זירת המומחים

טיפולי פנים שהופכים את החיים לטובים יותר

לא סתם השנים האחרונות הביאו עליה גבוהה וביקוש רב לקבלת טיפולי פנים חדשניים ואיכותיים. יש מודעות גבוהה מאד למראה חיצוני, גם אצל נשים וגם אצל גברים ובמגוון של טווחי גילאים. אנשים מבקשים לחזק את הביטחון העצמי שלהם ולשפר תוך כך גם את המראה החיצוני. גם לתנאי האקלים יש השפעה על הזדקנות העור, ולכן, הטיפולים הללו הם טיפולים שתמיד יהיה להם ביקוש. כשאתם רוכשים מכשור עבור טיפולים אלו, אתם מעיקים ללקוחות שלכם את הטיפולים החדשניים ביותר שרק אפשר.

טיפולי פנים
קרדיט 4mp.co.il

טיפולי פנים – תתחדשו! מוצר חדש בקליניקה שלכם

הטכנולוגיה והחדשנות הביאו עמן בשורות נהדרות גם לעולם האסתטיקה ואל טיפולי פנים במגוון של סגנונות. בין אם מדובר על הסרת שיער ובין אם מדובר על טיפולים לאנטי אייג'ינג כך או כך, מדובר על חלום שמתגשם לנשים וגברים רבים שלא חשבו מעולם שיוכלו לבצע טיפולי פנים באמצעות לייזר. ולטפל בניקוי עור הפנים, הסרת השיער מהפנים וגם טיפולי הצערת העור.

הטיפולים באמצעות מכשירים מיוחדים לפנים, מטפלים במספר דברים מרכזיים:

ניקוי יסודי ועמוק של עור הפנים, פילינג לצורך חידוש תאי העור, שיפור הטקסטורה של העור, טיפול בסימני מתיחה, טיפול באנטי אייג'ינג, פוסט אקנה, ואקנה, כיווץ נקבוביות מורחבות, שיפור ספיגת התכשיר על העור, היפר פיגמנטציה, וטיפול בנימי דם.

פתיחת מחלקות חדשות ומוצרי טיפול חדשים ללקוחות שלכם בין אם עבור טיפולי פנים ובין אם עבור טיפולים אחרים לא רק מאפשרים לכם להרחיב את קהל הלקוחות ואת הקליניקה. אלא אתם גם מגוונים ללקוחות, ומעניקים להם ביטחון שאתם כאן בשבילם.

כאשר אתם רוכשים מכשור עבור טיפולי פנים מומלץ לעשות את כל ההדרכות, ההשלמות ולעבור את כל הקורסים בהצלחה. הסיבה לכך, היא כך רק כך תוכלו באמת להעביר את הטיפולים כאשר יש לכם את ההסמכה הפורמלית, ואת כל הידע המקצועי הנדרש.

אתם לא באמת לבד, יש לכם צוות שמלווה אתכם מהרגע הראשון. עם הליווי הנכון, תוכלו להזניק את המחלקה החדשה בקליניקה שלכם וליהנות מחדשנות יומיומית עבור הלקוחות שלכם.

טיפולי פנים – רק יתרונות 

טיפולי פנים באמצעות מכשור מיוחד הם בעלי מספר יתרונות משמעותיים שחשוב להכיר על מנת לדעת מה הלקוחות שלכם מקבלים:

מגוון של טכנולוגיות טיפול אותן תלמדו בהכשרות הפורמליות, טיפול עם מינימום כאב, וללא תופעות לוואי, טיפול במגוון נרחב של בעיות בעור, טיפולים מהירים בעלי שיפור משמעותי כבר מהטיפול הראשוני, הטיפולים אינם פולשניים, הטיפול מותאם באופן אישי למטופלת או למטופל, עיצוב ארגונומי ונוח לתוצאות מקסימליות ואנרגטיות גבוהה מאד.

כשאתם רוכשים דרך חברה מקצועית וברמה גבוהה אתם מקבלים את המעטפת הגדולה ביותר. הדרכות, השתלמויות, הסמכה. ליווי מקצועי מהרגע הראשון וגם מעטפת שיווקית לצורך שיווק המוצר החדש והטיפולים החדשים שהכנסתם אל תוך הקליניקה שלכם.

4mp היא חברה יבואנית מקצועית ואיכותית המשווקת מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות בחום הסרת השיער וטיפולי הגוף והפנים האסתטיים. המכשור של החברה עומד בתקנים המחמירים ביותר גם ברמה המקומית וגם ברמה הבינלאומית. החברה מציעה ללקוחותיה מעטפת נרחבת להצלחה החל מהכשרה קלינית מקיפה, ועד למענה ושיווק.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button