זירת המומחיםכתבה ראשיתקהילה

להנות מאיכות חיים באמצעות רפואה משלימה

להקל על הכאבים

בלט דיסק הוא מצב בו קיימת שחיקה בשכבות הטבעת ההיקפית של הדיסק הבין חולייתי. לאורך זמן, בלט דיסק עשוי גם להתפתח לפריצת דיסק. למרות שיש אנשים שלא מרגישים שום סימפטום לבלט הדיסק, ישנם אנשים שכן חווים את הסימפטומים, בהתאם למיקום וסוג בלט הדיסק הקיים אצלם. בין הסימפטומים ניתן למצוא כאבי גב, אשר מחמירים במצב של הליכה, עמידה, ישיבה ממושכת ועוד. בנוסף, בחלק מהמקרים ניתן להרגיש הקרנה של הכאב, או עקצוצים, רדימות, נימול ועוד. כאשר הבלט מתרחש בצוואר מופיעים תסמינים כמו נוקשות באזור הצוואר, כאב, נימול עקצוץ ועוד. טיפול במצב של בלט דיסק יאפשר הקלה של הכאבים ויאפשר לחזוק לפעילויות יום יומיות כמו לשחק עם הילדים, לישון בנוחות, לעשות פעילות גופנית, ללכת או לעמוד ללא כאבים. למצב של בלט דיסק טיפול טבעי המקל על הכאבים השונים ועל תופעות הלוואי, הכולל טיפולי פיזיותרפיה להפעלת השרירים, דיקור סיני ונקודות לחיצה.

להקל על הדלקת

החיים שלנו מלאים בפעילות, מהפשוטה ביותר כמו לקום בבוקר ולצחצח שיניים החל בהליכה ברגל אל העבודה ועד פעילות גופנית מאומצת יותר. לרוב הפעילות אינה כרוכה בכאבים, אשר מפריעים לה. ישנם אנשים אשר סובלים מכאבים כתוצאה מפעילויות אלה כתוצאה מדלקת מפרקים. דלקת מפרקים גורמת לכאבים במפרקים בגוף נמצאים במגוון מקומות בגוף.  אצל אנשים שונים הדלקת נגרמת ממקור אחר ולכן משך הדלקת יכול להשתנות מאדם לאדם- החל מכמה שבועות ועד לכל החיים. במצב של דלקת פרקים, איכות החיים נפגעת לאור הכאבים והגבלת התנועה קיימת בדלקת זו, לצד העייפות שעשויה להתלוות למצב.

בגלל שדלקת הפרקים יכולה להיות לנבוע מכמה סיבות, אצל כל אדם בעל דלקת פרקים טיפול שונה. ניתן לחלק את הטיפול לטיפול בתרופות שונות כמו תרופות נוגעות דלקת שאינן מבוססות על סטרואידים, הזרקת סטרואידים למפרק עצמו או תרופות המתמקדות בטיפול גם במחלה הגורמת לדלקת. לצד זה, טיפולי רפואה משלימה בעלי אפקט הקלה ושיפור במחלה כמו דיקור סיני.

דוקטור אהרון סולומון בעל קליניקה מקצועית המתמחה בטיפולי רפואה משלימה, בה הוא מציע את שיטות הטיפול הייחודיות שפיתח. הקליניקה מציעה מגוון טיפולים להקלה על כאבים וטיפול במצבים שונים תוך מקצועיות, חמלה וסבלנות. הקליניקה מתאימה למגוון גילאים ובעיות רפואיות. חייגו עוד היום 050-7715425

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button