חדשות אשדודכתבה ראשית

וולט דיסני א-קפלה מגיע לאשדוד

הקונצרט "וולט דיסני א-קפלה", האחרון לעונת 2021-22 של האנסמבל הקולי הישראל, ייערך ב7/7 בסינמה סיטי, אשדוד. הקונצרט הוא מחווה לשירים האהובים והמוכרים מסרטי דיסני ביניהם, "מלך האריות", "אליס בארץ הפלאות", "שלגיה ושבעת הגמדים", "היפה והחיה", "ספר הג'ונגל", "מולאן", "פוקהונטס", "חתולים בצמרת" ועוד. האנסמבל יבצע את השירים בעיבודי א-קפלה יפיפיים פרי עטם של מעבדים מכל העולם, כולל כאלה שנכתבו במיוחד לקונצרט זה.

לאנסמבל יצטרף בקונצרט השחקן והזמר אלי גורנשטיין שדובב תפקידים רבים בגרסה העברית של הסרטים. בין הסרטים שדובב – סקאר מ"מלך האריות", הארנב מ"אליס בארץ הפלאות", גילדרוי לוקהרט מ"הארי פוטר וחדר הסודות", איה מ"פו הדוב", הזאב מ"כיפה אדומה" ועוד עשרות דמויות מוכרות מהסרטים המפורסמים.

אלי גורנשטיין יספר ויחבר את המוסיקה לסיפורים, וישיר שלושה מהשירים כפי שהקליט בגרסה העברית: שיר הארוחה מתוך "היפה והחיה", שירו של סקאר מתוך "מלך האריות" ושירו של הדב מתוך "ספר הג׳ונגל".

קרדיט דורון עובד

"השירים ֹהמלווים את סרטי אולפני וולט דיסני הם חלק בלתי נפרד מחווית הסרטים", אומר יובל בן עוזר המנהל האמנותי של האנסמבל, "והפכו עם השנים להיות מרכזיים בחוויית הצפייה. פס הקול בכל סרט של וולט דיסני נצרב בזיכרון בשל היותו כה מיוחד ומרחיב את הלב. כל אחד מאתנו, בני השמונה או השמונים מתחברים לשירים הללו שליוו אותנו בשלבים שונים של חיינו, ונצרבו בחוויות חיינו, למן ה”היי הו” ששרים הגמדים בסרט "שלגיה" מ-1937, ועד השירים המלהיבים בסגנון לטיני המלווים את קורותיה של משפחת מדריגל בסרט "אנקאנטו" משנת 2021.

בין השירים שיבוצעו בקונצרט: can you feel the love מתוך "מלך האריות", Be our guest מתוך "היפה והחיה", Bare Necessities ו- I wanna be like you מתוך "ספר הג'ונגל", A Dream Is a Wish Your Heart Makes מתוך "סינדרלה", Colors of the wind מתוך "פוקהונטס", Reflection מתוך "מולאן", "היי הו" מתוך "שלגיה" ועוד.

הקונצרט פונה לכל אוהבי דיסני מכל הגילאים, מגדולים עד קטנים, ובמיוחד לגילאי הביניים שגדלו עם השירים משנות ה-90 ועד היום.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button