12 דצמבר 2019

Uncategorized סכין10.15-620

14 אוק' 2015 | ריכוז כתבים

0

פלסטיני בן 14 חמוש בסכין נעצר באזור התעשייה הצפוני

שוהה בלתי בן 14 עורר חשד האזרחים כשאחז סכין, הציג לשוטרים תעודה מזויפת ונעצר.

אתמול בערב עצרו שוטרי תחנת אשדוד של משטרת מרחב לכיש חשוד בן 14 תושב שטחים והיום הוא  יובא להארכת מעצרו.

אמש בשעות הערב התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על אדם חשוד עם סכין בידו ברחוב התקשורת באזור התעשייה הצפוני אשדוד. שוטרי סיור ממשטרת אשדוד הגיעו למקום בתוך זמן קצר והבחינו בחשוד אשר היה ליד מפעל כשהוא מניח על הקרקע סכין שהייתה בידו.

״בדקנו את החשוד בזהירות ובצורה מאובטחת. ביקשנו ממנו תעודת זהות והוא הציג לנו תעודה של צעיר תושב רהט. משהו היה נראה לנו חשוד ולאחר בדיקה שערכנו התברר כי מדובר בנער בן 14 תושב שטחים שוהה בלתי חוקי בישראל אשר ככל הנראה עבד באזור״, מספר שוטר הסיור שטיפל באירוע רס״ר אדיר לוי.

החשוד נלקח לחקירה בתחנת משטרת אשדוד. בבדיקה שנערכה עלה כי הסכין שהייתה מונחת לידו שימשה ככלי עבודה במפעל סמוך בו עבד. בהמשך התברר כי הוא תושב חליל והשיג את התעודה המזויפת ככל הנראה בשטחים ע״מ להיכנס לישראל ולעבוד.

רפ״ק מאיר חכמון קצין  אגף המבצעים של משטרת אשדוד מציין: ״ מדובר בתקופה רגישה ועמוסה במיוחד. שוטרים עובדים מסביב לשעון מתוך תחושת שליחות ומחויבות לאזרחים ונדרשים לערנות מקסימאלית. לצד זה קיימת עלייה נ

יכרת בכמות הדיווחים של אזרחים על אנשים חשודים. אני מאמין כי זה קיים בכל הארץ. בייחוד לאור המאפיינים של גל הטרור הנוכחי, אנו מתייחסים לכל אירוע שמתקבל בשיא הרצינות ולא מסיימים את הטיפול בו עד להסרת החשד״.

קרדיט צילום: חטיבת דובר המשטרה.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑