25 ינואר 2020

כלכלה לסרי-נפתלי-אורן620

08 נוב' 2012 | ריכוז כתבים

0

ועד העובדים: "לסרי עושה תעמולת בחירות על גבינו"

  יו"ר ועד עובדי עיריית אשדוד, אבירם עמר מתבטא הבוקר נחרצות נגד המייל ששלח ראש עיריית אשדוד, יחיאל לסרי  לעובדי העירייה אודות ההצגה לחנוכה.

כזכור, במשך כל השנים וועד העובדים היה סוגר הופעה מסובסדת לילדי עובדי העירייה בחנוכה. התקציב שעומד בפני הוועד לסבסוד כרטיסים להופעה וחלוקת שי לילדי העובדים (ללא קשר להצגה) עומד על 250 אלף ₪.

השנה, כמו בכל שנה, עמד הוועד לסגור עם החברה למתנ"סים את הצגה "עלי בבא" כשותפה להפקה.

השנה, באופן חד צדדי, כאמור, סגר אגף האירועים, שהוא האגף הממונה על האירועים הציבוריים לתושבים ולא על האירועים לעובדי העירייה, מאחורי גבו של ועד העובדים את ההצגה. מעבר לכך, הוציא ראש העיר, יחיאל לסרי מהמייל האישי שלו לכלל עובדי העירייה אודות ההצגה. כמו כן, הוא חתום גם על הפלאייר.

 יו"ר ועד העובדים, אבירם עמר מתנגד לצעד חד צדדי זה מטעם הנהלת העירייה:

"קראנו מספר פעמים לראש העיר להתערב לפתרון הסכסוך ועד כה לא שמענו את קולו. במקום זאת בחר ראש העיר ללבות את הנושא בהיותו מתערב בהצגה שהוועד אמון עליה. לא יכול להיות שראש העיר מנסה להעלים את וועד העובדים וליטול ממנו את תפקידו והכל על חשבון עובדי העירייה. ראש העיר, באמצעות אגף האירועים הלך מאחורי גבו של וועד העובדים האמון על ההצגה הזאת וסגר עם החברה למתנ"סים את ההצגה. מעבר לכך שלח מהמייל האישי שלו לכלל העובדים זימון להצגה שהוא באופן אישי חתום על הפלאייר שלה. אנו לא ניכנע לתעמולת בחירות זולה שראש העיר נוקט ובעיקר לא על חשבון עובדי העירייה. אני קורא לראש העיר לגלות אחריות ולא להתנער מוועד העובדים האמון על רווחתם של עובדי העירייה וביטחונם התעסוקתי".

בתמונה ראש העיר עם איריס נפתלי מנהלת אגף האירועים ואורן טויל סמנכ"ל החברה העירונית לתרבות פנאי ומתנסים. 

תגובת ראש העיר  יחיאל לסרי: "אני גאה לחגוג את חג החנוכה ביחד עם כל עובדי עיריית אשדוד המסורים ובני משפחותיהם. יחד נמשיך לשרת את תושבי אשדוד.

תגובת מנכ"ל העירייה אילן בן עדי: המדובר (שוב) באוזלת יד של יו"ר הועד הנבחר, שמעדיף לתקוף את בכירי העירייה ממניעים פוליטיים מאשר לדאוג לרווחת עובדי העירייה, ולא בפעם הראשונה. מיילים חריפים ותגובות כנגד ראש העיר לא יחפו על אוזלת ידו של יו"ר הועד בפעולות בסיסיות למען עובדי העירייה כגון חלוקת המתנות לראש השנה, אי הוצאת עובדים לספורטיאדה, וכעת חוסר היכולת לסגור הצגה מסובסדת לכל המשפחה בחג החנוכה. לכך מתווספת התנהלות תמוהה של יו"ר הועד שבחר לנדות 4 חברי וועד (מתוך 9) מהישיבות, לצד אי סדרים כלכליים מול הגזברות".

כאן המקום לציין כי מנהלת אגף האירועים היא איריס נפתלי, אחת מארבע חברי הוועד ה'מנודים' ע"י ידי הועד המכהן.

תגובות

תגיות: , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑