זירת המומחים

בריכת שחיה ביתית איכותית

תחילה, ניתן לציין כי כיום קיימת דרישה ההולכת וגוברת עבור בריכות שחיה ביתיות. כל מי שברשותו שטח חצר או גינה פרטית, מחזיק באופציה להקים וליהנות מבריכת שחיה פרטית. חשוב לציין שקיים הבדל עצום בין בריכת שחיה ביתית בנויה המשתלבת באופן מושלם לעיצוב הבית לבין בריכת שחיה ביתית מתנפחת, אשר מיועדת בדרך כלל לגילאים קטנים יותר. מי שמעוניין להנות משירותיה של בריכת שחיה בנוייה חייב לקחת בחשבון שעליו לעבוד עם חברה מקצועית ואף אמינה המתמחה בתחום.

פרמטרים לגבי בריכת שחיה ביתית

אין ספק כאשר קיימת בחצר בריכת שחיה ביתית, חשוב לציין אם מדובר בבריכת שחיה ביתית בנוייה הינה עלולה להעלות את ערך הנכס הנמצא ברשותכם ולהרוויח הרבה יותר במכירה שלו. מצד שני מדובר למעשה בשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם. יתרונותיה של בריכת שחייה פרטית מאפשרת לכל אחד להנות ממנה, מאחר והיא מאפשרת להתחיל את הבוקר או באופן כללי את היום שלכם באמצעות שחיה מרעננת או לחילופין לסיים את היום בצורה רגועה ואף להוות מקום למפגשים עם חברים, מסיבות ביתיות וכל אמצעי בילוי כזה או אחר. את החצר הפרטית שלכם תוכלו להפוך למקום המושלם ולהנאתכם במהלך השבוע או סופו. החוכמה בנושא זה הינה כמובן להתאים את השטח העומד לרשותכם לגודלה של הבריכה אותה תרצו למקם שכן, כמובן שגם כרוך הדבר בתקציב העומד לרשותכם.

כיצד לנקות בריכת שחיה ביתית?

כפי שהוזכר במהלך המאמר בריכת שחיה ביתית הינה מוקד עלייה לרגל בגין בילוי או מפגש חברתי ובעיקר מהווה מקור להנאה ובריאות. אולם זאת, קיימת בעיה כאשר הבריכה לא נמצאת בשימוש ולרוב אבק ולכלוך שוקעים לתחתית הבריכה. כתוצאה מכך פוגע בנראותה החיצוני של בריכת השחיה, תוצאה זו דורשת מאמץ לניקוי התחתית שלה. חשוב לציין בכך שמערכת הסינון של הבריכה מסננת ואף קולטת את הלכלוכים אשר צפים בלבד, הלכלוכים אשר נמצאים ושוקעים לתחתית נשארים. 

שיטות נפוצות לניקוי בריכת שחיה ביתית

  1. ישנה עגלה עם משאבה נוספת ומטאטא אשר מחובר לצינור איתו ניתן להגיע לתחתית הבריכה. דרכו המשאבה שואבת את המים המלוכלכים ומחזירה את המים הנקיים לבריכה. 
  2. שימוש ברובוט לניקוי בריכה אשר יעשה את עבודתו לבד. תפקידו הוא לנסוע על תחתית הבריכה ובכך שואב את המים, מסנן אותם וכן מחזיר את אותם מים אך נקיים לבריכה. רובוט זה בעל מערכת חכמה שבתוכה קיימת מערכת ניווט וסריקה מקדמת שבעזרתה הינו לומד את צורת הבריכה, יכול להיחלץ מרוב המכשולים, מגיע כמעט לכל פינה הקיימת בבריכה ואף קיימים כמה דגמים אשר מטפסים על קירות הבריכה.

בנוסף, יש לציין כי הפעלתו הינה פשוטה ולא נדרש מאמץ אנושי כלל. 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button