Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתגרש מבלי לאבד את הזכויות

להתגרש מבלי לאבד את הזכויות
קרדיט - Canva

מלחמות גירושין רבות נמנעות בשנים האחרונות הודות לחוק שמחייב גישור ויישוב הסכסוך לפני שפונים לדיונים בבית המשפט, וטוב שכך. כאשר יש ילדים שמעורבים בסיפור וכאשר יש רכוש רב ואינטרסים כלכליים מוטב לנסות לגשר בין הצדדים ולהיפרד בהסכמה כאשר יש הסכם שמנוסח היטב בידי עורכי הדין. בכל שלב של גירושין כאלה אפשר לפנות בסופו של דבר למשפט גירושין אבל הוא יהיה אפקטיבי פחות אם אפשר לגשר ולהגיע להסכמות טובות שיחסכו כסף וזמן והרבה מאוד משקעים עכורים, בעזרתו של עורך דין גירושין אשקלון. אם מייצג אתכם עורך דין שמנוסה בכל הליכי הגישור והייצוג שלכם בתיק גירושין, אפשר לבחור לנקוט מהלכים שונים על פי האסטרטגיה הנכונה לכם כדי להגן על הזכויות שלכם. רצוי ככל האפשר להימנע כמובן ממלחמות קשות שלא מניבות תוצאות רצויות, אבל זה נתון לשיקולו של הלקוח יחד עם הייעוץ המקצועי של עורכת הדין שלכם. משרד עוה"ד אור עזריה ושות' מתמחה בניהול תיקי משפחה בכל הרמות והדרישות, כולל גירושים מורכבים שמערבים בתוכם גם ענייני ממון ומשמורת לא פשוטים לפתרון.

לטפל בילדים ובטובתם

ילדים אינם אשמים בגירושים אבל כל מה שיסבירו להם עדיין לא ישפר את הרגשתם על אובדן המסגרת, ולכן יש לטפל בכל ענייניהם ברגישות ובדיסקרטיות המתבקשות. זכויות ילדים לבית חם ואוהב נשמרות גם כאשר נלחמים על משמורת ילדים ועושים את זה נכון מבלי להקצין את סכסוך הגירושין. ניהול תיק גירושין בצורה ששומרת על האינטרסים של הילדים מציב בראש סדר העדיפויות את טובתם וזה כולל לפעמים מאבק על מזונות ועל רכוש וזכויות כלכליות שמגיעים להם. זהו מאבק רגיש שמסתבך לעתים ויכול להימשך גם בעתיד כאשר יש צורך בעדכון מזונות ונושאים שונים שקשורים בכלכלתם ובזכויותיהם למימון מצד שני ההורים. לכן, רצוי לעבוד עם עו"ד שמתמחה בתחום זה מבלי להתפשר על מה שמגיע להם.

ניהול גירושים ללא משפט

אפשר להגיע לגירושים ולמעמד הגט מבלי להגיע למשפט מסובך וארוך שיוצר אצל כולם משקעים קשים. ככל שמגיעים להסכמות משותפות בהליכי גישור כך גם אפשר לערוך ולחתום על הסכם גירושים שאותו מביאים לבית המשפט לענייני משפחה, כדי לאשר אותו ולהביא לרבנות למתן גט. זה חוסך הרבה מאוד כאב ועגמת נפש שמוכרים מהדיונים הקשים בבית המשפט וזה ללא ספק רצוי יותר לטובת כל המעורבים בסיפור. אם אתם מחפשים ייצוג נבון ונחוש בתיק גירושים, תשמחו לדעת ששירותי משרד עוה"ד אור עזריה ושות' כוללים גישור כאשר זה אפשרי, וניהול הגירושים שלכם תוך הפעלת כל המהלכים היצירתיים והנכונים להשגת התוצאה הרצויה לכם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
פילאטיס מכשירים- כשכוח ושיווי משקל נפגשים
שיטת הפילאטיס היא ידועה כבר שנים. השיטה מוכרת בתור כזו...
בחירה עיצובית המשלבת אסתטיקה יפה
חיפוי עץ דקורטיבי הוא בחירה עיצובית המשלבת אסתטיקה עם פונקציונליות,...
מה חשוב לדעת על החזקת סמים שלא לצריכה עצמית?
סמים הם נושא מתעתע. מצד אחד הנורמות החברתיות השתנו באופן...
להפוך מסיבת רווקות לערב בלתי נשכח- כך תעשי את זה
מסיבת רווקות היא אירוע בלתי נשכח שהפך כבר לחלק בלתי...
שאלות נפוצות על מערכות כיבוי אש לעסקים
בטיחות אש היא לא תחום בו תרצו להקל ראש. התפרצות...
איך כדאי לבצע עבודות של איטום בבניינים גבוהים?
לגלות שיש לכם בעיות של איטום בבית זה לא נעים....
תכנון תיאום וביצוע אירועים
הפקת אירועים לחברות הייטק כוללת תכנון, תיאום וביצוע אירועים המותאמים...
וטרינר טוב מכיר את חיית המחמד שלכם
כשחיית המחמד שלכם מרגישה נוח בחדר ההמתנה כי היא כבר...
הליך משפטי הכולל התאמה של מעמד אדם במדינה מסוימת
הסדרת מעמד הוא הליך משפטי הכולל התאמה או לגליזציה של...
כל מה שחשוב שתדעו על דיסלקציה אצל ילדים
ישנם ילדים אשר קשה להם יותר בקריאה ובכתיבה וזאת על...