חדשות אשדודכתבה ראשיתקהילה

המשרד לחיזוק וקידום קהילתי חנך פרויקט העצמת נשים באשדוד

פרויקט "זוהרות בקהילה" להעצמת נשים, ביוזמת השרה לחיזוק וקידום קהילתי, ח"כ אורלי לוי-אבקסיס, מטפח מנהיגות נשית פורצת-דרך, עם מודעות חברתית לזהות, תרבות ולחינוך. השרה לוי-אבקסיס: "גאה בפרויקט. העצמת נשים תורמת לשיפור רמת החיים והלכידות בקהילה".

המשרד לחיזוק וקידום קהילתי חנך היום בעיר אשדוד את פרויקט "זוהרות בקהילה", במעמד השרה לחיזוק וקידום קהילתי, ח"כ אורלי לוי-אבקסיס; ומנכ"ל המשרד לחיזוק וקידום קהילתי, מר חגי רזניק.

קרדיט: דוברות המשרד לחיזוק וקידום קהילתי

מטרת הפרויקט, הנעשה בשיתוף-פעולה עם ארגון "כל ישראל חברים" ומשרד הדתות, הוא לחזק את מעמד הנשים והקשרים בין נשים בקהילה. התכנית החלה כבר ב-10 יישובים עם כ-200 משתתפות מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל.

הנשים המשתתפות בפרויקט "זוהורת בקהילה" נפגשות ללימוד משותף של סוגיות חברתיות בסגנון בית-מדרשי, תוך שימוש במקורות. יחד, הן עוברות תהליך של העצמה, התחברות והובלת שינויים במרחב האישי, המשפחתי והציבורי למען הפרט והקהילה. בנוסף, התכנית מעניקה למשתתפות דגש על חיזוק האחריות ההורית.

קרדיט: דוברות המשרד לחיזוק וקידום קהילתי

השרה לחיזוק וקידום קהילתי, ח"כ אורלי לוי-אבקסיס: "נשים הן כח משמעותי מאוד בקהילה. מחקרים מראים כי העצמת נשים תורמת באופן ישיר לשיפור רמת החיים והלכידות בקהילה, וזהו נושא שקידמתי לכל אורך הקריירה הפוליטית שלי. אני גאה בפרויקט "זוהרות בקהילה" במספר יישובים בפריפריה. המפגש דווקא באשדוד משמעותי ביותר, מכיוון שהקשר בין המשתתפות בעיר נשמר גם במהלך מבצע "שומר החומות", והדגיש עוד יותר את חשיבות הפרויקט".

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button