זירת המומחים

כל מה שצריך לדעת על קבלן לפינוי פסולת

קבלן לפינוי פסולת הוא איש מקצוע אשר מתמחה בכל הנוגע לפינוי פסולת מסוגי כאלו ואחרים, בין אם מדובר בפסולת גזם ובין אם מדובר בפסולת תעשייתית ואף פסולת בניין. קבלן הפסולת הוא איש מקצוע אשר עומד לרשות לקוחותיו שכן, בין יתר הלקוחות השונים תוכלו למצוא קבלני בנייה, מלונות, מפעלים, עיריות, אנשים פרטיים וכיוצא בכך. תפקידו של קבלן הפינו הינו למעשה לספק את כל השירותים הנדרשים על מנת לפנות את הפסולת של קהל לקוחותיו. יתרה מכך, חשוב לציין כי פינוי פסולת בניין לא יכולה להיעשות על ידי אדם פרטי באופן עצמאי אלא אך ורק באמצעות קבלן פינוי פסולת אשר מחזיקים בכלים המתאימים, כלים כמו מכולות לפינוי פסולות וכן הלאה.

 

כיצד ולאן מועברת הפסולת?

אחד התפקידים של קבלן הפינוי יהיה לספק לכם את כלל הכלים הרלוונטיים יחד עם הציוד וכוח האדם אותו תצטרכו על מנת לפנות את הפסולת שלכם. בין הציוד העיקרי יהיה מכולות לפינוי פסולת ובחלק מהמקרים בעת בה מדובר על בניינים רבי קומות, ישנו גם הצורך בשרוולים לפינוי הפסולת. אותם כלים למעשה משמשים חלק עיקרי בתהליך הפינוי ובאמצעותם הפסולת עוברת למשאיות לצורך הפינוי. אז לאן מועברת הפסולת אתם שואלים? תחנת מעבר לפסולת תהיה התחנה הראשונה אליה תועבר הפסולת, ולאחר מכן הפסולת תועבר לאתרים הטמנה ומחזור הנמצאים ברחבי כל חלקי הארץ. חשוב לציין כי מוטב לוודא כי קבלן הפסולת אכן מתאם מול אחד מאתרי הפסולת אשר אושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה.

 

מי אחראי על פינוי הפסולת?

על פי החוק הרשום במדינת ישראל, אדם המחזיק בידו אישור תחילת עבודה הוא זה שאחראי על פינוי הפסולת ולכן, במידה והפסולת שלו תזוהה בשטח אסור, גם אם מדובר באדם שהעסיק קבלן פינוי פסולת, ניכר כי העונש יחול גם עליו. בדיוק לשם כך, חשוב לבדוק בקפידה את כלל הקבלנים השונים טרם ביצוע הבחירה. וודאו כי בעת בה אתם פונים לקבלן פינוי פסולת שאתם מבקשים את התעודות המתאימות והרלוונטיות, או שלחילופין תוכלו לבצע בדיקה מול אתר הפינוי בו הוא עובד שהוא אכן עובד איתו. מיותר לציין כי העונש במדינת ישראל על אי פינוי פסולת לאתרים החוקיים המיועדים לכך הינו חמור – מתחיל בקנס של אלפי שקלים אף בחלק המקרים עשוי להוביל למאסר של עד חצי שנה.

מעוניינים בפינוי פסולת בניין? השאירו פרטים וחברת מ.ר.נ.ר פינוי פסולת בניין בע"מ תחזור אליכם בהקדם.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button