19 ינואר 2020

ספורט כדורעף-בתיספר12-15-בנים620

28 דצמ' 2015 | טל שמש

0

רשות ספורט באשדוד: "נשים גם את הכדורעף על המפה"

הרשות העירונית לספורט באשדוד החליטה-במקביל לכדורגל, כדורסל וכדוריד-לשים דגש בשנים הקרובות גם על ענף הכדורעף, שלא זכה עד עתה לתשומת לב מיוחדת.

בבתי הספר היסודיים: שקד, אמירים  ואלונים, החל בראשית שנת הלימודים הנוכחית, במסגרת  תוכנית "זוזו", הפועלת בשיתוף משרד החינוך , משרד  התרבות והספורט, פרויקט כדורעף לבנות ובנים מכיתות ד' עד ו'.

כ-100 תלמידים נוטלים חלק בפעילות האינטנסיבית, בהדרכתו של המאמן  אלכס בובריק.

תפקידו של אלכס ושל הפרויקט בכללותו, הינו להכין ולהזין את התלמידים העושים צעדים ראשונים בענף הכדורעף, למועדון בית-ספרי בכדורעף שיפעל אף הוא במסגרת רשות הספורט במקיף ח'.

חלומו של אלכס הוא לרשום במקביל בשנה הבאה, קבוצת כדורעף לליגת הנערים הרשמית שתשחק בליגה לבני גילם באיגוד הכדורעף הארצי.

בנות התוכנית, כבר זכו בשבת החולפת להשתתף בטורניר כדורעף שנערך במכללת ספיר-מ.א. שער הנגב, במסגרת פרויקט "אתנה" של משרד התרבות והספורט. משתתפי הפרויקט עברו בחופשת חנוכה האחרונה מחנה אימונים ייחודי בן יומיים. ובמשך 10 שעות מרוכזות זכו למנת אימונים גדושה כדי לקדם אותם עוד ועוד. יצויין כי הילדים משחקים מול גובה רשת כדורעף  התואם לגילם ויכולותיהם.

זהו ניסיון נחשוני לקידום הענף שלו אוהדים רבים וליגות מקצועניות ברחבי העולם

בני חזקיה-סמנכ"ל רשות הספורט העומד בראש פרויקט הכדורעף,: "בהשקעה נכונה לאורך זמן עם הרבה סבלנות ואורך רוח-נקצור בעתיד את פירות השקעתנו. אני מזמין את הילדים לבוא ולהתנסות במשחק. לא נחוץ שום ידע ראשוני."

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑