Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חובות יש לשלם ולעמוד בכל הסדר

חובות יש לשלם ולעמוד בכל הסדר
קרדיט - Pixabay

במסגרת הרפורמה שנערכה בשנים האחרונות ביחס לחייבים שאינם יכולים לעמוד בהתחייבויות שלהם נעשו שינויים שמקילים עליהם להגיע להסדר ולנהל את חייהם בכמה שפחות מגבלות מעיקות. ראשית, היחס אליהם כעבריינים בכל מצב השתנה בעקבות משברים כלכליים והבנה שאנשים אלה באמת נקלעו לקשיים כלכליים. כיום יוצאים מנקודת הנחה שיש אנשים שלא מנסים לנצל בהכרח את המערכת על מנת להגיע למצב של חדלות פירעון ולכן עושים את מרב המאמצים לעזור להם לעמוד בכמה שיותר התחייבויות ולצאת לדרך חדשה. על מנת לעשות זאת יש לפנות בהקדם לשירותי עורך דין חדלות פירעון מומלץ כדי שתוכלו לעצור את מרוץ הזמן ולבטל את הצווים השונים שמעקלים חשבונות ורכוש, וכדי להחיל עליכם הסדר חובות בהתאם ליכולתכם. עו"ד רועי זאבי עוזר ללקוחותיו בשמירה על זכויותיהם מול המערכת ומגיע להסדר הוגן והולם לכולם לשביעות רצונם המלאה.

חברת הביטוח תובעת גם היא

חברות הביטוח שומרות לעצמן את הזכות להגיש תביעות שיבוב שבהן הן תובעות את צד ג' על כל נזק שנגרם בגלל רשלנות או מעורבותו הישירה למבוטח שלהן. את הפיצויים על הנזקים הן כבר שילמו למבוטח לפי הפוליסה שלו, אולם זכותן לתבוע שהאחראי לנזק ישלם להן את הסכומים שהוציאו באשמתו. לכן, יש להתגונן מפני תביעות כאלה כדי להוכיח שלא אתם אשמים בכך ואת זה עושים גם ללא מעורבות המבוטח שלו שולמו הפיצויים. זהו הליך שאינו מערב אותו או תלוי בו אלא נעשה ישירות מול חברת הביטוח שרוצה פיצוי לעצמה. לשם כך יש לקבל ייצוג משפטי נאות שיגן על הזכויות והאינטרסים שלכם מולה.

לכל חוב יכול להיות הסדר מתאים

אנשים שנקלעו לחובות והוכרז שהם חדלי פירעון נכנסים למסלול ארוך של הסדר תשלומים ומימוש נכסים שיש להם כדי לשלם את החוב ולהתחיל מחדש. זה חלק מהתפיסה החדשה בהוצאה לפועל ובגופים כלכליים שרואים בחייב אדם שאפשר לקבל ממנו את מרב החוב שהוא יכול לשלם, ועדיין לא לחסום בפניו אפשרויות להתפרנס ולתמוך במשפחתו ובעצמו ולצאת לדרך חדשה לאחר מכן. עורך דין הסדרי חובות שמטפל בתיק שלכם ינהל משא ומתן למענכם עם הרשויות והגופים הנושים כדי להגיע להסדר חובות שתוכלו לעמוד בו ועדיין לנהל חיים נורמטיביים עם מבט לעתיד. כך מחזירים תקווה לחייבים שיש חיים גם לאחר המשבר הכלכלי ואפשר לקום ממנו. עו"ד רועי זאבי מייצג לקוחות שנקלעים לחובות ולמשברים פיננסיים על מנת לשקם אותם ולצאת לדרך חדשה מיד לאחר שהם עומדים בהתחייבויותיהם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
לחסוך שנים של טיפולים בעזרת דיקור סיני
הרפוה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט הפכו לשיטת טיפול מקובלת...
כל מה שרציתם לדעת על מזגן vrf
אם יש משהו שמטריד את כולנו בישראל, זה החום. כדור...
התקנת חלון חדש בממ"ד
כפי שכולנו יודעים, הממ"ד הוא אחד מהחדרים הכי חשובים שיש...
הבטחת ניקיון לאחר שיפוצים
לאחר סיום השיפוץ, ההתרגשות מחליפה מהר מאוד את מקומה למשימה...
מתכננים פינוי בינוי- איך תשמרו על האינטרסים שלכם
יותר מכל פרויקט בניה גדול ככל שיהיה, פרויקט פינוי בינוי...
איך מעצבים סלון ב 2024
תמונות, גבס וחיפויים שונים מרכיבים בנים האחרונות את עולם העיצוב...
טיפול נכון בחובות משחרר אתכם מדאגות
חברות רבות קמות ומתפרקות מדי שנה ורשם החברות מנהל הליכי...
החשיבות של פניה לקבלת סיוע מקצועי בהתמודדות עם ההתמכרות
לאנשים יש הזדמנות לעשות מהפך חיובי ומשנה חיים כאשר הם...
דלת כניסה מרשימות לבניין המשרדים שלכם
החברה שלכם ממוקמת בבניין שעומד לעבור שיפוץ בקרוב? אם כך,...
ניקוי קרח יבש בסביבה תעשייתית
לפעמים, ייתכן שיהיה עליכם לנקות ציוד, מכונות או משטחים במפעל...