Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אפשרויות להשתלות חזה עתידיות

אפשרויות להשתלות חזה עתידיות
קרדיט לתמונה: FREEPIK

ההתפתחויות המדעיות האחרונות מביאות אפשרויות חדשות לעולם הניתוחים הקוסמטיים, ומבטיחות הזדמנויות מזהירות להשתלות חזה עתידיות. טכניקות כירורגיות חדשניות יציעו לנשים מגוון אפשרויות מלהיבות להשתלת חזה.

מבט-על על שיטות כירורגיות עתידיות להגדלת שד, מגלה הזדמנויות מבטיחות להליך נוח יותר ולמראה טבעי יותר.

מיקרו-שתלים להשתלת חזה עתידית

מיקרו-שתלים הם שתלי סיליקון קטנטנים בגודל אפונה. הרעיון הוא להחדיר מאות מאותם שתלים מיניאטוריים לרקמת השד דרך חתך זעיר, כדי להגדיל את גודל השד ולקבל תוצאה במראה טבעי.

כאשר שתלים זעירים אלה מוחדרים לשד, הם מתחילים להתחבר האחד לשני וליצור מראה ותחושה הדומים לאלה של רקמת השד האמיתית. טכניקה זו של מיקרו-שתלים נמצאת כעת בשלב הבדיקות. גישה ייחודית זו להגדלת חזה מציעה יתרונות חיוניים, כולל חתכים קטנים יותר ותקופת החלמה מהירה יותר.

שתלי Saline (מי מלח) חדשניים להשתלת חזה עתידית

שתל אידיאלי, שנוצר לאחרונה על ידי מנתח פלסטי בארה״ב, ממתין כעת לאישור ה-FDA. מדובר בשתל עם מילוי מי מלח שנועד להיות עמיד יותר בפני האדוות וקפלים שהשתל עלול ליצור, מאשר מילוי מי-המלח המסורתי.

לפי שיטה זו, מספר תאים בתוך השתל מאפשרים למי המלח לזרום בצורה שווה יותר כשהם בתנועה, במקום שיצטברו במקום אחד. טכניקה זו תפחית את הנטייה ליצירת אדוות, אחת התלונות הנפוצות של נשים עם שתלי מי מלח מסורתיים.

המראה הריאליסטי יותר שמציעים שתלי ה-Saline החדשים מבטיח שיהפכו לאלטרנטיבה מבוקשת עבור נשים שמעוניינות במראה הטבעי אבל לא רוצות להשתמש בסיליקון.

סיליקון קל משקל להשתלות חזה עתידיות

מהנדס ביו רפואי ומנתח פלסטי פעלו יחדיו כדי לפתח שתלי סיליקון קלים, שמשקלם פחות משתלי הסיליקון המסורתיים, בכ-30%. שתל חדש זה מורכב ממיקרו-ספירות (Microspheres) זעירים ממולאים באוויר, כדי להציע לנשים שתלים נוחים יותר.

למרות ששתלי סיליקון קלי משקל עדיין לא קיבלו את אישור ה-FDA, נראה שזה רק עניין של זמן עד ששתלי חזה קלים יותר יהיו אופציה לנשים שרוצות להגדיל את החזה שלהן.

ומה יהיה בעוד עשר שנים?

עד כאן כמה מהפתרונות החדשניים שצפויים להיכנס לשימוש בשנה או בשנתיים הקרובות, אבל מה לגבי העתיד הרחוק יותר של השתלות חזה? ובכן, הצפי הוא שבעוד כ-10 שנים, יהיה פתרון שיחליף לגמרי את השימוש בשתלים. זו אולי טענה נועזת, אבל הגדלת החזה העתידית צפויה להשתמש בטכנולוגיית תאי הגזע.

  1. שתלים של תאי גזע להשתלות חזה עתידיות

נראה שבקרוב, לנשים שרוצות הגדלת חזה ללא שתלים תהיה ברירה נוספת מלבד האפשרות החדשה להגדלת חזה באמצעות השתלת שומן שהופכת יותר ויותר פופולרית.

חוקרים צופים שאפשר יהיה להגדיל את השדיים עד מידה אחת, באמצעות תאי גזע שיוסרו מהקיבה ויוזרקו לשדיים. זה נשמע אולי כמו מדע בדיוני, אבל כעת נערכים מחקרים קליניים שבסופו של דבר יסתכמו בהשתלות תאי גזע להגדלת חזה, שיהיו זמינות לציבור הרחב.

תאי גזע הם תאים לא בשלים וניתן לעודד אותם כדי שיהפכו לתאים של כל איבר בו הם יושתלו. התקווה היא שניתן יהיה לרתום את תאי הגזע לעזרת חולות בסרטן שד. נשים שעברו כריתת שד יוכלו לגדל מחדש שדיים בריאים באמצעות תאי גזע שנקצרו מהשומן שלהן. ואם פריצת דרך זו תתברר כאפשרית, אפשר יהיה לאמץ טכנולוגיה זו כדי להגדיל גם רקמת שד קיימת.

לבסוף, גם אם ההזדמנויות המבטיחות הללו להשתלות חזה משוכללות יותר עדיין לא נמצאות בשימוש, את לא צריכה לחכות אם את מוכנה להגדיל את החזה שלך כעת. השוק הנוכחי מציע סוגי שתלים שיכולים לסייע לכול אחת להגיע לתוצאות יפות, טבעיות ומשביעות רצון.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
מה תפקידו של מנעולן רכב מקצועי?
מנעולן רכב הזמין 24 שעות ביממה אמור להיות בדרך כלל...
עורך דין לירושות וצוואות- הכתובת בכל נושא הקשור לתחום
אף אחד לא אוהב לעסוק בנושאים הקשורים לירושות, צוואות וגם...
הדמיית שיער - על קצה המזלג
אם אתם נמצאים בחיפוש אחר פתרונות לשיער דליל או התקרחות...
חשיבות המשחק והדמיון להתפתחות הילדים
משחק ודמיון הם מרכיבים בלתי נפרדים מהילדות התורמים באופן משמעותי...
למה כשנקלעים לחובות עורך דין הוא חבל הצלה?
כשאדם או עסק נקלעים לחובות שאין ביכולתם לפרוע, התוצאה היא...
איחוד הלוואות - הדרך שלכם להתחיל מחדש!
אם אתם נאבקים עם תשלומי חוב מרובים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות...
היבט חשוב בתכנון נסיעות עבור תיירים רבים
השכרת רכב בחו"ל והשוואת מחירים היא היבט חשוב בתכנון נסיעות...
עריכת הסכם ממון לפני הנישואים: קשה באימונים, קל בקרב
גירושין הוא תהליך שיכול להיות ארוך ומייגע עד ההגעה להחלטות...
הכול על רכישת גלילים מקרטון בעידן המודרני
אתם מתכוננים לקראת מעבר דירה? או שאולי אתם מעבירים את...
מה כולל שירות IT במיקור חוץ
חברות מובילות בארץ ובעולם בוחרות לקבל שירותי it חיוניים במיקור...