Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

דלתות פנים ומטבחים

דלתות פנים ומטבחים
קרדיט pixabay

כל מי שמאס במטבח הישן, או שמשפץ את ביתו, או לחלופין עובר לדירה חדשה כבר השכיל להבין, כי בעידן הנוכחי מטבחים הפכו  להיות חלק אינטגרלי מהבית. במטבח נוהגים לשבת לשם שתיית הקפה המהביל הראשון בבוקר, בו אופים ומבשלים, ומנהלים שיחות מדי יום. בשל חשיבותו חייבים לתכנן אותו כראוי, ומי שמעוניין במטבח מעוצב וייחודי, בדרך כלל ישכור את שירותיו הנאמנים של נגר מקצועי.

כשם שנותנים מקו של כבוד להחלטות בנוגע לרכישת הריהוט, או לחלופין האמבטיה, באותו אופן קיימת משמעות מרובה לבחירה של דלתות פנים. מה שחשוב הוא שהעיצוב שלהן יתכתב כראוי עם הצבעים אשר שולטים בנכס, כמו גם עם הסגנון השולט בו. כמו כן, הדלתות פנים אמורות להיות איכותיות ועמידות, על מנת שהן ישרתו אתכם לטווח הארוך, מבלי שתיאלצו להחליף אותן חדשות לבקרים. 

מדוע כדאי לעצב מטבחים בנגרייה דווקא?

כדאי לעצב מטבחים דווקא בנגרייה מכיוון שרק כך הנגר יתכנן לכם את המטבח במלוא גמישות התכנון, תוך כדי התאמה והתחשבות בכל המאוויים והדרישות שלכם ושל בני המשפחה שלכם, תוך כדי לקיחה בחשבון את גודל המטבח וכל האלמנטים שצריכים להיות בו. הנגר יערוך עמכם סיכול מוחות, וייקח בחשבון את כל הפרטים, מהקטן ועד לגדול, על מנת שהמטבח המוגמר יהיה מעוצב להפליא, ולא יהיה שני לו. אך אל תיטעו, מלאכתו לא תהיה עצמאית לחלוטין, כי אם תלווה בשיתוף פעולה מלא אתכם בכל הקשור לייצור ולעיצוב המטבח, עד שיחדיו תגיעו למטבח הספציפי והמיוחד שעליו אתם חולמים. ועל מנת לסבר את אוזניכם, נגיד לכם כי ראשית תכנון המטבח מתחילה תוך כדי העלאה של כל רעיונות, דמיוני או חשיבה מחוץ לקופסא, ואז הוא מתורגם בכתב, כחלק אינטגרלי ממלאכת מחשבת ומושקעת.

מאילו חומרים נהוג לייצר דלתות פנים?

נהוג לייצר דלתות פנים מעץ, מתועש או מלא. ייצור דלות הפנים לוקח בחשבון כמה פרמטרים, כמו למשל – אפשרויות העיצוב, המשקל, או הבידוד. אנו מציגים בפניכם כעת את סוגי חומרי המילוי הכי שכיחים לדלתות הפנים, כלהלן – 

  • עיצוב מטבחים ועיצוב דלת פנים מפוליאורטן מוקצף – בפוליאורטן נהוג להשתמש לשם ייצור של דלת פנים מפלדה דקה. השימוש בחומר זה מסב לקבלת דלת פנים איתנה מאוד, אך היא אף אפשרית לכל מיני ציפויים, כמו לדוגמה – צביעה בתנור. בנוסף לכך, דלת פנים זאת קלת משקל. 
  • דלת פנים מעץ מלא –  דלתות הפנים הללו נחשבות למאוד איכותיות, אבל עלייה וקוץ בה, הן גם כבדות. נהוג למקם אותן בחדרי שינה, בשל כך כי הן מבודדות מעולה מן ההיבט האקוסטי והתרמי, או בחדרי ילדים, כי הן מסייעות בהגנה מפני פציעה אפשרית. 
כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החשיבות של אוכל בריא לכלב
אתם מגלים כלב ורוצים לדאוג שהוא תמיד יהיה בריא? חשוב...
חום- יתרונות ופתרונות יעילים בתעשייה
החום הוא אולי מילת המפתח בתעשייה, בעיקר בשנים האחרונות וככל...
הכל על פתרונות לאריזה תעשייתית
פתרונות לאריזה תעשייתית חיוניים לשרשרת האספקה העולמית מכיוון שהם מבטיחים...
כיצד מתנהלים משפטית כאשר עוברים תאונה
תאונות הן אירועים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בכל רגע נתון...
למה כדאי לי להשקיע בנדל״ן בחו״ל?
אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמניבים ביותר הוא שוק הנדל״ן, אך...
סיבות לשלילת רישיון נהיגה
פסילת רישיון נהיגה יכולה להתבצע במספר מצבים. אחד המצבים הוא...
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...