זירת המומחיםכתבה ראשית

אילו תחומים אישיים יכולים לקבל את המענה של עו"ד משפחה?

עורך דין משפחה הוא אחד מהתחומים שבהם יש צריך לנהוג בצורה אסרטיבית אבל גם מאוד רגישה. יש ילדים שמעורבים בתמונה, משפחות שלא רוצה לפגוע זו בזו. בסיטואציות מורכבות מאוד שבהן צריך רמת רגישות גבוהה מאוד. בדיוק מהסיבה הזו, אתם רוצים למצוא משרד עורכי דין רגיש ומקצועי, שילווה אתכם בתקופה כל כך מאתגרת. אנחנו, אנשי המקצוע של משרד עורכי הדין המאם חליחל מבינים את הרגישות ונעזור לכם לקיים כל הליך משפטי מקצועי בצורה הטובה ביותר.

ניהול תהליך קיום צוואה

הצוואה היא השלב שבו כל בני המשפחה מתכנסים ומתמודדים עם הנכסים המשפחתיים. מצד אחד זה יכול להיות תהליך מורכב מאוד. ומן הצד השני עם עובדים בצורה מסודרת המתאימה, אפשר לצמצם סיכוי לכל התנגדות לצוואה. הליך קיום צוואה הוא תמיד מאתגר. אבל אם אתם מסוגלים להגיע למצב שבו אין התנגדויות בכלל, יהיה לכם קל מאוד למצות את הזכויות של כל אחת ואחד מבני המשפחה שלכם, בדיוק כפי שרצו ההורים.

פירוק התא המשפחתי

גם סיומם של החיים הזוגיים הוא רגע לא פשוט במשפחה. ברור לכם שאתם רוצים לשמור על הזכויות של הילדים שלכם ועל הזכויות שלכם. אבל אתם לא רוצים לערב עו"ד גירושין כדי לייצר יותר בלאגן. ולכן צריך לשמור על האינטרסים ובה-בעת להגיע למצב שבו עורכי הדין נותנים את הדעת רק על נושאים משפטיים ורק באופן שמשרת את הצרכים של כל אחד ואחד מבני המשפחה.

התמודדות עם אלימות במשפחה

הסיבה שבגללה אתם הכי לא רוצים לערב עורך דין היא עניין של אלימות במשפחה. זה מפחיד, זה מאתגר, וזה בעיקר לא פשוט. יחד עם זאת במקרים שבהם המצב קיצוני מאוד, חייבים להיעזר בידע ובניסיון של עורך דין לדיני משפחה כדי להבטיח שכל אחד ואחת מבני המשפחה שלכם נמצאים בסביבה בטוחה והנכונה ביותר, ולצמצם למינימום את הסיכוי שבו אתם תפגעו אירועי אלימות לא פשוטים בתוך המשפחה שלכם.

אנחנו אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין המאם חליחל נלווה אתכם ברגעים שבהם המשפחה שלכם מתמודדת עם אתגרים מכל סוג שהוא. אנו נוכל למצוא את הפתרונות הנכונים ביותר, אבל גם להבטיח שאתם תהיו בסביבה בטוחה ונעימה, גם כאשר המשפחה שלכם עוברת תהליך מאוד מורכב. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם אנשי הצוות של המשרד ניתן לפנות לטלפון מספר 04-6925187.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button