בריאותכתבה ראשית

הדרך לחיים טובים יותר – עוברת במרכז גמילה מקצועי

כבר שנים רבות שאתם לא מצליחים למצוא את האיזון בחיים, ומתמודדים עם בעיות התמכרות מסוגים שונים – אשר מסכנות את מערכות הגוף שלכם בצורה מאוד קיצונית. לא מצב נעים לכל הדעות, ולכן צריך לקחת את ההחלטה הבוגרת והאחראית, ולפנות לקבלת ייעוץ מקצועי אצל אנשי מרכז גמילה ויקטוריה רנסנס.

פנייה לצוות מיומן – צעד קטן עם משמעות גדולה

מרכזי גמילה מסמים חינם הוא המקום שבו אתם יכולים לשנות מן הקצה אל הקצה את כל החיים שלכם. ובלבד שיש לכם רצון אמיתי וכנה לצאת לשינוי כל כך עמוק ומשמעותי. הצעד הראשון בדרך אל מרכז הגמילה הוא הצעד החשוב ביותר שאתם תעשו, והוא גם הקשה ביותר שאתם תעשו. צריך להיות מוכנים לעבור שינוי גדול מאוד ולוותר על ההנאות הכי גדולות בחיים, רק כדי לשים את שיקולי הבריאות בראש מעייניכם.

הרכה בבעיה החברתית – מאפשרת יצירת שליטה

במידה מסוימת, השלב הראשון של הטיפול והוא השלב הקשה ביותר, אבל זה לא אומר שהוא מבטיח לכם גמילה מלאה בקלות. ברגע שעוברים לטיפולים שעוסקים בבעיות חברתיות ואישיות, צריך להסתכל על החיים שלכם בשקיפות מלאה ולהבין מה גרם לכם לקחת החלטות כל כך מסוכנות. הדבר בא לידי ביטוי בצורה מאוד משמעותית בתוך תהליך גמילה מהימורים, שהוא כל כולו תהליך המבוסס על טיפול פסיכולוגי וחברתי ולכן הוא מאתגר את המטופלים בדרכים קצת אחרות.

אל תחשבו שהתהליך יהיה קל

אי אפשר להסתכל על טיפולים בתור פתרון קסם. אתם לא נכנסים לפס ייצור ויוצאים אנשים חדשים. אלה עוברים תהליך גמילה מתרופות נרקוטיות המבוסס על שיתוף הפעולה המלא שלכם ועל תוכנית עבודה מפורטת. הצוות המקצועי שמלווה את התהליך בוחן כל הזמן את המצב ומצליח למצוא נקודות תורפה שמאתגרת אותכם. כל אתגר הוא הזדמנות לרכוש כלים נוספים שישרתו אתכם בחיים שאחרי במרכז הגמילה, ולכן צריך להסתכל על הדברים בעיניים מקצועיות ולהבטיח שאתם באמת מסוגלים לעמוד במשימה המורכבת ולצאת לחיים חדשים, כשהגוף והנפש נמצאים במצב השיא שלהם.

כל שנותר לכם לעשות בשלב זה, על מנת להבטיח אורח חיים חדש ונקי מחומרים מסוכנים, הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של מכון גמילה ויקטוריה רנסנס. אנו נוכל לבנות את תוכנית העבודה המתאימה לכם, על בסיס מצב אישי ועל בסיס שיתוף הפעולה שלכם, ולצאת ביחד לדרך חדשה. לפרטים נוספים ויצירת קשר, התקשרו: 1-800-205077.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button