23 אוגוסט 2017

ספורט הפנינג-הליכה2015-620

19 מאי 2015 | טל שמש

0

ב-4 ליוני אלפים ישתתפו בהפנינג ההליכה השנתי ה-5

גם השנה, בפעם החמישית ברציפות, יתקיים לאורך שדרות משה דיין, הפנינג ההליכה השנתי שהפך למסורת, לה מצפים רבים מתושבי העיר ונוטלים בה חלק פעיל אלפים מכל הגילאים.
ביום חמישי 4.6.15 החל מהשעה 19:00, יצעדו שוחרי הספורט העממי, במסלול שיחל בכיכר "עין השמש" (הממוקמת בקצה הדרומי של שד' משה דיין), לאורך השדרה המקבילה לחוף הים,צפונה עד לכיכר העירייה, שבסיטי.
לדברי רשות הספורט, הרשות מיישמת במגוון רחב של פעילויות, את חזונו של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, להנגיש ולגרוף יותר ויותר תושבים מכל הגילאים והמגזרים, למעגל הפעילויות לקידום הכושר הגופני.
ההפנינג השנתי, מהווה שיא אליו יתנקזו רבים. מוסדות, ארגונים ואגודות מהעיר, משפחות ובודדים, ובכך יציינו את מודעותם לחשיבות השמירה על כושר גופני כאורח חיים פעיל ובריא.
לדברי הנהלת הרשות, הסלוגן שטבעה רשות הספורט: "באשדוד-פעילות גופנית התרופה הטבעית!" הפך למטבע לשוני שכיח. זוהי כבר לא סתם סיסמה, אלא נרטיב שנחרט עמוק בתודעה.
רשות הספורט העירונית פעלה ופועלת רבות, לעידוד המודעות לכושר גופני. היא והגוף המרכזי האחראי לעובדה הסטטיסטית,הלפיה יותר ויותר תושבים מצטרפים מדי שנה לחוגים ולפעילויות הרבות שמעניקה רשות הספורט למעוניינים. ובהרבה מקרים-פעילויות אטרקטיביות-חינם .

אז מה מצפה השנה לבאי ההפנינג?
לאורך שד' משה דיין-מסלול ההליכה-יותקנו מוקדים מוזיקליים ומגברים, אשר ישמיעו מוזיקה,
באורח קבע,ק יימים לאורך המסלול, מוקדי כושר פעיל, אשר יאפשרו , פעילות גופנית נוספת להליכה.
נקודות מים ונקודות ישיבה ימתינו אף הם לצועדים הזקוקים לכך. תהיה נוכחות מוגברת של כוחות הביטחון ומ.ד.א שיהיו מוכנים לכל תרחיש.
ממארגני האירוע נמסר כי כבר עתה הובטחה השתתפותם של מירב בתי הספר בעיר על מוריהם, תלמידיהם והוריהם. מרבית מרכזי ושרותי הבריאות בעיר יפגינו נוכחות פעילה.
קבוצות מאורגנות רבות ממפעלים, מתנסי"ם, תנועות נוער, ארגוני התנדבות,א גודות ספורט ועוד, יצעדו תחת דגלי המוסד אותו הם מייצגים.
השנה תסתיים הצעדה בהפנינג ספורט ענק שיחל בשעה 20:00 וייערך ברחבת קניון סי מול (מאחורי בית העירייה).
מגוון עצום של פעילויות לכל המשפחה-תוך שימת דגש על פעילות המתאימה לגיל הרך- מצפה למסיימי מסלול ההליכה, ולכאלה שיצטרפו רק לחלק המסכם את הערב:
מוקדי הפעלה אקטיביים ואטרקטיביים של מועדוני הכושר ומוסדות פארא-ספורטיביים: גו אקטיב (כולל מתקן ייחודי לאימוני TRX-עם גומיות כושר)הולמס פלייס, פיטנס, מכללת גודלמן,סוויטץ' (הפעלות גופניות המוניות, חב' תלתן (משחקי נופש) דרך חיים (עיסויים בריאותיים)
וכן,קופות חולים כללית, מאוחדת, מכבי, לאומית ומרכז רפואי "אסותא".
הילדים והוריהם יוכלו לטעום ולהתנסות גם במתקנים מתנפחים רבים, קליעה לסל וקטרגל, טיפוס על קירות , גלישה במגלשות, ספינינג, זומבה,ק ליעה למטרה וקפציות שונות.
לקטנטנים תצפה עמדת ג'ימבורי פעילה ומהנה.
למשתתפים יחולקו צ'ופרים ללא תשלום: שתייה קלה בריאותית..וארטיקים.
כל אלה חינם !
ברשות הספורט מציינים בתודה כי הפרויקט המורכב שיקיף אלפים יוצא לדרך הרבה בזכות השותפים הנאמנים: מנהל הספורט אשר במשרד לתרבות וספורט, מנהל הרווחה-מח' הבריאות בעיריית אשדוד "ואפשרי-בריא"-התוכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים.

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑