כתבה ראשיתקהילה

גם בחגים הקרובים נותנים מהנשמה

לצערנו הרב קיימות לא מעט משפחות נזקקות וילדים רעבים בארצנו הקטנה אך לשמחתנו הרבה יש גם עמותות, ארגונים, ואנשים טובים שאוספים ותורמים מכל הלב בהתנדבות מלאה.

איסוף מזון | קרדיט: אלבום פרטי

שניים מאותם אנשים טובים הם בני הדודים נחמן ישי ונחמן פרץ, שניהם בשנות העשרים שלהם מהעיר אשדוד. שני בני הדודים חוו בילדותם את הקושי של הוריהם לפרנס את בני המשפחה ולהביא אוכל הביתה מה שגרם להם לחלום על כך שאף ילד לא יישאר רעב. לחלום, ולהגשים. מה שהחל לפני כארבע שנים כהתנדבות פרטית ועשייה שלהם בשעות הפנאי הפך לתחום העיסוק העיקרי שלהם ולפני שנה הקימו השניים עמותה הנקראת "נותנים מהנשמה"

 

בראש העמותה עומדים בני הדודים נחמן ונחמן ותחתם פועל מערך של מתנדבים קבועים וכאלה המגיעים לפרויקטים מסוימים, אזרחים שתורמים וארגונים שמסייעים.

העמותה פועלת באזור אשדוד,  וכן בערים אשקלון, יבנה, חולון, רמלה, קרית מלאכי, נתניה פתח תקווה, ירושלים וערים נוספות. נכון להיום העמותה מסייעת לכ-400 משפחות קבועות שידן אינה משגת בתרומות מזון וכן מסייעת בקיום אירועי מצווה למשפחות אשר אין להם את האמצעים לכך.

נחמן ונחמן | קרדיט: אלבום פרטי

פתיחת העמותה היא לא השלב האחרון בחלום של השניים, חלום שלצערם לא יוכלו להגשים במלואו לעולם, אך גם לא יפסיקו לנסות. בהמשך הם רוצים להקים מפעל של חסד ענק בכדי לזכות להאכיל כמה שיותר ילדים רעבים ומשפחות נזקקות.

לקראת חגי תשרי הבאים עלינו לטובה העמותה עוסקת במלוא המרץ באיסוף מוצרי מזון והעברתם למשפחות הנזקקות כדי שכולם יוכלו לחגוג את ארוחות החג כמו שצריך. כמו כן הם מחפשים נערים ונערות אחראיים ואחריות לאיסוף מוצרי מזון והתרמת מצרכים ברשתות המזון השונות.

"מדי יום ישנן עשרות משפחות שזקוקות לאוכל" הם אומרים "עזרו לנו לעזור להם. ניתן לתרום תרומה כספית או מצרכים- כל אחד כפי יכולתו. אל תשאירו ילדים רעבים בחג וביום יום"

 

למידע נוסף ולתרומות היכנסו לעמוד הפייסבוק של 'נותנים מהנשמה'

 או צרו קשר טלפוני

נחמן ישי 0507455889

נחמן פרץ 0535201893.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button