23 יולי 2019

ספורט אתלטיקה יסודיים 30.3.620קפיצה-לרוחק - Copy

03 אפר' 2016 | טל שמש

0

מי רץ הכי מהר ומי קופץ הכי גבוה באשדוד?

ביום ד'  האחרון הרשות העירונית לספורט ארגנה באצטדיון העירוני בפארק בן גוריון את אליפות אשדוד באתלטיקה קלה לבתי ספר יסודיים בהשתפות כ-300 תלמידי כתות ה'-ו' מ- 28 בתי ספר יסודיים בעיר. לצידם פעלו ללא ליאות ותרמו להצלחת המיזם, המורים לחינוך גופני של בתי הספר המשתתפים.

לפני תחילת המקצים השונים, נערך טקס השבעה חגיגי, ובו התחייבו האתלטים הצעירים, בראשית דרכם, לפעול בהגינות ובהוגנות על פי כל כללי הספורט.

תוצאות בנות:

ריצת 60 מ':

מקום 1- יפית  קוטלרבסקי –רתמים –    9.60 ש'

מקום 2 – זהבה  דמיטייה -    חזון יעקב- ומיכל הופמן-לב שדות יואב 9.65 ש'-כ"א

מקום 3 – ליאל איפריימוב -  אשכול – 9.70 ש'

ריצת 200 מ':

מקום 1 – דניאל צפריר – רתמים 33.63 ש'

מקום 2 –אליסה קורולחין-רננים 33.81 ש'

מקום 3 – שני כהן -          יחד     34.71 ש'

זריקת כדור:

מקום 1 – שילב כהן – קשת       33.63   מ'

מקום 2 – שרון גוטליב –קשת    26.10 מ'

מקום 3 -  לירז לוי -   היובל      24.90 מ'

קפיצה לגובה:

 מקום 1 –ויקה סביץ'- חופית         1.20 מ'

מקום 2 – וונדי זילברשטיין-חופית  1.15 מ'

מקום 3 – ליעד משה – רתמים    1.15 מ'

מרוץ שליחות 60* 4:

מקום 1 – ביה"ס רתמים וביה"ס שדות יואב – 39.96 כ"א

מקום 2 – ביה"ס קשת  40.08 ש'

מקום 3 – ביה"ס היובל 40.48 ש'

תוצאות בנים:

ריצת 60 מ':

 מקום 1 – אלירן קבצ'נקו – אלונים 9.12 ש'

מקום 2 -  ליאור ספיר – יחד           9.17 ש'

מקום 3 -  דוד מיכאל -  רעים          9.37 ש'

ריצת 300 מ':

מקום 1 – שלו בוטאשוילי-רננים   50.75 ש'

מקום 2-  רועי לוי -         אופק      51.12 ש'

מקום 3 – יוני אאוזי -     שז"ר      51.14 ש'

זריקת כדור:

מקום 1 – ליאור כידר – רתמים     35.85 מ'

מקום 2 – בר בנישי   – יחד            35.06  מ'

מקום 3 – יאשה אליאשוילי-קשת 33.25 מ'

קפיצה למרחק:

מקום 1 – ליאור קבקוב – רתמים 4.33 מ'

מקום 2 -  שון מיכאלי – אפי חנן-היובל 4.16 מ' כ"א

מקום 3 –עירן שטרית – רתמים   4.10 מ'

מירוץ שלחים 60 * 4:

מקום 1 – ביה"ס היובל  37.26 ש'

מקום 2 – ביה"ס רתמים 37.48 ש'

מקום 3-  ביה"ס שקד     38.66 ש'

תחרות זאת היוותה את המחזור הראשון מבין שני מחזורי אליפות האתלטיקה. המחזור השני והמסכם ייערך ב:16.5.16 . בטקס הסיום, שבו חולקו תעודות ומדליות לזוכים השונים, נטלו חלק-

מצד משרד החינוך: המפקח על החינוך הגופני יעקב ניצן ועמיתו-אורי כהן. מצד רשות הספורט: מנכ"ל הרשות מיקי רוזנברג וסגנו- ניסים דוק. כמדי שנה, הופק האירוע ע"י צוות רשות הספורט, בראשותו של סמנכ"ל הרשות בני חזקיה.

כן נטל חלק פעיל באירוע: מאמן האתלטיקה הוותיק שמעון ראסין, אשר סימן בפנקסו מספר כישרונות אתלטיים בולטים לעתיד.

תגובות

תגיות: , , ,



התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑