צרכנותתיירות ונופש

אפליקציית הזמנת המוניות Yango מעמיקה את פעילותה באזור הדרום

הטבות ייחודיות יוענקו ללקוחות חדשים באשדוד, אשקלון ובאר שבע

 

אפליקציית הזמנת המוניות YANGO המעמיקה את השירות והפעילות באזור הדרום, הודיעה היום על 30% הנחה שיוענקו ללקוחות חדשים, על הנסיעה הראשונה (עד ה-31.12.21) באיזור אשדוד, אשקלון ובאר שבע. 

אפליקציית הזמנת שירותי המוניות Yango החלה לפעול בישראל בסוף 2018 ותוך זמן קצר הפכה לאחת המתחרות הבולטות בשוק שירותי המוניות. לחברה שירות ייחודי בשם "Yango Fix", המאפשר ללקוח לראות את מחיר הנסיעה הסופי, בטרם ההזמנה. מדובר בטכנולוגיה ייחודית לחברה, המהווה יתרון עצום על פני המתחרות. כמו כן, Yango מציעה בניית מסלול מראש עם מספר יעדים בדרך.

צילום : אלירן אביטל

יוחאי עבאדי, מנהל פעילות Yango ישראל, מסר: "אנחנו גאים להעניק שירות מקצועי, איכותי ובמחירים מצוינים בערי הדרום- עדכנו מחירים, הרחבנו את נוכחותנו באזור ואנחנו זמינים מתמיד. Yango דוגלת בזירת פעילות תחרותית המעניקה ללקוחות את כוח הבחירה בשירות המיטבי עבורם, ותמשיך לפעול על מנת להרחיב את שירותיה לאזורים נוספים". 

אפליקציית Yango הושקה בישראל בדצמבר 2018 וכשבועיים מיום ההשקה הגיעה אל למעלה מ-100,000 הורדות. הניסיון הבינלאומי של Yango הביא רוח של שינוי לענף המוניות המקומי על ידי הפחתת מחירים לנוסעים תוך הגדלת הפעילות עבור נהגים עם מוצרים כמו תכנית FIX (מחיר ידוע מראש), מספר נסיעות במקביל, חשבון משפחתי, תוכניות מוטיבציה לנהגים, "הזמנות שרשרת" לנהגים ועוד.

אפליקציית Yango זמינה להורדה חינמית באנדרואיד וב- IOS

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button