22 ינואר 2020

Uncategorized טיל-מקיף-משטרה7-14

22 יולי 2014 | ריכוז כתבים

0

טיל התפוצץ בחצר בית ספר באשדוד

התמונות באדיבות דובר העיריה ודוברות המשטרה. טיל התפוצץ הבוקר בחצר בית ספר באשדוד מבלי שגרם לנזק או נפגעים. הבוקר נורו שני מטחים טילים לעבר אשדוד וכיפת ברזל הצליחה ליירט 7 טילים.

הנחיות פיקוד העורף (פקע״ר) מהימים האחרונים בעינן עומדות. אין לימודים/קייטנות. חינוך. מיוחד רק במיגון אך אין הסעות. פעילות הפגתית רק במקומות מוגנים. חל איסור התקהלות.

יש לחזור ולהדגיש את עניין 45 שניות ושהייה של 10 דקות במרחב המוגן. תפילות רק בבתי כנסת ממוגנים. כפי שראינו הבוקר ואתמול עם הטיל שנפל אתמול על הכביש חשוב להדגיש כי כיפת ברזל לא מכסה במאה אחוז ולכן חשוב להמשיך ולנהוג לפי הכללים.

פעילות הפגתית רק במקומות מוגנים. נושא זה הולך ומתרחב וראש העיר מבקש לתת על זה את הדעת והדגיש: ״אחד המרכיבים של החוסן זה המימד האנושי״. חייבים ״לאוורר״ את התושבים – ילדים ומבוגרים.

יש עדיין תלונות על מיגוניות. גובשה רשימה למיגוניות נוספות לאור מיפוי שנעשה בעיר. כמו כן, אף על פי שפער צופרים באשדוד אינו גבוה, ראש העיר דורש לצמצם גם פער זה, מהר ככל האפשר.

חובה לחזור ולהזהיר את התושבים שלא להגיע לזירת אירוע. רוטנברג ראש מינהל התפעול בעירייה מוסר כי באחת הנזירות השבוע מבהירה את הבעיה של התקהלות בזירה, כי תוך כדי טיפול בזירה ובמשפחה נשמעה אזעקה נוספת ולא היה לאן לברוח. כמו כן אסור לצפות או לצלם יירוט.

מהעיריה נמסר כי המטה המשימתי עובד יפה. התיאום בין הגופים מצויין. מתנהלת מערכת טובה של דיווחים מקצועיים ושוטפים. מעט נתונים: 313 חיילי פקע״ר פועלים בעיר. 424 מתנדבים משולבים במגוון משימות. 36 אוטובוסים עם 1700 איש יצאו היום לפעולות הפגה מחוץ לעיר. רבים אחרים נהנים מהפגות בעיר ב-120 מקלטים ומרחבים מוגנים.

ממחר אפשר יהיה לצפות בסרטים בקולנוע בכל שעות היום.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑