Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המשפחה שלכם ראויה ליחס אישי וליווי משפטי רגיש

המשפחה שלכם ראויה ליחס אישי וליווי משפטי רגיש
קרדיט - Canva

אפשר להתנהל בעולם המשפט גם בצורה רגישה ומתחשבת ולמצוא את הדרך הטובה ביותר להיעזר בכלים כאלה כדי לעזור לעצמכם ולמשפחה. זה נכון לגבי מתגרשים שמנסים למצוא את הדרך הנכונה להגיע לעמק השווה, וזה נכון בטיפול בנושאים רגישים ודיסקרטיים כמו חסרי ישע במשפחה שעליכם לדאוג להם. זה עוד יותר נכון כשאתם צריכים לטפל בנושאים רגישים כמו טיפול בעיזבונות ובסכסוכים משפחתיים שונים על רכוש או בזמן פרידה. לכן, אתם זקוקים לשירותי עורך דין לענייני משפחה במרכז שתפיסת העולם שלו היא הומנית והוליסטית ורואה בכם יותר מאשר מספר של תיק בבית המשפט. מציאת הפתרונות היצירתיים בזמן שמנסים לנקוט גישה יותר הוגנת ותקשורתית עם לקוחות כאלה היא זאת שעושה את ההבדל בין מצב משפטי סבוך שמתגלגל ללא סוף בבתי המשפט, לבין מציאת פתרונות שמרצים את כל הצדדים ואפשר להמשיך מהם הלאה ולהשתקם בחיים. עו"ד שני לוי רוזנבלום מציעה לכם גישה בונה ואמפתית לפתור בעיות משפחתיות כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר להגיע להבנות מוסכמות.

חשבו על היום שאחרי כבר עכשיו

לא נעים אמנם לחשוב על היום שאחרי אבל כשיש צוואה זה לפחות עוזר להבהיר ליקיריכם מה לעשות בעיזבון שלכם כרצונכם. כדי להגיע למצב שבו לא יערערו על הצוואה שלכם היא חייבת להיות מנוסחת כחוק ולעמוד בכל התנאים, כדי שבית המשפט לא יבטל אותה במקרה של הגשת ערעור מצד אחד מבני המשפחה או היורשים. עו"ד צוואה יסביר לכם בדיוק מה צריך לעשות ובמה כרוכה צוואה חוקית וזאת תהיה גם הזדמנות בשבילכם לעשות סדר בכל העניינים הכספיים והאישיים שלכם כדי לקבוע סדר עדיפויות ולנהל את הורשת העיזבון שלכם לפי רצונכם וללא השפעות זרות והפעלת כוח פסול.

לבחור נכון בכל שלב

בכל שלב בחיינו אנחנו יכולים לבחור בין כמה אפשרויות ובדרך כלל, כשהרגשות מנהלים אותנו קורה לא פעם שאנחנו בוחרים באפשרות הפחות שקולה ויש לזה השלכות. תפקידה של עורכת הדין שלכם הוא לא רק לנהל את התיק שלכם ולייצג אתכם בכל ערכאה ומשא ומתן, אלא גם להבהיר לכם מהן האפשרויות הטובות יותר לכם ולנסות להניע אתכם לבחור בדרך שבה יש הכי פחות חרטות בסופו של דבר. מצבים כאלה חוזרים על עצמם אצל משפחות רבות ומה שנכון לכם אולי לא נכון לאחרים, אבל הניסיון הזהה יכול להוביל למסקנות דומות – רצוי לנקוט צעד שיוביל לפחות טינה ומשקעים קשים. עו"ד שני לוי רוזנבלום מציעה לכם את השירותים המשפטיים שלה יחד עם עצות שלקוחות מניסיון החיים ותפיסת העולם המגשרת שלה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
פילאטיס מכשירים- כשכוח ושיווי משקל נפגשים
שיטת הפילאטיס היא ידועה כבר שנים. השיטה מוכרת בתור כזו...
בחירה עיצובית המשלבת אסתטיקה יפה
חיפוי עץ דקורטיבי הוא בחירה עיצובית המשלבת אסתטיקה עם פונקציונליות,...
מה חשוב לדעת על החזקת סמים שלא לצריכה עצמית?
סמים הם נושא מתעתע. מצד אחד הנורמות החברתיות השתנו באופן...
להפוך מסיבת רווקות לערב בלתי נשכח- כך תעשי את זה
מסיבת רווקות היא אירוע בלתי נשכח שהפך כבר לחלק בלתי...
שאלות נפוצות על מערכות כיבוי אש לעסקים
בטיחות אש היא לא תחום בו תרצו להקל ראש. התפרצות...
איך כדאי לבצע עבודות של איטום בבניינים גבוהים?
לגלות שיש לכם בעיות של איטום בבית זה לא נעים....
תכנון תיאום וביצוע אירועים
הפקת אירועים לחברות הייטק כוללת תכנון, תיאום וביצוע אירועים המותאמים...
וטרינר טוב מכיר את חיית המחמד שלכם
כשחיית המחמד שלכם מרגישה נוח בחדר ההמתנה כי היא כבר...
הליך משפטי הכולל התאמה של מעמד אדם במדינה מסוימת
הסדרת מעמד הוא הליך משפטי הכולל התאמה או לגליזציה של...
כל מה שחשוב שתדעו על דיסלקציה אצל ילדים
ישנם ילדים אשר קשה להם יותר בקריאה ובכתיבה וזאת על...