Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הגנה על עובדים חלשים היא חיונית

הגנה על עובדים חלשים היא חיונית
קרדיט - Canva

זכויות עובדים הן לא רק רעיון יפה, אלא למעשה חלק בלתי נפרד מתפיסת עולם של עורכי דין שהגיעו למקצוע זה מתפיסה אידיאולוגית לעזור לחלש ולמי שזקוק להגנה. בתחום זה עבודתו של עורך דין לדיני עבודה היא לייצג כל מי שנעשה לו עוול בתעסוקה או שקופח מזכויותיו ומה שמגיע לו. רוב העובדים למעשה אינם מתמצאים כלל בכל מה שקשור לזכויותיהם ואינם יודעים שהם זכאים להרבה יותר כאשר הם עובדים וגם כאשר קורה משהו. זה יכול להיות אירוע של פיטורים לא מוצדקים וללא שימוע, הטרדות שונות ויצירת סביבה פוגענית, במקרים של תאונות עבודה או אפילו אי תשלום כל ההטבות הסוציאליות והתשלומים שמגיעים לעובדים על שעות נוספות או שעות שבת וחג, למשל. לכן, במקרים רבים עובדים מוותרים על זכויות שאפילו לא ידעו שמגיעות להם ויש צורך בעו"ד שיבהיר להם שהם יכולים וזכאים לקבל הרבה יותר. הגנה כזאת מספקים לעובדים אריק שלו ושות' עורכי דין, שמייצגים עובדים כאלה כבר שנים רבות.

לא לשתוק מול פוגענות מתמשכת

מעסיקים בריונים שמתעללים בעובדים שלהם הם חלק בלתי נפרד מהמציאות, עד שהם נתקלים בקיר שעוצר אותם ומכריח אותם לשלם על מעשיהם. התעמרות בעבודה היא רעה חולה שפוגעת בבריאותם של עובדים, משפילה אותם וכותשת את כבודם הבסיסי וזה לא יכול להמשיך לקרות במאה ה-21. היום מודעים לזכויות ולכבוד האדם ואפשר להוכיח בקלות את המקרים האלה בבית המשפט ולזכות באהדתו. כל פגיעה נפשית וגופנית בעובד מחייבת אותו להילחם על כך, משום שאחרת ישלם בעצמו בנזקים מתמשכים בחוסנו ובמוטיבציה שלו להמשיך לעבוד ולקיים את עצמו. זוהי פגיעה שיש לתבוע בגינה את הפיצויים שמגיעים לכם ואת הצדק לכל מי שנפגע מהתעמרות.

יחסי עובד מעביד ראויים לבחינה מחדש

בשנים עברו מספיק היה למצוא מקום עבודה ולהופיע מדי יום ולעשות את המוטל עליכם כדי שתוכלו לפתח קריירה ולהתפרנס בכבוד. היום דרושים גם מאפיינים נוספים כמו מערכת יחסים מכבדת בין עובד למעביד ולא רק תשלום בכסף של זכויות סוציאליות ושכר הוגן. גם סביבת העבודה חשובה להזדהות של העובד עם מקום עבודתו והיא גם מפתחת אצלו תחושת גאווה בעצמו וביכולותיו ובתרומתו החשובה למקום העבודה. אלה חלק מהסיבות שבגללן הגנה על עובדים היא הרבה יותר מאשר פיצויים ותשלום שכר בשורה התחתונה. זאת גם הסיבה שבגללה אריק שלו ושות' עורכי דין מייצגים עובדים רבים לשביעות רצונם מהתוצאות הטובות שהם משיגים להם במו"מ או בבית המשפט.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הכל על פתרונות לאריזה תעשייתית
פתרונות לאריזה תעשייתית חיוניים לשרשרת האספקה העולמית מכיוון שהם מבטיחים...
כיצד מתנהלים משפטית כאשר עוברים תאונה
תאונות הן אירועים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בכל רגע נתון...
למה כדאי לי להשקיע בנדל״ן בחו״ל?
אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמניבים ביותר הוא שוק הנדל״ן, אך...
סיבות לשלילת רישיון נהיגה
פסילת רישיון נהיגה יכולה להתבצע במספר מצבים. אחד המצבים הוא...
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...