Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ירון כרמי – המנהל החדש של אמית י' אשדוד

ירון כרמי – המנהל החדש של אמית י' אשדוד

ירון כרמי הוא המנהל החדש של תיכון אמית י' באשדוד והוא יחליף את מוטי ארבל שהודיע על עזיבה בשל מינויו למנהל קהילה בהנהלת רשת אמית.

בחמש שנים האחרונות ניהל כרמי את תיכון אמית חברה ומשפט בכפר בתיה ברעננה והוביל אותו תוך הצלחה חינוכית מרשימה, בשנת תשע"ה הוא אף זכה בתואר 'המורה של המדינה'. בסיומו של מכרז שנערך השבוע, בחרו נציגי המחוז והחמ"ד במשרד החינוך, נציגי עירית אשדוד ונציגי רשת אמית את ירון כרמי לתפקיד.

בעת ניהולו של מוטי ארבל הגיע בית החינוך להישגים יוצאי דופן, בעשייה חינוכית עמוקה ומרשימה, בזכאות לבגרות, במספר התלמידים ובאיכות הצוות החינוכי. במהלך השנים האחרונות הגיע בית הספר אל מעל 93% זכאות לבגרות, מספר לומדי מתמטיקה 5 יח"ל הוכפל פי 3 – הרבה מעבר לממוצע הארצי, ביה"ס מוביל את העיר בגיוס לצהל בכלל ובגיוס לשירות קרבי בפרט, אחוז התלמידים הממשיכים ללימודים במכינות קדם צבאיות, ישיבות או מוסדות להשכלה גבוהה הכפיל עצמו פי 5. כל זאת בהיותו המקיף הדתי היחיד בעיר שאינו מסנן את תלמידיו ומקבל את כולם באהבה גדולה.

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי בירך את כרמי על בחירתו ואיחל לו הצלחה רבה: "אני מאמין בתיכון אמית י' כמוסד חינוכי ערכי ומצוין ובטוח כי בית החינוך ימשיך בתנופה, ביחד עם ירון כרמי שיוביל אותו לפסגות חדשות". אריה מימון, ראש מינהל החינוך בעיריית אשדוד הודה למוטי ארבל על עשייה רבת שנים ובירך את כרמי שמצטרף לנבחרת המנהלים המצוינת של העיר. "נעשה הכל להביא ביחד להמשך ההצלחה למען ילדי העיר".

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמית אמר כי ירון כרמי הוא מנהיג חינוכי. "ירון ביחד עם צוות מוביל מעולה וחבורה חינוכית חמה ומקצועית, הקיימת בבית החינוך ימשיך ויעלה את המקום לקומה נוספת".

צילום אמית

מוטי ארבל המנהל היוצא, הודה לירון על הנכונות לקבלת האחריות על בית החינוך ועל הארת הפנים ושמחת היצירה שהוא מביא עימו. "ירון הוא האדם הטבעי ביותר להמשיך את תנופת ההצלחה של בית הספר בכל הפרמטרים מתוך חיבור אמיתי לקהילה ואהבה גדולה לתלמידים".

ירון כרמי, המנהל הנבחר הודה על האמון ואמר כי תיכון אמית י' זכה לצוות חינוכי יוצא מן הכלל, מסור, יצירתי ואוהב כל תלמיד. "אני שמח ומתרגש להכנס למשפחת אמית מקיף י' ובטוח שנוכל להמשיך את הדרך המדהימה שצוות בית הספר, התלמידים וההורים עשו ביחד עם מוטי המדהים שהיה לפניי. אני מודה לרשת אמית, עיריית אשדוד ומשרד החינוך על האמון שהם נותנים בי".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
Viva La Piano עונת מנויים 2023-2024 - קונסרבטוריון אקדמא פותח את העונה ה-27 של סדרת הקונצרטים הוותיקה, בניהולה האמנותי של יאנינה קודליק
הסדרה, מציבה את הפסנתר במרכז וחושפת את הקהל לרפרטואר הפסנתר...
אלו לא חלוקי נחל: נחשף ניסיון להבריח 6 טון של טבק לנרגילה
בודקי מכס אשדוד ברשות המסים סיכלו ניסיון מתוחכם במיוחד להבריח...
לקראת ראש השנה - מתנדבי מד"א ארזו אלפי חבילות מזון למשפחות ברוכות ילדים במסגרת מבצע של ישיבת שובה ישראל באשדוד של הרב יאשיהו פינטו
עשרות מתנדבי מד״א ממרחב לכיש משתתפים במיזם שמוביל הרב יואל...
עובדי המכס עקבו אחרי משאית מנמל אשדוד ועד מזרח ירושלים וגילו 500 קרטונים של סיגריות במקום אבקת כביסה ונייר טואלט
רשות המסים, באמצעות בית מכס אשדוד, סיכלה ניסיון הברחה של...
חוגגים את המגוון: אקי"ם אשדוד ועובדי חברת אדמה אגן שרו, רקדו וחגגו יחד באירוע סיום שנה
למרכז קהילתי גולדי באשדוד (מתנ"ס ד') הגיעו השבוע כ-60 צעירים...
השתלמות קיץ לנהגי האמבולנס במרחב לכיש של מד״א
כ-120 חובשי רפואת חירום נהגי אמבולנס במד״א הגיעו אמש (א׳)...
ילדי העובדים למען הקהילה בחופש הגדול
החופש הגדול בעיצומו ובמקום לבלות בחוף הים או מול המסכים,...
מה האפשרויות שלי לקבל הלוואה למטרות שונות כדוגמת משכנתא
מה האפשרויות שלי לקבל משכנתא לשם קניית דירה מהבנק ישנם הרבה...
לראשונה בישראל תתקיים השנה תחרות מלכת היופי לאימהות
רעיון ביוזמת ובהפקת מיכל יופדוב, זוכת תחרות "מיס יוניברס" לנערות,...
hard-hat-ge50a9ffdd_1920
לעבוד באופן בטוח ומוגן
אחד הדברים היותר חשובים בכל סוג של עבודה זה למעשה...