23 אוגוסט 2017

ספורט מאמאנט-לימור6-14

19 יוני 2014 | טל שמש

0

ליגת המאמאנט בכדורשת: בי"ס "שירת הים" אלופת אשדוד

צילום: לימור אדרי.      פרויקט כדורשת-מאמאנט שהתחיל בבית היוצר של רשות הספורט העירונית באשדוד,עם 20 אמהות, הפך לאימפריה של ממש עם 19 קבוצות ו-230 שחקניות פעילות. השנה הצטרפו לליגה גם קבוצות המייצגות בתי ספר תיכוניים, בנוסף לבתי הספר היסודיים.
הליגה שנמשכה מספר חודשים, התחלקה לשלושה בתים. מתוכם העפילו לשלב הגמר 10 קבוצות. יתר הקבוצות המשיכו במסגרת "ליגת ידידות".
לשלב "הפיינל פור" העפילו נבחרות: מקיף ח', אופק, רננים ושירת הים. נבחרת מקיף ה' זכתה במקום הרביעי ונבחרת אופק בשלישי. למשחק הגמר התייצבו נבחרות רננים (אלופת אשתקד) ונבחרת שירת הים.
בפני יציע גדוש ורועש, שאכלס כ-500 אמהות בעליהן וילדיהן, נערך משחק הגמר באווירה קרנבלית תוך הפגנת רוח ספורטיבית למופת.
שחקנית קבוצת קשת תמי מור סיפרה לצופים על התמיכה לה זכתה מחברותיה לקבוצה במאבקה במחלת הסרטן, עדות לרוח האחווה והעזרה לזולת השוררת בליגת מאמאנט.
לאחר מאבק מרתק וצמוד שנמשך 3 מערכות, תוך הפגנת יכולות גבוהות זכו באליפות בנות קבוצת שירת הים.

שפט את הגמר ישראל סידבון יחד עם שופטי הקווים: ינו שוורץ, יגאל פינגל ואסתר שוורצמן שאף שימשה כשופטת הראשית במשך העונה.
"בליגת הידידות" זכתה במקום הראשון- קבוצת בית הספר מקיף ח'.
מי שעומדת מאחורי המפעל המצליח הינה עו"ד ענבר אברמוביץ. אלון חזן נציג רשות הספורט הינחה בכשרון רב את הטקס, שבו בירך גם סמנכ"ל הרשות ניסים דוק והשתתף בחלוקת הגביעים והמדליות גם הסמנכ"ל בני חזקיה .
ענבר הודתה למשה בוטרשוילי הממונה על הספורט ולמיקי רוזנברג מנכ"ל הרשות על סיועם ותמיכתם בליגת מאמאנט.בסיום הודיע בני חזקיה : "בקיץ אנו מתכננים יומיים של "לילה לבן מאמאנט" שיתקיים בחוף הים ובו תגענה קבוצות מאמאנט מכל הארץ לטורניר ולחוויה עד השעות הקטנות של הלילה ".

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑