Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יוקרה מורגשת דרך העיצוב שלה

יוקרה מורגשת דרך העיצוב שלה
קרדיט - Pixabay

מקומות יוקרתיים ניכרים לעין מיד משום שיש להם מאפיינים מובהקים, כמו שימוש בחומרים איכותיים ללא פשרות וקווים אלגנטיים שמאפיינים את העיצוב. מקומות יוקרתיים כמו דירות במגדלי מגורים או בווילות יכולים לקבל עיצוב גרנדיוזי וגדול מהחיים או עיצוב מאופק וקלאסי אבל תמיד תרגישו בהם את האקסקלוסיביות שלהם. עיצוב פנים מוקפד כזה אפשרי בכל תקציב אבל אין ספק שיש אופק יצירתי רחב יותר בכל עיצוב פנטהאוז יוקרתי, שמאפשר הרבה מאוד חופש להשתמש באלמנטים שונים. פנטהאוז הוא יותר מבית משום שלרוב הוא משמש גם לאירוח וחייב להיות ייצוגי. חלוקת החללים שלו פונקציונלית אבל יש אלמנטים שאי אפשר להתפשר עליהם, כמו מדרגות ועיצוב הקומה השנייה, החללים שפתחים לשאר הבית, המרפסת והגג, פינות האירוח ופינת המשפחה ושפע האפשרויות שאפשר לעצב בגלל המבנה של הפנטהאוז. מלי לוי אלבוים מעצבת ללקוחות שלה את הבית על פי הצרכים שלהם והתחושה הנוחה שלהם בבית שמתקבלת מעיצוב אופטימלי שמותאם רק להם.

מגוון העיצובים שמתאימים לכל בית

מה שקובע את האווירה בבית הוא סגנון אדריכלות פנים שבוחרים לו כך שלכל בית יש אין ספור אפשרויות מתאימות. בסופו של דבר, העיצוב שמתקבל ומתקבע הוא העיצוב שלקוחות מתחברים אליו והוא מתאים לצרכים שלהם כמו גם להעדפות האישיות. עיצוב פנים אפשר לשנות במהלך השנים כאשר משתנה הטעם ומשתנות הדרישות, כשהמשפחה גדלה או להפך, כשהבית הופך להיות דומיננטי יותר או פחות. על כל השינויים האלה אחראית מעצבת הפנים שלכם שקשובה לשינויים שחלים גם בכם ובציפיות שלכם מהבית. את השינויים האלה מתרגמים לתכניות עבודה מסודרות שמתקבלות תוך כדי תקשורת פתוחה וסיעור מוחות עם הלקוחות. כך, עיצוב הפנים מקבל את האישור הנדרש ויוצא לדרך רק אז כדי להתגשם בשטח בדיוק כמו בשרטוטים שראיתם.

בחירת סגנון לעיצוב הבית

סגנון עיצוב הפנים יכול להיות אקלקטי ויכול להיות אחיד במתווה שלו, לפי האישיות של בעלי הבית וההעדפות שלהם לגבי מה שמקנה להם את תחושת הנוחות. ההשראה שמקבלים ממקורות שונים במהלך החיים היא גם מה שמדריך את העבודה של מעצבת הפנים שלכם, והיא שואבת את הרעיונות שלה מכל מקור השראה אפשרי כזה. תיק עבודות של אדריכלית פנים יפרוס בפניכם את האפשרויות שתוכלו לבחור מביניהן ולהבין כיצד הבית שלכם יכול להיראות בסופו של דבר, לפי הנתונים הספציפיים שלו. מלי לוי אלבוים מציעה לכם תהליכי עבודה מסודרים לעיצוב הבית שלכם שבמהלכם תוכלו לשחרר את הדמיון ולתרגם אותו לעיצוב פנים מעשי שבו תיהנו לחיות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
מה תפקידו של מנעולן רכב מקצועי?
מנעולן רכב הזמין 24 שעות ביממה אמור להיות בדרך כלל...
עורך דין לירושות וצוואות- הכתובת בכל נושא הקשור לתחום
אף אחד לא אוהב לעסוק בנושאים הקשורים לירושות, צוואות וגם...
הדמיית שיער - על קצה המזלג
אם אתם נמצאים בחיפוש אחר פתרונות לשיער דליל או התקרחות...
והזוכה המאושר: ישיבת אמית יגל אשדוד
כשרועי השמיניסט האשדודי רצה להפיק הכתרת פורים בישיבה, הוא לא...
חשיבות המשחק והדמיון להתפתחות הילדים
משחק ודמיון הם מרכיבים בלתי נפרדים מהילדות התורמים באופן משמעותי...
למה כשנקלעים לחובות עורך דין הוא חבל הצלה?
כשאדם או עסק נקלעים לחובות שאין ביכולתם לפרוע, התוצאה היא...
איחוד הלוואות - הדרך שלכם להתחיל מחדש!
אם אתם נאבקים עם תשלומי חוב מרובים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות...
היבט חשוב בתכנון נסיעות עבור תיירים רבים
השכרת רכב בחו"ל והשוואת מחירים היא היבט חשוב בתכנון נסיעות...
המנהל שנמצא במילואים מ - 7/10 הועלה בדרגה – מול כל התלמידים
מאז שמחת תורה, ה-7/10 נמצא הרב שלום מלול במילואים ביחידה...
הבוסית שיילדה את העובדת
לפני מספר ימים הגיעה איילת כץ, 31, תושבת כרמי גת,...