23 יולי 2019

ספורט אתלטיקה 2015

08 יוני 2015 | טל שמש

0

אלופי האתלטיקה לבתיה"ס באשדוד: "היובל" בבנות "קשת" בבנים

מזה כ-35 שנים ברציפות,מפעילה ומארגנת רשות הספורט העירונית,בשיתוף משרד החינוך, את ליגת האתלטיקה הקלה לבתי הספר היסודיים בעיר.המשתתפים,תלמידים ותלמידות בכיתות ה'-ו' בעיר.

בשבוע החולף הסתיימה הליגה לשנת הלימודים הנוכחית-תשע"ה.
הליגה נערכת במתכונת של שני מחזורים. המחזור השני,המסכם, התקיים אף הוא באצטדיון ברובע ב' .

בין בתי הספר זכו על פי הניקוד הכללי:
במקום ה-1 בין הבנות: בית הספר היובל- עם 236 נק'.
2 רתמים- 216 נק
3 רננים 152 נק'
במקום ה-1 בין הבנים: בית הספר קשת- 224 נק'
2 גאולים 137 נק'
3 שקד 124 נק'
בתחרויות למקצועות היחידים הושגו התוצאות הבאות:
בנות
ריצת 60 מטר
מקום 1-כריסטינה סטיפנוב – בי"ס חופית –* 8.94 ש'
*זוהי תוצאה יוצאת דופן,מעולה, לגיל 11 .
מקום 2-ג'וי אוסיגווי-בי"ס רננים – 9.33 ש'
3-שרון שוקרון-בי"ס היובל – 9.46 ש'
זריקת כדור
מקום 1- שלהבת ביינה –היובל- 28:40 מ'
2- רוני פרחן- רתמים – 27:80 מ'
3- שילב כהן – קשת – 27:50 מ'
קפיצה למרחק
מקום 1 –מיה ברודסקי- רתמים- 3:90 מ'
2 – קסניה לבצ'נקו – גאולים – 3:72 מ'
3- שלהבת ביינה -היובל- 3:61 מ'
3- שני שניידר- רננים – 3:61 מ'
ריצת 200 מ'
מקום 1- כריסטינה סטפנוב- חופית – 30:94 ש'
2- ג'וי אוסיגווי- רננים- – 31:45 ש'
3- שנאל מיכאל- היובל – 32:34 ש'
מירוץ שליחות
מקום 1 – בי"ס היובל – 37:96 ש'
2- חופית – 38:64 ש'
3- קשת- 38:84 ש'
בנים
ריצת 60 מ'
מקום 1- שרון אחיטוב – גאולים – 8:81 ש'
2- עומר דנן – רעים- 8:95 ש'
3- אשר ביטון – קשת – 9:08 ש'
3- אלון ספיר – קשת- 9:08 ש'
ריצת 300 מ'
מקום 1 – אדוארד ניאזנוב- שקד- 49:96 ש'
2- אושר ביטון – קשת – 50:48 ש'
3- אלון ספיר- קשת – 50:78 ש'
קפיצה לגובה
מקום 1- שרון אחיטוב – גאולים – 1:35 מ'
1- אורי פיסחוב- קשת – 1:35 מ'
*תוצאות נפלאות לגילאי 11-12
3-שגיב בר לב- קשת – 1:30 מ'
זריקת כדור
מקום 1 – איגור איגנטיוק – גאולים – 36 מ'
2- שגיב בר לב- קשת – 33:40 מ'
3- דניאל מנטייב – אלונים – 31 מ'

מירוץ שליחים

מקום 1- בי"ס קשת – 36:54 ש'
2- שקד- 37:71 ש'
3-היובל- 38:16 ש'

התחרות נערכה במזג אוויר אידיאלי שתרם רבות לרמה הגבוהה והאווירה הספורטיבית שהופגנה ע"י האתלטים הצעירים.
המפקח על החינוך הגופני במחוז הדרום יעקב ניצן הודה לכל צוות רשות הספורט על ארגון התחרות באופן יסודי ומקצועי .סמנכ"ל רשות הספורט בני חזקיה,שאף עמד בראש הצוות המארגן, חילק את הגביעים והפרסים לבתי הספר ולאתלטים הזוכים.
כשופט ראשי שימש מאמן האתלטיקה הוותיק שמעון ראסין.
לידו,במסירות ובמקצועיות שפטו תלמידי מקיף ח'.
על התוצאות,שקלולן ורישומן, עמלו ענת ביסמוט וציפי ספוסניק מרשות הספורט, שיתוף פעולה זה הוביל לתחרות מהנה ומרתקת, שהפיקה רשות הספורט באמצעות הצוות המיומן שלה.

תגובות

תגיות: ,



התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑