זירת המומחים

חידוש הרצפה למראה מושלם

הרצפה נראית עייפה וחסרת ברק למרות שאתם מנקים אותה בלי סוף? הפתרון הטוב ביותר שיתן מראה מחודש ורענן הוא ליטוש רצפה. אם נמנעתם מלבצע ליטוש רצפה עד עכשיו בגלל הלכלוך והאבק, היום ישנה השיטה הרטובה שנעשית עם דיסק מים ולכן מלכלכת הרבה פחות. אם המחיר מרתיע אתכם, מדובר על מחיר נמוך משמעותית ביחס להחלפת מרצפות וגם ככל שתעשו את הליטוש מוקדם יותר ולא תדחו, כך העבודה תהיה קלה ומהירה ותעלה פחות. אם אתם מתלבטים חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש היא הכתובת להתייעץ, לשאול וגם להזמין לקבלת תוצאות מעולות.

מה כולל ליטוש רצפה?

ליטוש רצפה הוא טיפול כולל ויסודי לרצפה ולכן הוא מורכב מכמה שלבים. תחילה תתבצע חריצה של הפוגות (המרווחים בין המרצפות). החריצה תהיה עמוקה ככל שניתן כדי למלא את הפוגות בדבק מיוחד שזהו השלב הבא. הדבק מיוחד לסוג הרצפה וגם לגוון שלה. אם ברצפה יש סדקים או שברים קטנים הם יתוקנו בעזרת חומר מילוי שגם הוא מותאם לחומר ממנו עשויה הרצפה ולגוון שלה. השלב הבא בעבודת ליטוש רצפה הוא הליטוש עצמו. הוא נעשה עם מכונת דיסק יהלום בעלת עוצמות שונות מליטוש גס במצב של רצפה שחוקה ועד ליטוש עדין. לאחר הליטוש הרצפה תעבור פוליש שיוסיף משמעותית למראה המבריק והחדש ולבסוף תימרח שכבת סילר לאיטום, מניעת הצטברות כתמים, לכלוך ושריטות וגם למניעת החלקה.  עם חברה מקצועית ליטוש רצפה הוא תהליך כולל שמביא לתוצאות מצוינות וארוכות טווח.

לאיזה ריצוף אפשר לעשות ליטוש?

ליטוש רצפה ניתן לעשות כמעט לכל סוגי הריצוף, בין אם זה בבית או בחוץ. מבצעים ליטוש לריצוף טרצו (בלטות של פעם), גרניט פורצלן, שיש, אבן. ניתן לעשות ליטוש גם לפסיפס שמקשט את החצר. היום משתמשים בבטון לריצוף שטחים גדולים במפעלים או מוסדות אך גם בבתים. ניתן לעשות ליטוש רצפה לבטון בכל סדר גודל, מרצפת הבטון בסלון ועד למשטחי בטון גדולים. היוצא דופן כאן הוא בטון מוחלק מצויר כי הליטוש יפגע בציור. רוצים לחדש את הרצפה מבלי להחליף אותה? ליטוש רצפה עם יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש הוא הפרויקט הבא שלכם.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button