Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איפור מקצועי לאירועים מיוחדים

איפור מקצועי לאירועים מיוחדים
קרדיט canva

החיים רצופים אירועים מיוחדים אליהם נשים שואפות להתאפר באופן המקצועי והטוב ביותר. באירועים יש צילומים מקצועיים שילכו עם חוגגי האירוע לשנים רבות וזו גם הזדמנות להיראות במיטב יחד עם כל האנשים האהובים שלצידנו. אתן משקיעות בשמלה ובשיער, אך מה שבאמת ייתן את המראה הסופי הוא האיפור, כדי לדעת לעשות אותו נכון כדאי להכיר כמה טיפים חשובים. במאמר זה נדבר על התכונות החשובות של האיפור לאירועים, על תהליך ההכנה לאיפור ועל סגנונות איפור ייחודיים לערב.

תכונותיו של איפור מקצועי לאירועים מיוחדים

איפור הערב אינו דומה לאיפור היום, שכן במהלך אירוע מיוחד בערב האיפור נוטה יותר להימרח ולעיתים קרובות הצורך בעמידות האיפור היא גבוהה. אז ראשית, איפור ערב לאירועים יהיה איפור בעל עמידות גבוהה מאוד, רצוי לעשות שימוש במוצרים איכותיים במיוחד שמחזיקים מעמד לאורך שעות, כך שגם בסוף הערב עור הפנים ובכלל האיפור הכולל ייראה רענן.

תהליך הכנה לאיפור

כדי להשיג מראה מרענן ועמיד יש לבצע עבודת הכנה לעור הפנים טרם מריחת איפור הבסיס. נתחיל את ההכנה עם ניקוי עמוק של עור הפנים, ניתן לעשות זאת באמצעות מברשות לניקוי וסבון לניקוי הפנים. לאחר מכן רצוי לעשות שימוש בסרום להעשרת עור הפנים והענקת לחות והגנה.

עבור עיצוב הגבות רצוי לעשות שימוש בג'ל ומברשת לסירוק הגבות והדגשתן באמצעות עיפרון מותאם מבחינת הצבע לצבע הגבות. כמובן שלפני איפור ערב מומלץ לסדר את הגבות ולוודא שהן גזורות באופן מקצועי כדי לספק להן מראה דרמטי ומסודר.

עבור איפור השפתיים נעשה שימוש בלחות בסיסית לשפתיים ונשתמש בשפתונים עם גוון טון אחד כהה יותר מצבע השפתיים המקוריות. רצוי לעשות שימוש בתוחם שפתיים באותו הגוון כדי לקבל את המראה המדויק והתפוח של השפתיים. ניתן לסגור את המראה עם הוספת לחות נוספת באמצעים שונים על פי ההעדפה – שפתון לחות או גלוס שקוף או בצבע השפתון.

סגנונות איפור מיוחדים

יש כמה סגנונות מיוחדים בהם נוכל לעשות שימוש באירועים שונים והבחירה ביניהם צריכה להיות על פי סוג האירוע, הטעם האישי של כל אחת ואחת והרצון שלה להגדיש את האיפור או להיראות יותר טבעית.

סגנון איפור הערב הקלאסי יהיה כזה שמדגיש את תווי הפנים. ניתן לעשות שימוש בטכניקה של הצללות והארות ולעשות שימוש בקונסילר כדי להחביא פגמים שונים בעור לפני כן. לאחר מכן ניתן לבחור במראה טבעי עם מעט מאוד הצללות או מראה מודגש יותר.

איפור דרמטי הוא אחד מהסגנונות היותר מקובלים לאיפור באירועים מיוחדים ובו איפור ערב מעושן נחשב לקלאסיקה של תחום האיפור. גם כאן נעשה שימוש בהצללות והדגשות ונשתמש בטכניקות של מראה מעושן בעיניים כדי להדגישן. נעשה שימוש בצללית כהה, אך לא מידי, שתפוזר בחלק העליון של העפעף במשיכות לכיוון חלק החיצוני של העין ונשתמש קצת בצללית גם בחלק התחתון של העין. כמובן שיש להדגיש את קו העיניים עם אייליינר ורצוי לעשות שימוש בריסים מלאכותיות כדי להשלים את המראה.

עוד סגנון איפור מיוחד שנשים רבות אוהבות לערב ולאירועים הוא האיפור הרומנטי. בסגנון זה נעשה שימוש בגוונים חמים, למשל באיפור העיניים נשתמש בגוונים חום עם מעט שימר לבן, בלחיים נדגיש את עצמות הלחיים עם סומק ורוד ועבור השפתיים נבחר בשפתון עם שני טונים מעל הגוון הטבעי ואף יותר, רצוי בצבעים חמים של אדום.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
איך לשמור על העסק שלכם מפני כישלון?
כישלון בניהול העסק מתבטא מיידית בתזרים מזומנים שהולך ונחלש עד...
חשיבותם של אימונים לבריאות ולמצב הגופני שלכם
אם אין לכם את הלוקסוס של עבודה גופנית שהיא המצב...
פרסום חרדי סוף 2023
פרסום חרדי הוא אינו עניין של מה בכך שכן, פרסום...
לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם...
פתרונות קלים מדי הם ממכרים
מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים...
לטפל בנפש שלנו בצורה איכותית
על מנת שתוכלו לצאת לדרך חיים חדשה, וכן גם להיגמל...
מטען מהיר לאופניים חשמליים מה חשוב לדעת לפני קנייה
אופניים חשמליים, בעיני המשתמשים והחובבים האדוקים שלהם, הם לא פחות...
אינטרקום לבית
אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה של יקירכם זה לא קל. יש אינספור...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה שבאמת תשקף את האם היקר לכם שהלך...