29 ינואר 2020

ספורט לסרי-רוזנברג1-14

09 ינו' 2014 | טל שמש

0

הושלמה תכנית אב עירונית לספורט באשדוד עד לשנת 2025

"התכנית נכתבה על פי החזון העירוני שלנו, והיא משתלבת היטב עם המגמה שלנו לתכנון עירוני כולל וארוך טווח בכל תחומי החיים", כך ציין ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי ביום ראשון השבוע שהוצגה תכנית אב לספורט עד שנת 2025 שנכתבה בשנתיים האחרונות על פי חזונו ודגשיו.

התוכנית הוצגה במהלך פגישה בלשכתו יחד עם ראשי רשות הספורט העירונית וכותב התכנית ד"ר שוקי דקל, ששימש בעבר בתפקיד ראש מינהל הספורט במדינת ישראל.

 לסרי: "התכנית הזו מצטרפת לשורה של תכניות אב אחרות, המהוות בסיס לפעילותינו בכל התחומים המשפיעים על איכות החיים בעיר".

 תכנית האב מתפרסת על פני 120 עמודים ובנוסף כוללת עוד עשרות עמודים של נספחים וסקרים. בתכנית עצמה מובאים רקע ונתונים על העיר, תקציר עיקרי סקר הצרכים, נתונים על מערכת החינוך ומתקני הספורט, המלצות לעשור הקרוב בכל הקשור לפיתוח, קידום ובינוי בתחום, וכן עוד שורה ארוכה של נושאים אחרים.

 מנהל רשות הספורט, מיקי רוזנברג: "תכנית האב נכתבה על פי הדגשים של ראש העיר ועם ראייה לכל אורך הדרך של התושב במרכז. במסגרת התכנית ביצענו גם סקר צרכים מקיף, ועמדנו מקרוב על רעיונות, בקשות וציפיות של תושבי העיר לקידום הספורט העממי וההישגי וקידום אורח חיים בריא ופעיל".

 "היה חשוב לנו לגבש חשיבה כלל מערכתית, תוך חיזוי צורכי האוכלוסייה בפעילות גופנית ובמתקני הספורט. התכנית מביאה עימה תכנון יעיל של מערך הספורט, ויישומה תספק לתושבי העיר שירותי ספורט ופנאי מגוונים ותהפוך את אשדוד למובילה במדינת ישראל גם בתחום הספורט", סיכם ראש העיר והוסיף: "יישום התכנית תעצים את שירותי הספורט והפנאי המגוונים, ותהפוך את אשדוד למובילה במדינת ישראל גם בתחום הספורט"

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑