Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לשמור על העסק שלכם מפני כישלון?

איך לשמור על העסק שלכם מפני כישלון?
קרדיט - Freepik

כישלון בניהול העסק מתבטא מיידית בתזרים מזומנים שהולך ונחלש עד שהוא הופך לשלילי, ובכך מקטין את הסיכויים של העסק לשרוד ולעמוד בהתחייבויות שלו. זה בוודאי לא מה שאנשים חשבו עליו כשיצאו לדרך להגשים חלום ולהקים עסק שיממש את השאיפות המקצועיות שלהם ואת היכולות שלהם למכור שירותים ומוצרים. את הדרך להקמת עסק צריך להתחיל תמיד בהכנת תכנית עסקית שגם בונה את מקורות המימון ובודקת מדי פעם את העמידה ביעדים, גם כדי לתקן תוך כדי תנועה ולא להגיע למצב של שוקת שבורה. אולם, אם דברים כאלה קורים וזקוקים לתוספת מימון כדאי לדעת שיש לעסקים קטנים ובינוניים אפשרות לקבל הלוואות בערבות המדינה, בתנאי שעומדים בתנאים ומספקים תכנית עסקית שמציגה את ההיתכנות הכלכלית של העסק והיכולות שלו לעמוד בהתחייבויות. זה נועד לשפר את מצב העסקים ולעודד יזמות כדי לעודד העסקה על ידי עסקים כאלה. את הסיכויים לקבלת הלוואה כזאת אפשר להגדיל על ידי הגשה מסודרת ומקצועית על ידי בעלי ניסיון בתחום זה, כמו חברת "ניהול נכון" של אמיר פרידברג.

מי נותן הלוואות?

הלוואות אינן הדרך הטובה ביותר למימון עסק, אלא אם כן הן ניתנות בתנאים טובים ואם הן מיועדות לחיזוק העסק וההתרחבות שלו כאשר העסק עצמו בעל הצדקה לקיומו. אם העסק שלכם מוצלח מבחינת המוצר או השירות שהוא מציע, יש ניהול תקין ויש נכונות ללמוד מטעויות וליישם שיטות ניהול יעילות כדי לשפר את ההתנהלות העסקית, יש לכם סיכוי גדול מאוד לקבל מענה חיובי מהגופים שהמדינה הסמיכה לתת הלוואות לעסקים בערבותה. בין היתר, קרן ההלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה היא גוף שישמח לקבל את התוכנית העסקית שלכם כדי לאשר מתן הלוואה כזאת בעברות מדינה של 70% ובתנאים נוחים של ריבית מופחתת יחסית לשוק הפרטי.

התנהלות פיננסית נכונה

כשלא נולדים מנהלים צריכים ללמוד בשטח ותוך כדי עבודה כיצד עושים זאת נכון. ניהול עסק מחייב תכנון נכון וגם בחינה מדוקדקת לעומק של כל מרכיבי הארגון שלכם על מנת לייעל אותו ולתקן את הטעויות ואת מה שלא עובד לכם. זה מחייב לפעמים ליווי עסקי אישי ולמידה מיועץ פיננסי מנוסה שמלווה עסקים. השיפור בתוצאות העסקיות יכול גם לעודד אתכם להרחיב את העסק מרגע שמחזקים את האיתנות הפיננסית שלו. זה מה שמציעים לכם מומחי חברת "ניהול נכון" של אמיר פרידברג, בליווי העסק והגשת הבקשה שלכם לקרנות לקבלת הלוואה בערבות מדינה ושיפור התוצאות העסקיות שלכם בליווי וייעוץ.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הפתרונות האיכותיים ביותר שיבטיחו את נוחות ובטיחות
במבינו קינג - joiebaby, המקום שבו תמצאו את המוצרים המובילים...
איך מקרינים מצגות שונות באירועים?
כולנו רגילים לכך שמצגות הן חלק בלתי נפרד מאירועים שונים....
פתרונות אורתופדיים- מה זה אורתוטיקה וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם
איפה מזמינים מדרסים בהתאמה אישית? למי שרצה לענות כי מדרסים...
צוואה הדדית: מה שחשוב לדעת
אחת האפשרויות בעריכת צוואה היא צוואה הדדית. צוואה זו נערכת...
כיצד פותרים סכסוכים בין בני משפחה
סכסוכים עלולים לקרות בסיטואציות שונות - סכסוכים משפחתיים על ירושה...
סובלים מכאבי ידיים או רגליים? יתכן שיש לכם סיאטיקה
התסמינים העיקריים של סיאטיקה, מחלה רפואית תכופה, כוללים חוסר תחושה,...
רכישת דירה - רק עם סיוע משפטי
רכישת נכס היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם,...
הגנה על כל עובדת בהריון
מעסיקים רבים מודעים לזכויות של עובדיהם ובכל זאת קורה לא...
פתרונות פיננסיים מתקדמים: איחוד הלוואות משכנתא ומיחזור משכנתא
בתחום הפיננסים, בו ההחלטות החשובות יכולות להשפיע על חיינו הכלכליים...
למה כדאי לרכוש טרמפולינה לתינוק?
אם נולד לכם תינוק חדש, אין דבר מרגש מזה. אתם...