Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חושדים שחתימתכם או כתב ידכם זויפו? אל תתמודדו לבד

חושדים שחתימתכם או כתב ידכם זויפו? אל תתמודדו לבד
קרדיט: pexels.com

אנו עורכים בחיינו לא מעט מסמכים בעלי תוקף משפטי או חותמים על מסמכים כאלה. זו יכולה להיות צוואה, משכנתא ייפוי כוח, חוזה מכר לעסקת נדל"ן או עסקה אחרת. החתימה שלנו מהווה אישור הכתוב מעלה או התחייבות לבצע את הכתוב. במיוחד היום, כאשר מסמכים רבים נערכים או לפחות נחתמים בצורה דיגיטלית, ישנו ניסיון מצד גורמים שונים לזייף חתימות. הם עושים זאת מתוך הנחה שאם שחתימה דיגיטלית קלה יותר לזיוף. גרפולוגיה משפטית בודקת ומשווה לא רק בין כתבי יד או חתימות כתובות אלא יכולה לזהות גם חתימות דיגיטליות. אם אתם רוצים להוכיח שחתימתכם, כתובה או דיגיטלית  על מסמך כלשהו היא מזויפת, קבלו חוות דעת גרפולוגית בעניין מגרפולוג משפטי המתמחה בתחום.

בחירה נכונה של עובד: השקעה לטווח ארוך

אבחון גרפולוגי יכול לשמש גם למטרות אחרות למשל מציאת העובד המתאים ביותר לתפקיד כלשהו. גרפולוג המתמחה בגרפולוגיה תעסוקתית יוכל על סמך טקסט שאורכו מספר שורות למצוא את המועמד המתאים ביותר לתפקיד מסוים, וגם יוכל לפרט בחוות דעתו לגבי מועמדים שפחות מתאימים לאותו תפקיד אך בהחלט יש להם פוטנציאל להיות מצוינים בתפקיד אחר. כך אתם בתור מעסיקים זוכים פעמיים, הן למציאת עובד לתפקיד עליו שאלתם והן אפשרות לשלב מועמד לתפקיד אחר, גם אם לא כעת אז בעתיד כאשר יעלה הצורך לכך. בניגוד לאבחונים הנעשים בצורה קבוצתית ולכן דורשים התארגנות מראש, אבחון גרפולוגי אינו דורש דבר מכם או מצד המועמד מלבד כאמור כתיבת מספר שורות.

להוכחת זיוף מסמכים: פנו לגרפולוג המתמחה בתחום

כאשר מדובר על חשד לזיוף מסמכים או חתימה, חשוב לפעול מהר ככל האפשר כדי להוכיח את הדברים וכדי שההכרעה בבית המשפט בנושא תהיה נכונה והוגנת. למרות המהירות בה כדאי לפעול, חשוב לבדוק היטב לפני שבוחרים גרפולוג משפטי. גרפולוג משפטי צריך להיות מומחה להשוואת כתבי יד. בניגוד לייעוץ גרפולוגי אישי או לאבחון תעסוקתי בהם נבדק כתב יד אחד של האדם אשר לגביו מעוניינים לקבל חוות דעת, בגרפולוגיה משפטית לרוב הבדיקה תהיה השוואתית בין שני כתבי יד: הכתב או החתימה החשודים כמזויפים וכתב ידו המקורי של האדם שחתימתו או כתב ידו זויפו לכאורה. לכן גרפולוג משפטי חייב להיות מדויק מאוד, עירני לכל פרט ועליו לעסוק בתחום רק לאחר שעבר  הכשרה בגרפולוגיה משפטית וצבר ניסיון רב בכך.

דבורה הראל היא גרפולוגית בעלת ניסיון של מעל 30 שנה בתחום. היא מתמחה בגרפולוגיה משפטית ועסקית, מייעצת לגופים וחברות מובילים ומאחוריה מתן חוות דעת משפטיות רבות על תקן עד מומחה. מוזמנים ליצור קשר

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
לחסוך שנים של טיפולים בעזרת דיקור סיני
הרפוה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט הפכו לשיטת טיפול מקובלת...
כל מה שרציתם לדעת על מזגן vrf
אם יש משהו שמטריד את כולנו בישראל, זה החום. כדור...
התקנת חלון חדש בממ"ד
כפי שכולנו יודעים, הממ"ד הוא אחד מהחדרים הכי חשובים שיש...
הבטחת ניקיון לאחר שיפוצים
לאחר סיום השיפוץ, ההתרגשות מחליפה מהר מאוד את מקומה למשימה...
מתכננים פינוי בינוי- איך תשמרו על האינטרסים שלכם
יותר מכל פרויקט בניה גדול ככל שיהיה, פרויקט פינוי בינוי...
איך מעצבים סלון ב 2024
תמונות, גבס וחיפויים שונים מרכיבים בנים האחרונות את עולם העיצוב...
טיפול נכון בחובות משחרר אתכם מדאגות
חברות רבות קמות ומתפרקות מדי שנה ורשם החברות מנהל הליכי...
החשיבות של פניה לקבלת סיוע מקצועי בהתמודדות עם ההתמכרות
לאנשים יש הזדמנות לעשות מהפך חיובי ומשנה חיים כאשר הם...
דלת כניסה מרשימות לבניין המשרדים שלכם
החברה שלכם ממוקמת בבניין שעומד לעבור שיפוץ בקרוב? אם כך,...
ניקוי קרח יבש בסביבה תעשייתית
לפעמים, ייתכן שיהיה עליכם לנקות ציוד, מכונות או משטחים במפעל...