדוד נאשם בכך שייבא כ-14 ק"ג חשיש מהרשות הפלסטינית בשווי של כ-220 אלף ₪, איחסן הסמים אצל תושב העיר אמזר שימלשווילי והספיק למכור חלק מהחשיש בסכום של כ-70 אלף ₪. כך עלה מכתב האישום שהוגש השבוע לבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

על פי כתב האישום, נחום קשר בחודש יוני השנה  קשר עם  "אבו יוסף", תושב הרשות הפלשתינית ששהה בישראל ו"עלי", לסחור בחשיש . על פי ההסכם אבו יוסף יעביר לו כמות גדולה של חשיש, עבורו ישלם בתשלומים, ויעביר לאבו יוסף כסף עבור הסם, באמצעות עלי, בחלקים, לאחר שימכור את הסם לאחרים.

במסגרת העסקה, במהלך החודשים יוני ויולי העביר עלי לנחום מטעמו של אבו יוסף, באמצעות אחרים, בשני מועדים שונים באשדוד, 14 "אוקות" של חשיש, כשכל אוקה כוללת 10 "פלטות" של חשיש, ומשקל כל פלטה כ-100 גרם.

לפי המוסכם בין נחום לאבו יוסף, מחיר כל אוקה נע בין 15,000-16,000 ₪, כשהמחיר הכולל בעסקת הסם, אותו היה הנאשם אמור לשלם עבור הסם שקיבל מאבו יוסף, כפי שהוסכם במסגרת הקשר, היה כ- 220,000 ₪ לכל הסחורה במשקל כולל של 14 ק"ג.

נחום הוא נאשם בקשירת קשר לפשע, סחר בסמים ובהחזקת סם מסוכן שלא לצריכה עצמית.

על פי כתב האישום עד ליום מעצרו ב-5 לאוגוסט, לפני כשבועיים, נחום איחסן כשני קילו מהחשיש  מחולקים לעשרים פלטות, במחסן שברשותו של אמזר שימלשווילי באשדוד והוסכם ביניהם שאמזר יוציא לו את הסם לבקשתו מהמחסן.

במסגרת הקשר ולשם קידומו, נחום ועלי תיאמו מספר מפגשים באשדוד ובתחנת דלק בכניסה לאשקלון לשם העברת תשלומים עבור החשיש שרכש מאבו עלי. מכירת החשיש לסוחר סמים  משנה מחולון בוצעה בין היתר ברחוב מיכלשווילי מס' 26 ברובע ו' כאשר סוליות החשיש הונחו  בשקית ליד עץ בחצר בניין מגוריו של אמזר. פלטות חשיש נוספות הוסתרו תחת שיחים בחצרות בניינים נוספים ברחוב מיכלשווילי.

אחת הפעמים סוכם כי נחום יעביר לעלי  כ-30 אלף ₪ עבור החשיש שרכש. הם קבעו להיפגש אך הטנדר של עלי התחמם ונתקע בין יד מרדכי לזיקים. נחום שלח את הכסף עם נהג המונית האשדודי שלום דבראשוילי שקיבל עבור הנסיעה  המיוחדת 150 ₪ בלבד.

מכתב האישום מתברר כי באחד המקרים נחום מכר סם לתושב חולון אך זה החזיר לו את הסחורה בטענה כי היא מאיכות ירודה.

תגובותהתגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑