29 ינואר 2020

Uncategorized ימר-לכיש-עם-תעודות2015

18 מאי 2015 | ריכוז כתבים

0

המשטרה: "סוכן סמוי הפליל 40 עבריינים מכנופיות פשע"

לדברי המשטרה 40 עבריינים המשתייכים לכנופיות  פשיעה אלימות וקשות בעיר אשדוד הופללו ע"י סוכן משטרתי שפעל בקרבם והופעל ע"י היחידה המרכזית של מרחב לכיש במחוז הדרומי.

“ שמנו את ידינו על עשרות עבריינים שפעלו בעיר אשדוד" אומר הבוקר מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי בהתייחס לפיצוח הסוכן במרחב לכיש. לדבריו "בין העצורים ע"פ החשד העבריינים שזרקו רימון רסס ברחוב מרכזי הומה אדם באשדוד וכנופיות אלימות וקשות המוכרות היטב באשדוד. פעילות זאת  של משטרת המחוז הדרומי ימ"ר (היחידה המרכזית) לכיש משפיעה דרמטית על מפת הפשיעה בעיר . זהו צעד חשוב ומשמעותי נוסף בשיפור תחושת הביטחון של תושבי אשדוד שנפגעה לאחרונה בשורה של תקריות אלימות שבהם ע"פ החשד היו מעורבים חלק ניכר מהחשודים שהופללו ע"י הסוכן המשטרתי. אנחנו ממשיכים לפעול בנחישות וברצינות  בפעילות משטרתית ממוקדת  ורציפה כנגד אותם עבריינים המטילים אימתם על הציבור שומר החוק".

המשטרה מציינת כי מעל 40 חשודים בעבירות של סחר בקוקאין, חשיש והידרו נעצרו הבוקר ו-10 כלי רכב הועברו לרשות המשטרה עד לחילוטם בתום שישה חודשי הפעלה של הסוכן ע"י ימ"ר לכיש מחוז דרום בפיקודו של סנ"צ יגאל קלמינאן.

ימ"ר לכיש הפעיל במהלך השנים האחרונות סוכנים כחלק מהמדיניות הבלתי מתפשרת של המחוז הדרומי למיגור נגע הסמים על רבדיו השונים והביא למעצרם של עשרות חשודים ולהגשת כתבי אישום כנגדם בעבירות של סחר בסמים בדרגים השונים ובעבירות רכוש

לפני כחצי שנה החלה הפעלתו של הסוכן הנוכחי ובמהלך תקופת זו ועד לפיצוח שנערך הבוקר נאספו לדברי המשטרה ראיות כנגד החשודים אשר הצביעו על סחר בסמים מסוג קוקאין, חשיש  והידרו.

החשודים, תושבי אשדוד, במקביל לסחר בסמים, מעורבים לטענת המשטרה בעבירות של סחר באמצעי לחימה, סחיטה באיומים ועבירות אלימות. המשטרה מוסיפה כי במסגרת הפעילות הצליח הסוכן להפליל חשודים בזריקת רימון לפני כחודש בסיטי באשדוד, ובו נפצעו 3 אזרחים.

בפעילות הזאת הוחדר הסוכן לתוך כנופית פשע המשתייכת לארגון פשיעה גדול. בין החשודים 4 חיילים וקטין.

מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי שיבח את השוטרים וציין: "פעילות הימ"ר הנוכחית הינה המשך ישיר לכל אותן פעולות ומעצרים אשר בוצעו בחודשים האחרונים כנגד הפשיעה החמורה במרחב לכיש. המעצרים הרבים  ובהם של המעורבים בזריקת רימון רסס באשדוד אמורים להחזיר את השקט לעיר".

תגובות

תגיות: , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑