Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

דלתות פנים ומטבחים

דלתות פנים ומטבחים
קרדיט pixabay

כל מי שמאס במטבח הישן, או שמשפץ את ביתו, או לחלופין עובר לדירה חדשה כבר השכיל להבין, כי בעידן הנוכחי מטבחים הפכו  להיות חלק אינטגרלי מהבית. במטבח נוהגים לשבת לשם שתיית הקפה המהביל הראשון בבוקר, בו אופים ומבשלים, ומנהלים שיחות מדי יום. בשל חשיבותו חייבים לתכנן אותו כראוי, ומי שמעוניין במטבח מעוצב וייחודי, בדרך כלל ישכור את שירותיו הנאמנים של נגר מקצועי.

כשם שנותנים מקו של כבוד להחלטות בנוגע לרכישת הריהוט, או לחלופין האמבטיה, באותו אופן קיימת משמעות מרובה לבחירה של דלתות פנים. מה שחשוב הוא שהעיצוב שלהן יתכתב כראוי עם הצבעים אשר שולטים בנכס, כמו גם עם הסגנון השולט בו. כמו כן, הדלתות פנים אמורות להיות איכותיות ועמידות, על מנת שהן ישרתו אתכם לטווח הארוך, מבלי שתיאלצו להחליף אותן חדשות לבקרים. 

מדוע כדאי לעצב מטבחים בנגרייה דווקא?

כדאי לעצב מטבחים דווקא בנגרייה מכיוון שרק כך הנגר יתכנן לכם את המטבח במלוא גמישות התכנון, תוך כדי התאמה והתחשבות בכל המאוויים והדרישות שלכם ושל בני המשפחה שלכם, תוך כדי לקיחה בחשבון את גודל המטבח וכל האלמנטים שצריכים להיות בו. הנגר יערוך עמכם סיכול מוחות, וייקח בחשבון את כל הפרטים, מהקטן ועד לגדול, על מנת שהמטבח המוגמר יהיה מעוצב להפליא, ולא יהיה שני לו. אך אל תיטעו, מלאכתו לא תהיה עצמאית לחלוטין, כי אם תלווה בשיתוף פעולה מלא אתכם בכל הקשור לייצור ולעיצוב המטבח, עד שיחדיו תגיעו למטבח הספציפי והמיוחד שעליו אתם חולמים. ועל מנת לסבר את אוזניכם, נגיד לכם כי ראשית תכנון המטבח מתחילה תוך כדי העלאה של כל רעיונות, דמיוני או חשיבה מחוץ לקופסא, ואז הוא מתורגם בכתב, כחלק אינטגרלי ממלאכת מחשבת ומושקעת.

מאילו חומרים נהוג לייצר דלתות פנים?

נהוג לייצר דלתות פנים מעץ, מתועש או מלא. ייצור דלות הפנים לוקח בחשבון כמה פרמטרים, כמו למשל – אפשרויות העיצוב, המשקל, או הבידוד. אנו מציגים בפניכם כעת את סוגי חומרי המילוי הכי שכיחים לדלתות הפנים, כלהלן – 

  • עיצוב מטבחים ועיצוב דלת פנים מפוליאורטן מוקצף – בפוליאורטן נהוג להשתמש לשם ייצור של דלת פנים מפלדה דקה. השימוש בחומר זה מסב לקבלת דלת פנים איתנה מאוד, אך היא אף אפשרית לכל מיני ציפויים, כמו לדוגמה – צביעה בתנור. בנוסף לכך, דלת פנים זאת קלת משקל. 
  • דלת פנים מעץ מלא –  דלתות הפנים הללו נחשבות למאוד איכותיות, אבל עלייה וקוץ בה, הן גם כבדות. נהוג למקם אותן בחדרי שינה, בשל כך כי הן מבודדות מעולה מן ההיבט האקוסטי והתרמי, או בחדרי ילדים, כי הן מסייעות בהגנה מפני פציעה אפשרית. 
כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
חשיבותם של אימונים לבריאות ולמצב הגופני שלכם
אם אין לכם את הלוקסוס של עבודה גופנית שהיא המצב...
פרסום חרדי סוף 2023
פרסום חרדי הוא אינו עניין של מה בכך שכן, פרסום...
לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם...
פתרונות קלים מדי הם ממכרים
מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים...
לטפל בנפש שלנו בצורה איכותית
על מנת שתוכלו לצאת לדרך חיים חדשה, וכן גם להיגמל...
מטען מהיר לאופניים חשמליים מה חשוב לדעת לפני קנייה
אופניים חשמליים, בעיני המשתמשים והחובבים האדוקים שלהם, הם לא פחות...
אינטרקום לבית
אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה של יקירכם זה לא קל. יש אינספור...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה שבאמת תשקף את האם היקר לכם שהלך...
חתונה דתית
איך מארגנים חתונה דתית?
חתונה ללא ספק מהווה אירוע מרגש ביותר. כל זוג חולם...