Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה

להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
קרדיט - Canva

מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם כלכלית. מלחמה מורגשת היטב בכל רחבי הארץ. ההשפעה הרחבה שלה היא למשל בתחום הכלכלי. אפילו היחס של מדינות אחרות אלינו בתקופה זו משפיע על הכלכלה של משפחות רבות. פחות מוצרים על המדף ופחות מבחר גוררים עליה במחירים. גם מצב רוח לאומי שאינו בשיאו מקשה על עסקים להתפרנס, זאת לצד שירות מילואים ארוך. באזורי הלחימה הדבר ניכר עוד יותר, במיוחד במלחמה הנוכחית בה תושבי הצפון והדרום מפונים מבתיהם ואינם יכולים לנהל את העסק כמעט בכלל. יעוץ כלכלי למשפחות בצפון או בדרום המפונות יכול לסייע מאוד לעבור את התקופה הקשה של המלחמה ולצאת ממנה במצב טוב יותר כשתסתיים.

לבחור את האדם הנכון שילווה אתכם לשינוי הכלכלי

יעוץ כלכלי למשפחות בצפון כאמור נחוץ מאוד ויכול לסייע להן להשאיר את הראש מעל המים. כך כמובן גם למשפחות מהדרום אשר עברו תופת במלוא מובן המילה. הייעוץ הכלכלי הוא השקעה לטווח ארוך, השקעה שאת תוצאותיה תתחילו לראות תוך זמן קצר, זאת כמובן כל עוד אתם ממשיכים לתרגל וממשיכים לעבוד בהתאם לתוכנית שנבנתה לכם. יועץ בעל ניסיון לכלכלת המשפחה לא רק ידבר, אלא ייתן לכם כלים נוחים לשימוש כמו אפליקציה באמצעותה תוכלו לתכנן את ההוצאות שלכם ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק. התוכנית תיבנה עבורכם באופן אישי, בהתאם למצב המיוחד בו אתם נמצאים כעת ובהתאם לחייכם בכלל לכן, חשוב לבחור את האדם הנכון לכך, אדם שניגש לעניין מתוך שליחות אמיתית כשיש לו ידע נרחב בנושא.

איך לנהל את התחום הפיננסי ולא להיות מנוהלים

במשפחות רבות כמעט שאין ניהול של הנושא הפיננסי. יתכן שהדבר קשור לכך שכל העניינים הפיננסיים אינם מספיק מוחשיים לנו, במיוחד היום כשכבר אין התנהלות רבה עם כסף מזומן אשר נותנת לנו להרגיש באופן ברור מה קורה כשאנו מוציאים כסף וגם את התחושה המספקת כשאנו מקבלים כסף. כשהנושא לא נמצא מספיק בשליטה ובמעקב הדבר מוביל פעמים רבות לכניסה לחובות, ללקיחת הלוואות בלי להסס או להוצאות גדולות. ייעוץ פיננסי למשפחות ישים להן קודם כל מראה מול העיניים וייתן להן להבין באופן מוחשי וברור יותר את משמעות המהלכים הפיננסיים שהן עושות או לא עושות. מה המשמעות של מחזור משכנתא לכזו שהיא טובה יותר, איך הצמצום החודשי יותיר להן כסף פנוי ומה ניתן לעשות איתו. מה המשמעות של צמצום ביטוחים מיותרים או כל שינוי אחר בהתנהלות הכלכלית, עד הגעה למצב של יציאה מחובות ואפילו אפשרות להשקיע, כשגם כאן חשוב לבחור באפיק הנכון.

אביתר זכאי הוא יועץ כלכלי למשפחות הן בצפון והן באזור ירושלים. הוא בעל ניסיון רב בתחום וסייע למשפחות רבות לשפר את מצבן ולהתחיל להתנהל נכון יותר. מוזמנים ליצור קשר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הכל על פתרונות לאריזה תעשייתית
פתרונות לאריזה תעשייתית חיוניים לשרשרת האספקה העולמית מכיוון שהם מבטיחים...
כיצד מתנהלים משפטית כאשר עוברים תאונה
תאונות הן אירועים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בכל רגע נתון...
למה כדאי לי להשקיע בנדל״ן בחו״ל?
אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמניבים ביותר הוא שוק הנדל״ן, אך...
סיבות לשלילת רישיון נהיגה
פסילת רישיון נהיגה יכולה להתבצע במספר מצבים. אחד המצבים הוא...
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...