Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הסלולרי הוא המלך והאפליקציה היא המלכה

הסלולרי הוא המלך והאפליקציה היא המלכה

 

אין אחד שלא מחובר לטלפון סלולרי ובוודאי שגם ילדים. מכולם, אנחנו יכולים לזהות מיד את כל משתמשי האנדרואיד, אותו טלפון סלולרי שבו אפשר להוריד אפליקציות חינמיות מבלי שיצטרכו לשלם עליהן כמו באייפון, רק משום שמישהו הגה רעיון מצוין ולא היסס ליישם אותו. בעברית, זה תרגום מושלם למילה אפליקציה, משום שיישום הוא לא רק של התוכנה, הדבר הזה שאליו נכנסים כדי לשמוע חדשות או לקנות בגדים, אלא זהו גם תרגום להלך המחשבה שנהוג בימינו, שאם יש לך חלום אין שום סיבה לא למצוא מישהו שיגשים לך אותו. בניית אפליקציה היא כבר מזמן חלום שהתגשם לאנשים רבים, משום שלמרות הטכנולוגיה וכתיבת הקוד שקשורה לזה, יש מספיק חברות שהבינו שאפשר להנגיש את התחום הזה בקלות לכולם. כששואלים את מומחי חברת  web-mapהם יהיו הראשונים להעיד על כך, הודות לזרם הגדול של רעיונות שהיו לאנשים שבאו אליהם ליישם אותם בצורה מעשית.

מה חשוב לדעת על בניית אפליקציות?

כשהן רק החלו לשמש משתמשי טלפונים סלולריים בקצב הול וגובר בגלל הנוחות הפונקציונלית שיש בהן, כמעט כל אחד רצה אפליקציה לעסק שלו. אחרים רצו לפתח אפליקציות שיביעו את הרעיונות השימושיים שלהם לתת מענה לכל מיני בעיות, כמו ניהול משק בית, ספירת צעדים ומרחקים למתאמנים, הרכבת דיאטות, ועוד אין ספור אפליקציות שמחליפות אנשי מקצוע פשוט משום שהן נותנו שירות דומה בקלות. אחר כך התחילו להתייחס אליהן כאל דרך נוספת להרוויח כסף מהר ובקלות, ומכיוון שיש רבים שמשתמשים בטלפון אנדרואיד ולא נתקלים בקשיים של משתמשי אייפון שצריכים לשלם על כל אפליקציה ולכן גם לא כולן מקבלות את אישור החברה לשיווק בחנות שלה, יש היום יותר ביקוש לשירותי בניית אפליקציה לאנדרואיד. זהו טלפון שנמצא בשימוש נרחב והקוד הפתוח שלו מאפשר יותר בקלות לבנות אפליקציות בקלות.

בניית אפליקציה לעסק האם כדאי?

כל חלום דורש עבודה וזה לא בא בקלות. זה דורש גם השקעת כסף אם כי הרבה פחות מאשר בעבר הודות לטכנולוגיה המתחדשת והמשתכללת. היום יש גם יותר אנשי מקצוע שעומדים לרשותכם ויכולים לדייק יחד אתכם בהגדרות הרעיונות שלכם ומציאת שימושים מעשיים שיכולים להיות לרעיונות שלכם. במקומות כאלה, כמו חברת web-map, התמחו בלקחת את הרעיונות האלה ולעבוד עם אנשים על הפיכתם למעשיים וברורים כדי לבנות מהם אפליקציה שתעזור לרבים אחרים. 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...