חדשות אשדודכתבה ראשיתקהילהתרבות וחינוך

אדמה אגן ומקיף יא' משתפים פעולה בשבוע האקדמיה באשדוד

במסגרת שבוע האקדמיה שחל בשבוע האחרון, נהנו תלמידי מקיף יא' באשדוד במהלך כל השבוע, ממגוון הרצאות וסיורים החושפים את התלמידים ללימודים אקדמיים ומעודדים אותם לשאוף להשכלה גבוהה. שיתופי הפעולה בין אדמה אגן והקהילה בעיר הניבו מפגש מעורר השראה עם כפיר רימלט, מהנדס מחברת אדמה אגן, שהרצה בפני תלמידי כיתות ט' מבית הספר העל יסודי מקיף יא'. התלמידים זכו לשמוע את סיפורו האישי של כפיר, על הדרך שלו לבחירת מסלול הלימודים, כל זאת רגע לפני בחירת התלמידים את המגמה שבה ילמדו.

במהלך המפגש, למדו תלמידי מקיף יא' על חברת אדמה אגן,  על חקלאות ותעשייה לצד שמירה על איכות הסביבה ונחשפו לעולם ההנדסה הכימית ולחשיבות לימודי ההנדסה. לבנת זיק, מנהלת מקיף יא' הודתה לחברת אדמה על שיתוף הפעולה עם בית הספר ועל הנכונות לתרום לשבוע משמעותי לקידום ועידוד התלמידים להשכלה גבוהה.

כפיר רימלט, מהנדס אדמה אגן, סיפר בהתרגשות בתום המפגש: "הזדמנות נפלאה נפלה בחלקי השבוע להגיע לבית ספר תיכון מקיף יא' באשדוד ולפגוש 50 תלמידות ותלמידי כיתה ט', כשהם בהתלבטות לבחור את המגמה שבה ילמדו, לספר ולעודד אותם לבחור ללמוד מקצועות מדעיים. פגשתי בני נוער מוכשרים ומלאי מוטיבציה ורצון לשמוע ולהרחיב אופקים. שמחתי לייצג את אדמה אגן ואני מקווה לפגוש אותם אצלנו בעוד כמה שנים"

מאמרים רלוונטיים

Back to top button