זירת המומחים

בדיקת בדק בית ע"י המקצוענים בתחום

אתם עומדים להיכנס לבית שתמיד רציתם. הכל נראה מסודר ומאורגן, אך האם בדק בית זכרתם לעשות? בדיקה של הנכס שאתם עומדים להיכנס ולגור בו יחד עם משפחתכם, זה דבר נחוץ ביותר שיכול להציל אתכם מפגיעות בגוף וברכוש. בדיקה של תשתיות תקינות, מצב חזק ויציב של קירות הבית, קווי חשמל ומים תקינים, אלו רק חלק מהדברים שצריך לבדוק על מנת לעבור ולגור בבית בראש שקט ורגוע. אם אתם מחפשים חברה מקצועית והגונה, שעושה בדיקת ליקויי בנייה ובדק בית לפני קניה או מכירה, אז אתם צריכים את חברת אינספקט – האלופים בבדיקת ליקויי בניה וביצוע של בדיקת בתים מקצועית.

בדק בית – למה לעשות את זה

  • בהליך של בדק בית, מוודאים כי כל המערכות והתשתיות של הבית על כל מתכונתו מתפקדות כראוי ללא שום פגם או ליקוי שיש לתת עליו את הדעת ולמצוא לו פתרון. כלומר, מדובר באבחון ממשי של כל הבית על יסודותיו והערכה מדויקת של מצבו.
  • לא פעם רוכשי דירות או שוכרי דירות, רואים נכס שמבחוץ נראה מצוין בלי שום ליקוי, אך כשמתחילים לגור שם בפועל חשים שמשהו לא בסדר. עובר עוד קצת זמן ואז מגלים המון מחדלים וליקויי בטיחות שרק אנשי מקצוע מאתרי ליקויים היו יכולים למצוא בזמן.
  • בהליך של בדיקת בית, לא רק מגלים ליקויים אלא גם ובעיקר מראים לכם את כל הדרכים שתוכלו לשפר את איכות החיים שלכם בנכס. אם יש מערכת לקויה ומקולקלת, בודקי הבית יראו לכם ויציעו לכם להחליף בחדש. כך תוכלו להנות מתשתית חדשה שעובדת ונותנת לכם איכות חיים ראויה למגורים.
  • במסגרת בדיקת בית, מבצעים בדיקה והערכה של הדברים הבאים, בין היתר – קווי מים וביוב ביתיים, קווי החשמל, תקינות שקעים וחיבורים לחשמל, צנרות, בדיקת רטיבות ונזילות, אקוסטיקה, עמידות המבנה ועוד.

לא שוכרים לפני שבודקים 

אל תתפשרו על בריאותכם ובריאות היקרים לכם. לא קונים חתול בשק, ובמקרה זה מדובר באיכות החיים שלכם ממקור ראשון, המקום בו תישנו, תקומו, תאכלו ותשתו. עליכם למנוע כל נזק, ליקוי ואסון בזמן לפני שיהיה מאוחר חלילה. אם אתם מעוניינים באנשים מקצועיים שיודעים לבצע בדיקת בית בצורה יסודית, מקיפה ואחראית, פנו אל חברת אינספקט והם כבר יציעו לכם שירותי בדיקת בית וביקורת מבנים מקצועית ואיכותית.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button