25 ינואר 2020

מידע על מנהל האתר

אתר אשדודnews, עיתון האינטרנט של אשדוד והסביבה הינו המקומון המקוון  הראשון שהוקם באשדוד והוא עלה לאוויר בחודש מאי 2004 . אשדודnews רושם מעל למיליון כניסות לשנה. בחמש השנים האחרונות האתר ממוקם במנוע החיפוש של גוגל בשלושת המקומות הראשונים למילה "אשדוד".  בשנת 2007 הוקם אתר מקומי נוסף גן יבנהnews הזוכה לפופולאריות רבה.

תכני שני האתרים מופקים על ידי צוות איכותי המחויב למשימה להעמיד את כל המידע האפשרי הרלוונטי כל הזמן, בכל מקום. האתרים הינם בבעלות פרטית של העיתונאי ראובן קפלן.

קהל היעד של המקומונים הוא בטווח גילאים 18+ , זוגות צעירים, משפחות והגיל השלישי. קהל הגולשים מורכב מקהלים מגוונים  כמו שכירים, עצמאיים, בעלי תפקידים בכירים ואנשי ציבור.

באתרים תוכן מקורי נרחב, מידע אקטואלי  בתחומים מגוונים הקשורים לחיי העיר והסביבה כמו חדשות, כלכלה, צרכנות, נדל"ן, חינוך, בריאות, איכות סביבה, תרבות וספורט כמו גם מדור דעות נרחב. כתבות האתרים מצוטטות לעיתים קרובות באמצעי תקשורת שונים.

באתרים ניתן לפרסם באנרים בגדלים ומיקומים שונים, קוביות קישור, מיני-אתרים, כתבות תדמית, סטריפים ומאמרים ממומנים.

הצוות האינטראקטיבי האיכותי של אשדודnews וגן יבנהnews יתאים לכם פרסום מקורי, מדויק ואמין, העונה לדרישות וצרכי העסק שלכם.

באשדודnews מפרסמות  בין היתר עיריית אשדוד, חברות ותאגידים עירוניים,  חברות ועסקים פרטיים, בעלי מקצועות חופשיים כמו עורכי דין, בעלי חנויות, עסקים קטנים ועוד.

טלפון מערכת :0722-616534
פקס2מייל 08-8672717
נייד ראובן: 050-7942423
מייל News@ashdodnews.co.il


התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑