Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים

לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
קרדיט Canva

כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם על הצאצאים שלכם, יורשיכם ומצבם למקרה של פטירת ההורים שדואגים להם. ללא צוואה לא תמיד יורשים את מה שמקווים לרשת משום שחוקי הירושה של ישראל שונים ממה שחושבים ורואים בטלוויזיה בסדרות שונות. ולכן חשוב לקבוע מי יהיו היורשים שלכם בוודאות על ידי עריכת צוואה כחוק. עורך דין ירושה אשדוד שמטפל בנושאי הירושה והצוואה שלכם הוא זה שמנסח למענכם צוואה שתהיה תקפה לאחר פטירתכם, ובאופן כזה שלא תהיה נתונה לפרשנות שנויה במחלוקת, ושתעמוד בפני התנגדויות עתידיות בבית המשפט, כך שלא ניתן יהיה לבטל אותה, ולערער עליה כך שהעיזבון שלכם יגיע בסופו של דבר למי שזה מגיע לו. שירותי משרד עו"ד איתמר ארנסט ניתנים בתחום זה לכל מי שמחפש מידע על עריכת צוואה ורוצה להבטיח את ירושתו למי שבאמת רצה בכך.

מינוי אפוטרופוס מחייב אמון

הזקנה וגם המציאות מביאים איתה גם מצבים קשים של חוסר יכולת לנהל את החיים ולכן חייבים לדאוג ליום שבו לא תוכלו לטפל בחשבון הבנק, בהתכתבויות עם הרשויות ועם גופים שונים. שלא לדבר על קבלת החלטות בתחום הבריאות כדי לטפל בכם כשאתם לא יכולים להחליט. לכן, חשוב למצוא מי שיוכל לקבל עבורכם את התפקיד לטפל בעניינים הכי רגישים שלכם, הכספיים והרפואיים. על פי חוק, אם לא מיניתם מראש מיופה כוח, בית המשפט ימנה עבורכם אפוטרופוס וייתכן כי זה לא יהיה בהכרח אדם שאתם מכירים וסומכים עליו. במקרה ואין הסמכה בין בני המשפחה להתמנות כאפוטרופוס, המדינה לוקחת עליכם חסות ותמנה אדם או גוף חיצוני שיטפל בעניינכם.  ולכן כדאי מאוד לקבוע מראש מי עושה זאת למענכם, כדי להיות מוכן לכל מקרה כזה. עורך דין אפוטרופוס שמטפל בכך מקבל מכם את כל האמון שנדרש על מנת לנהל את החיים שלכם או של יקיריכם כשאתם אינכם יכולים לעשות זאת.

להתחיל את החיים ברגל ימין

החופה אליה מגיעים הזוגות בכל חתונה מסמלת את האהבה בין בני הזוג אך גם את השיתוף והקביעות הכלכליות שהוסכמו מראש לגבי אורח החיים שלכם כזוג נשוי, אך לא פחות חשוב גם למקרה של פרידה – מי יקבל מה. הסכמי ממון הם כבר הכרח בכל זוגיות, עם או בלי חתונה, והם החלק החשוב ביותר שמבטיח את הנישואים מפני מריבות וויכוחים מיותרים, ובמיוחד כאשר לזוג ישנם ילדים. בכל מקרה, את ההסכם צריך לעשות תוך הבנה מעמיקה מהם האינטרסים הכלכליים של כל אחד מבני הזוג, ומהם הערכים לפיהם הם מקימים תא משפחתי משותף. לעיתים בני זוג מעדיפים להדחיק את המחשבה על העתיד במובן זה ונמנעים לערוך הסכם ממון, ואז חס וחלילה אם מגיעים לנקודת מחלוקת, אז צצות הבעיות והדרך לבית המשפט תהיה כמעט מובטחת. לכן כדאי למנוע זאת מראש, בפנייה אל עו"ד הסכם ממון, שיש לו ניסיון ויכולת להבין אתכם מה חשוב לכם, עורכים יחד הסכם ממון המבטא את הרצון שלכם בהווה ובעתיד מבלי לערער את יחסי האהבה שלכם כבני זוג. שירותי משרד עו"ד איתמר ארנסט בתחום עריכת הסכמי ממון ניתנים לזוגות רבים שמעדיפים לעגן בהסכם מסודר את החיים המשותפים וגם את הפרידה, אם תקרה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...