זירת המומחיםכתבה ראשית

ברזים מסוגננים

אינטרפוץ הינו ברז מסוגנן המורכב מידית אחת אשר המשתמש בה יכוון אותה בהתאם לצרכיו או לצד ימין לצורך מים קרים או צד שמאל למים ומצב אמצע מים פושרים. כיום יש מספר סוגים שונים של ברזי האינטרפוץ הנפוצים והם:

  • דרך 3- הצנרת תכלול שלושה פתחים.
  • דרך 4- הצנרת תכלול שני פתחים שיובילו מים אל שתי נקודות יציאה שונות.
  • דרך 6\5 – שני פתחים אשר מובילים מים אל ארבע נקודות יציאה.

ברז אינטרפוץ הינו הברז הנפוץ ביותר בקרב ברזים לאמבטיה שכן ברוב האמבטיות נמצא שימוש בזרם האינטרפוץ הנפוץ בשל היותי נוח לשימוש ונוח לתפעול. אביטל דייזין מייבאת ומשווקת מוצרי אמבטיה, מקלחונים, ושלל פריטים למקלחות כבר 15 שנה והיא מקפידה על הבאת המוצרים הטובים ביותר בשוק תוך שמירה על יוקרתיות ועל הבאת המוצרים האיכותיים ביותר שניתן תוך הקפדה על רמת גימור מושלמת.

 

פריטים חשובים במקלחונים

ארונות אמבטיה הם אחד מהפריטים הכי חשובים באמבטיה שלנו שכן בכל אמבטיה בכל בית יהיה צורך בארון אמבטיה מעוצב. ארונות אמבטיה יאפשרו לנו לאחסן שם מגבות ומוצרי אמבטיה נוספים, כגון נייר טואלט, קרמים וכו'. לשם כך חשוב שארון האמבטיה יהיה מותאם לחדר האמבטיה שלנו והוא לא יתפוס הרבה מקום ויוסיף פאן עיצובי לחדר האמבטיה שלנו. ארון אמבטיה יכול לגרום לשדרוג משמעותי בחדר האמבטיה שלנו שכן יהיה אפשר שהוא יהיה מתחת לכיור, וכן אפשר גם לשים אותו בצדדי החדר ולמצוא עבורו מקומות יפים.

קרדיט: adesigns.co.il

בחירת מקלחת מתאימה

מקלחונים הפכו בשנים האחרונות לסגנון המועדף על רוב האנשים שכן המקלחון מציע נוחות מקסימלית, מונע בריחה של מים בזמן המקלחת, ויחד עם זאת עדיין שומר על יופי המקלחת ועל יוקרתיות. בשביל בחירת מקלחון מושלם נצטרך להגיע לחברה אשר מתמכה בעיצוב ובהתאמה של מקלחונים לחדר האמבטיה שלנו בשביל לקבל את התוצר המושלם. לשם כך נוכל להיוועץ בחברת אביטל דייזין אשר משווקת ומייבאת מקלחונים, כיורים, וכל הנלווה לחדר האמבטיה תוך הקפדה על הבאת המוצרים האיכותיים ביותר בשוק והתאמה אישית של מקלחונים, כיורים וכו', לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון: 03-6083443 ונציגינו ישמחו לענות בשבילכם לכל שאלה.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button