Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אינטרקום לבית

אינטרקום לבית
קרדיט: Freepik

אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת להיאמר שרבים לא יגדירו אותו כמוצר אבטחה אלא מוצר נוחות שהוא חלק אינטגרלי מהבית, בדיוק כמו מערכת בזק של פעם. למרות זאת לא ניתן להתעלם מההיבט הבטיחותי שמקפיץ את הצורך באינטרקום ממוצר נחמד למכשיר שיש לו משמעות באבטחת הבית. נכון שלא כל בית זקוק לאינטרקום, אולם מרבית הבתים, הן דירות בבנייני מגורים הממקמות את האינטרקום במצוד לקודן המשותף לשכנים, והן בתים פרטיים הממקמות אותו מחוץ לשער הנעול חשמלית, חוסכים אנרגיות רבות ומוסיפים לתחושת הביטחון הכללית של בני הבית. א.מ. מערכות אבטחה מספקת בין שאר המערכות הטכנולוגיות המתקדמות גם אינטרקום לבית, שהיום כולל פונקציות שונות ומרתקות שמוסיפות לאיכות המוצר וליכולות שניתן לדרוש ממנו בשטח.

אז מה יש לטכנולוגיה להציע בתחום

אינטרקום פשוט, הישן והטוב, בבסיסו הוא מעין מכשיר קשר בעל שני שפופרות או דיבוריות, האחד ממוקם בתוך הבית והשני מחוץ לשער הנעול חשמלית. מול השער הנעול יאלץ המבקש להיכנס להתקשר דרך האינטרקום עם הצד השני שלו, בתקשורת פשוטה ובלי להזדקק למספר טלפון אישי, להציג את עצמו ולבקש שיפתחו לו את השער. בתוך הבית ממקום כמובן לחצן שיפתח את השער בעת הצורך. באינטרקום לבניין, תהיה אפשרות ליצור קשר עם כל אחד מהדיירים בנפרד, באמצעות לחצנים שונים או קודים שונים להקשה על האינטרקום. כיום כוללים חלק ממכשירי אינטרקום לבית מצלמות משולבות ומסך ביתי לתצוגה מושלמת של מבקש הכניסה, קודנים נוחים, איכויות הגנה מפני נזקי שמש וגשם, ועוד תוספות שונות, ההופכות את המכשיר לכלי אבטחה מפני אורחים בלתי קרואים שלעיתים עשויים לנסות את מזלם בכניסה בדרך המלך.

כמה עולה אינטרקום לבית

כמובן שהמחיר משתנה על פי רמת האיכות שלו, הפונקציונאליות והטכנולוגיות המוטמעות בו, וגם על פי עמידותו בתנאי שטח וחוזקו של המכשיר מבחינה טכנית. אינטרקום לבית פרטי הוא שונה מאינטרקום רב דיירם המיועד לבניינים משותפים, וגם מחירו שונה. אינטרקום הכולל גם מצלמה כמובן יהיה יקר יותר וגם כאן ישתנו המחירים על פי איכות הצילום והמסך, ובאופן כללי מחיר אינטרקום פשוט יתחיל בסביבות האלף שקלים ויטפס בהתאם לאפשרויות שהוא מציע כלפי מעלה.

כל אפשרויות וצרכי האבטחה הפשוטים והמורכבים, הכל תחת קורת גג אחת, אמינה, מקצועית ומנוסה בתחום. צרו איתנו קשר למענה אישי ומדויק עבורכם במחירים הטובים ביותר. צלצלו 053-5563300

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הפתרונות האיכותיים ביותר שיבטיחו את נוחות ובטיחות
במבינו קינג - joiebaby, המקום שבו תמצאו את המוצרים המובילים...
איך מקרינים מצגות שונות באירועים?
כולנו רגילים לכך שמצגות הן חלק בלתי נפרד מאירועים שונים....
פתרונות אורתופדיים- מה זה אורתוטיקה וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם
איפה מזמינים מדרסים בהתאמה אישית? למי שרצה לענות כי מדרסים...
צוואה הדדית: מה שחשוב לדעת
אחת האפשרויות בעריכת צוואה היא צוואה הדדית. צוואה זו נערכת...
כיצד פותרים סכסוכים בין בני משפחה
סכסוכים עלולים לקרות בסיטואציות שונות - סכסוכים משפחתיים על ירושה...
סובלים מכאבי ידיים או רגליים? יתכן שיש לכם סיאטיקה
התסמינים העיקריים של סיאטיקה, מחלה רפואית תכופה, כוללים חוסר תחושה,...
רכישת דירה - רק עם סיוע משפטי
רכישת נכס היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם,...
הגנה על כל עובדת בהריון
מעסיקים רבים מודעים לזכויות של עובדיהם ובכל זאת קורה לא...
פתרונות פיננסיים מתקדמים: איחוד הלוואות משכנתא ומיחזור משכנתא
בתחום הפיננסים, בו ההחלטות החשובות יכולות להשפיע על חיינו הכלכליים...
למה כדאי לרכוש טרמפולינה לתינוק?
אם נולד לכם תינוק חדש, אין דבר מרגש מזה. אתם...