19 ינואר 2020

ספורט איצטדיון-יציע-2-620

30 דצמ' 2014 | ריכוז כתבים

0

רשות הספורט הקימה יציע VIP באיצטדיון הי"א

רשות הספורט הקימה בימים אלה יציע VIP מפואר באיצדיון הי"א בעלות של כמיליון ש"ח.
לדברי הרשות המדובר בהמשך ישיר להכפלת היציע באולם הכדורסל במקיף ז' בו משחקות מכבי מ.ס אשדוד גברים ונשים בליגת העל בכדורסל ולהקמת אולם כדורסל משודרג במקיף ט' לטובת קבוצת הכדוריד המתמודדת בליגת העל לכדוריד.
פעילות זו נעשית במקביל להשקעה הישירה בפעילויות ספורט מגוונות ובקידום תוכניות בתחום שיפור הכושר הגופני עבור תושבי העיר. היציע החדש ביצטדיון הי"א כולל כ-200 כסאות חדשים ונוחים והם הותקנו על משטח "דק" שנפרש במקום. כמו כן הותקנו תקרה אקוסטית ותאורה חדשה. היציע החדש סגור ומתוחם משלושת עבריו, למעט הצד הפונה למגרש, שנשאר פתוח ומאפשר זוויות לצפייה מהנה. רשות הספורט הסתייעה לצורך זה, בסך של כ-1.0 מש"ח שהוקצו בתקציב הפיתוח העירוני.
במסגרת תקציב הפיתוח הרשות העירונית לספוקט באשדוד הקימה מלתחות וחדרי הלבשה במגרש בפארק בן גוריון שם מתקיימים משחקי כדורגל, בעיקר לליגות הילדים והנוער גם במגרש הצמוד לאצטדיון השוכן ברובע ב'. מגרש זה זכה לאחרונה לשדרוג רציני.
מבנה הכולל: מלתחות, חדרי הלבשה, שירותים וחדרי שופטים מתקדמים יוקמו לצד המגרש.
על שטח של כ-200 מ"ר הוקם המבנה אשר יעניק תנאים נאותים לקיומם של משחקי ליגה רבים למח' הנוער. סך של כ-0.5 מש"ח השקיעה רשות הספורט למטרה זאת.
ניסים דוק סמנכ"ל רשות הספורט העירונית, האחראי לתחום פיתוח מתקני ספורט מסר כי "נמצאים על הפרק גם פרויקט לשיפור התאורה בחוף הגולשיםומיגון בריכות השחייה העירוניות, באמצעות התקנת מצלמות אבטחה בשטחן."
"ברשות הספורט, לא שוקטים על השמרים", מציין הממונה על הספורט משה בוטרשוילי שמוסיף כי ".אנו בתנועה מתמדת-תרתי משמע, להעניק שרותי ומתקני ספורט טובים יותר לתושבינו".
לדברי רות הספורט, פעילות זאת בתחום שיפור והנגשת מתקני הספורט בעיר, לטובת תושביה, נעשית כחלק ממדיניות העירייה והעומד בראשה ד"ר יחיאל לסרי –ראש העיר. ראש העיר שוקד ודוחף בימים אלה, את גולת הכותרת של הספורט באשדוד: קידום התוכניות להקמת קריית הספורט האולטרא מודרנית העתידית, בצפון העיר.

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑