זירת המומחיםפלילי

כללים לפני זימון למשטרה

חקירה באזהרה משמעותה כאשר חשוד מגיע לתחנת המשטרה והוא עתיד לעבור תשאול לתלונה המוגשת כנגדו. במצב שחשוד נחקר באזהרה יציגו בפניו השוטרים את הזכויות שהוא זכאי להן, אך בכל מקרה אם הוזמנתם לחקירה במשטרה רצוי שתיוועצו עם עורך דין מומחה לפני, שכן כל אמירה שלכם לא במקום עלולה לסבך אתכם ולהפוך מצב פשוט למסובך. חשוב לפני זימון לחקירה באזהרה להיוועץ עם עורך דין מוסמך שיתדרך אתכם וילווה אתכם לכל אורכו של התהליך שכן המצב לא יהפוך גרוע ויסכן את חייכם מבחינה אישית, חקירה משטרתית היא אף פעם לא דבר נעים ויש להתכונן אליה בהתאם. משרד עורכי דין אסף כהן ושות' הינו משרד עו"ד בוטיק, המשרד עובד במספר מחלקות משפטיות המתמחות בליווי ערכאות משפטיות בתחום המשפט האזרחי- מסחרי, פלילי, דיני מקרקעין ובתחום דיני המשפחה וירושה, במשרד ילוו את הלקוח מתחילתו של התהליך ועד סופו, תוך הקפדה על מתן התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שלהם.

 

ביצעתם עבירה באזור המרכז?

עורך דין פלילי בתל אביב יעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר בכל דיני הפלילים באזור תל אביב והסביבה. שכן בכל עבירה פלילית מכל סוג שהיא חשוב להיוועץ עם עורך דין פלילי שמתמחה בסוג העבירה שעשיתם על מנת שיוציא אתכם מהמצב הסבוך שנקלעתם אליו במינימום עונש. חשוב שנקפיד על הבאת עורך דין פלילי מומחה ומקצועי שיעניק לנו ביטחון מקסימלי.

 

 

אלימות במשפחה? הטרדה?

צו הרחקה לבעל הינו צו שמונע מהבעל להגיע אל הדירה שאשתו נוכחת בה, וכן אף להתקרב אליה במקומות ציבוריים, צו הרחקה לבעל הוא צו שניתן לרוב למספר חודשים ואחר כך הוא עובר בדיקה חוזרת על מנת לוודא שהמצב אכן השתנה או לא. בשביל שהאישה תשיג מבוקשה ותצליח להרחיק את הבעל ממנה בקלות, היא צריכה להגיש טופס ואם יש בידה הקלטות, או תיעוד של האלימות של הבעל כלפיה או כלפי הילדים שלהם. בכל שאלה בנושא פנו לעורך דין אסף כהן שיטפל ברגישות, אדיבות ומהירות בתיקים מהסוג הזה וזאת על מנת שהאישה תרגיש בנוח בביתה, לפרטים נוספים חייגו: 050-2222253 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button