Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

החיים הקלים של המנהלים בעקבות הסמארטפונים

החיים הקלים של המנהלים בעקבות הסמארטפונים
Credit: Pixabay.com

כל בעל עסק חייב לנהל פנקסי חשבונות על פי הדרישות של מע"מ ומס הכנסה, בהתאם להוראות מס הכנסה ולתקנות לניהול פנקסי חשבונות. ספרי החשבונות של העסק כוללים רישום של כל העסקאות שבוצעו, רישום של חשבוניות המס והקבלות אשר הופקו ללקוחות וזאת בהתאם לסוג ההתאגדות העסקית. כמו כן, חשוב מאוד לרשום כל סכום שמתקבל תמורת עסקאות שבוצעו לרבות מזומן, שיקים דחויים, מקדמות על חשבון העסקה, תשלום בכרטיסי אשראי וכן אפליקציות תשלומים שונות. את ההכנסות יש לרשום בספרים מיד עם קבלתם ויש לעדכן את המלאי בהתאם.

מערכת חשבונות דיגיטלית

חשוב מאוד לדעת כי באמצעות מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט, פשוט וקל כיום לנהל את ספרי החשבונות של העסק. כיום כל בעל עסק יכול לבחור במערכת לניהול חשבונית עצמי אונליין שידועה כמערכת נוחה וידידותית לכל משתמש, כאשר בכדי להשתמש בה אין צורך בידע מקדים כלשהו בהנהלת חשבונות וכן המנוי החודשי זול יותר ומפחית הוצאות של כל הנהלת חשבונות מסוג אחר. אין ספק שהעידן הדיגטלי המתקדם שאנו חיים בו והעובדה שלכל אדם יש כיום מכשיר סמארטפון עם חיבור פעיל לאינטרנט, אפשרות להוריד אפליקציות שונות ועוד, מאפשרים לעבור לשיטות ניהול חדשניות ואיכותיות יותר. כיום ניתן לנהל כל עסק בצורה נוחה, מהירה, זמינה מאוד וכל זאת בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כגון: מערכת חשבונות דיגיטלית אשר ניתן להתחבר אליה דרך הסמארטפון מכל מקום ובכל זמן.

איזה מערכות הנהלת חשבונות דיגיטליות מתקדמות ניתן למצוא כיום?

כיום ישנן חברות שונות אשר מציעות שירות הנהלת חשבונות דיגיטלית. בין החברות המוכרות ניתן למצוא את:

Mybooks- מדובר על תוכנה לניהול עסק המצויה בענן ומשתמשת כמעין מנהלת חשבונות דיגיטלית. היא מאפשרת להפיק מסמכים שונים כגון: קבלות וחשבוניות מסוגים שונים וכן מציעה מערכת ניהול גבייה וסליקת כרטיסי אשראי והפקה של חיובים חוזרים. המערכת נגישה מכל מחשב וכל סמארטפון.

תוכנה נוספת היא רווחית אשר מצויה בעולם של הנהלת חשבונות דיגיטלית כבר לא מעט שנים. התוכנה מציעה כלים לניהול עסק בדמות שירותים של ניהול לקוחות, סליקת כרטיסי אשראי, ניהול מלאי, הנהלת חשבונות באינטרנט ועוד. כמו כן, התוכנה מציעה מוצרים מיוחדים הפונים לקהלים ספציפיים.

ישנן מערכות המשלבות בנוסף להנהלת חשבונות גם אפשרות ניהול עובדים ועוד.

אחת המערכות הטובות ביותר כיום היא UCAN2 מדובר על מערכת ניהול חשבונות עצמי ואונליין בעלת יתרונות רבים לבעלי עסקים לרבות פרילנסרים, עסקים קטנים, עוסקים מורשים וכן עוסקים פטורים. דמי המנוי החודשי של שימוש בתוכנה המדוברת הם 99 ₪ בלבד ובאמצעות התוכנה ניתן לחלוטין לשדרג כל עסק, לבצע הנהלת חשבונות באופן עצמאי, לנהל תזרים מזומנים בצורה יעילה וחכמה ולחסוך משאבים רבים לעסק. המערכת ללא ספק מאפשרת התנהלות כלכלית יעילה מאוד בכל עסק.

חשוב מאוד לציין כי המערכת המדוברת מתאימה לכל בעל עסק. מעבר לנוחות השימוש במערכת, המשתמשים במערכת מקבלים ליווי צמוד של צוות מיומן ומקצועי אשר כולל מנהלי חשבונות, רואי חשבון, יועצי מס מקצועיים ועוד. המערכת פותחה על ידי אחד מהמשרדים המובילים בישראל לראיית חשבון ולייעוץ מס וכל הלקוחות שבוחרים במערכת יכולים לקבל סיוע מקצועי, ייעוץ ומגוון שירותים לצורך ניהול נכון ותקני של העסק לרבות תכנון מס, הגשת דוחות רלוונטיים לרשויות המס ועוד.

פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר – https://www.ucan2.co.il

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...