Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כיצד שעון נוכחות עשוי לייעל לכם את העסק?

כיצד שעון נוכחות עשוי לייעל לכם את העסק?
קרדיט FREEPIK

הכרת העובדים אל מערכת נוכחות טכנולוגית מתקדמת עשויה להיות מעט מאתגרת בהתחלה. בתור בעלי עסקים ניתן לומר באופן חד משמעי כי ברוב הפעמים נרבה לשוש מתגובה שלישית מטעם העובדים, אך ניכר כי המציאות הינה כי אין כל סיבה לחשש שכזה. רוב המוחלט של העובדים כבר רגילים לבצע דיווח שעות נוכחות במהלך מקום העבודה בדרך כזו או אחרת כבר מעבודות קודמות. ניתן לומר כי לשימוש בשעון נוכחות לעסק שלכם מגוון רחב של יתרונות שונים. לכן, במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי שיש לדעת טרם התקנת שעון נוכחות לעסק שלכם.

ניהול עובדים מרחוק

באמצעות שעון נוכחות מקצועי תינתן לכם האפשרות לנהל את העובדים שלכם ברחוק, ניתן לומר כי מדובר ביתרון בולט במיוחד עבור אותם בעלי משרדים המכילים עובדים אשר עובדים מהבית, כך למעשה תוכלו לבצע ניהול עובדים יעיל בכל מקום ובכל זמן. נוסף על האמור, יש לציין כי אין כל צורך בנוכחותכם הפיזית במקום העבודה על מנת לבצע מעקב אחרת הנוכחות באמצעות התקנת שעון נוכחות לעסק שלכם. תוכלו למעשה לראות בכל רגע נתון ומכל מקום אפשרי מי הם העובדים הנוכחים במקום העבודה, לקבל התראות שונות המדווחות על הגעה ועזיבה של עובדים ובהתאם לכך לערוך בקרה יעילה על נוכחות העובדים שלכם.

2 דגשים שחשוב לדעת טרם התקנת שעון נוכחות בעסק שלכם

בעת בה אתם מעוניינים לבחור בשעון נוכחות לעסק שלכם מוטב כי תתייחסו למספר דגשים חשובים שכן ביניהם כמות העובדים בעסק, מידת המורכבות במערכת השכר, צורת פריקת נתונים וכן הלאה וכן הלאה, ריכזנו עבורכם את שני הדגשים העיקריים ביותר, על מנת לוודא כי אתם מבצעים את הרכישה המתאימה ביותר עבורכם:

  • בחירת סוג השעון – תחילה, מוטב כי תשאלו את עצמכם את השאלה האם אתם רוכשים שעון נוכחות עבור עסק קטן או לחילופין גדול? שעון הפועל באמצעות כרטיס, הינו שעון אשר מאפשר לעובדים להעביר את הכרטיס על מנת לדווח נוכחות, שעון נוכחות טביעת אצבע, לפי העדפתכם האישית. במידה ומדובר בעסק אשר נמצא בסביבה שהיא לא משרדית כמו חווה חקלאית, מוסך, מפעלים וכדומה, מוטב כי תיקחו בחשבון התקנה של שעון נוכחות אשר פועל באמצעות זיהוי פנים, שעון נוכחות אשר מאפשר אימות מהיר ומקצועי הרבה יותר ביחס לטביעת אצבע. יש לציין כי מחירי שעוני הנוכחות הפועלים בעזרת זיהוי פנים צנחו בעלויות במהלך השנים האחרונות וניתן לומר כי כעת קרובים יחסית לעלויות השעונים הפועלים באמצעות טביעת אצבע.

בחירת התוכנה – מומלץ כי תבחרו תוכנה בהתאם לסוג העסק ומידת המורכבות של מערכת התשלום ודיווח שעות הנוכחות. במידה ומדובר בעסק קטן ניתן לומר כי אין כל צורך בחישוב של שעות נוספות או לחילופין בהסכמי עבודה אישיים, זאת מאחר וניתן לרכוש תוכנת נוכחות פשוטה אשר תדווח על יציאותיו וכניסותיו של העובד ממקום העבודה, תחשב את סך שעות הנוכחות, ללא צורך בניהול נוכחות מסורבל ומעקב אחר חוסרים. במידה ומדובר בעסק גדול, ניתן לומר כי ישנן תוכנות נוכחות יעילות ומתקדמות יותר אשר מחשבות שעות נוספות, הפסקות וכדומה, אך ניתן לומר כי ההשקעה הכספית היא גבוהה יותר בהתאם. נוסף על האמור, יש לציין כי קיימים גם שעוני נוכחות הפועלים באמצעות אפליקציה בענן אשר מעניקה לבעלי העסק אפשרויות ניהול יעילות ואפקטיביות הרבה יותר ולעובדים גם כן.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החשיבות של אוכל בריא לכלב
אתם מגלים כלב ורוצים לדאוג שהוא תמיד יהיה בריא? חשוב...
חום- יתרונות ופתרונות יעילים בתעשייה
החום הוא אולי מילת המפתח בתעשייה, בעיקר בשנים האחרונות וככל...
הכל על פתרונות לאריזה תעשייתית
פתרונות לאריזה תעשייתית חיוניים לשרשרת האספקה העולמית מכיוון שהם מבטיחים...
כיצד מתנהלים משפטית כאשר עוברים תאונה
תאונות הן אירועים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בכל רגע נתון...
למה כדאי לי להשקיע בנדל״ן בחו״ל?
אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמניבים ביותר הוא שוק הנדל״ן, אך...
סיבות לשלילת רישיון נהיגה
פסילת רישיון נהיגה יכולה להתבצע במספר מצבים. אחד המצבים הוא...
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...