Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתגרש מבלי לאבד את הזכויות

להתגרש מבלי לאבד את הזכויות
קרדיט - Canva

מלחמות גירושין רבות נמנעות בשנים האחרונות הודות לחוק שמחייב גישור ויישוב הסכסוך לפני שפונים לדיונים בבית המשפט, וטוב שכך. כאשר יש ילדים שמעורבים בסיפור וכאשר יש רכוש רב ואינטרסים כלכליים מוטב לנסות לגשר בין הצדדים ולהיפרד בהסכמה כאשר יש הסכם שמנוסח היטב בידי עורכי הדין. בכל שלב של גירושין כאלה אפשר לפנות בסופו של דבר למשפט גירושין אבל הוא יהיה אפקטיבי פחות אם אפשר לגשר ולהגיע להסכמות טובות שיחסכו כסף וזמן והרבה מאוד משקעים עכורים, בעזרתו של עורך דין גירושין אשקלון. אם מייצג אתכם עורך דין שמנוסה בכל הליכי הגישור והייצוג שלכם בתיק גירושין, אפשר לבחור לנקוט מהלכים שונים על פי האסטרטגיה הנכונה לכם כדי להגן על הזכויות שלכם. רצוי ככל האפשר להימנע כמובן ממלחמות קשות שלא מניבות תוצאות רצויות, אבל זה נתון לשיקולו של הלקוח יחד עם הייעוץ המקצועי של עורכת הדין שלכם. משרד עוה"ד אור עזריה ושות' מתמחה בניהול תיקי משפחה בכל הרמות והדרישות, כולל גירושים מורכבים שמערבים בתוכם גם ענייני ממון ומשמורת לא פשוטים לפתרון.

לטפל בילדים ובטובתם

ילדים אינם אשמים בגירושים אבל כל מה שיסבירו להם עדיין לא ישפר את הרגשתם על אובדן המסגרת, ולכן יש לטפל בכל ענייניהם ברגישות ובדיסקרטיות המתבקשות. זכויות ילדים לבית חם ואוהב נשמרות גם כאשר נלחמים על משמורת ילדים ועושים את זה נכון מבלי להקצין את סכסוך הגירושין. ניהול תיק גירושין בצורה ששומרת על האינטרסים של הילדים מציב בראש סדר העדיפויות את טובתם וזה כולל לפעמים מאבק על מזונות ועל רכוש וזכויות כלכליות שמגיעים להם. זהו מאבק רגיש שמסתבך לעתים ויכול להימשך גם בעתיד כאשר יש צורך בעדכון מזונות ונושאים שונים שקשורים בכלכלתם ובזכויותיהם למימון מצד שני ההורים. לכן, רצוי לעבוד עם עו"ד שמתמחה בתחום זה מבלי להתפשר על מה שמגיע להם.

ניהול גירושים ללא משפט

אפשר להגיע לגירושים ולמעמד הגט מבלי להגיע למשפט מסובך וארוך שיוצר אצל כולם משקעים קשים. ככל שמגיעים להסכמות משותפות בהליכי גישור כך גם אפשר לערוך ולחתום על הסכם גירושים שאותו מביאים לבית המשפט לענייני משפחה, כדי לאשר אותו ולהביא לרבנות למתן גט. זה חוסך הרבה מאוד כאב ועגמת נפש שמוכרים מהדיונים הקשים בבית המשפט וזה ללא ספק רצוי יותר לטובת כל המעורבים בסיפור. אם אתם מחפשים ייצוג נבון ונחוש בתיק גירושים, תשמחו לדעת ששירותי משרד עוה"ד אור עזריה ושות' כוללים גישור כאשר זה אפשרי, וניהול הגירושים שלכם תוך הפעלת כל המהלכים היצירתיים והנכונים להשגת התוצאה הרצויה לכם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הפתרונות האיכותיים ביותר שיבטיחו את נוחות ובטיחות
במבינו קינג - joiebaby, המקום שבו תמצאו את המוצרים המובילים...
איך מקרינים מצגות שונות באירועים?
כולנו רגילים לכך שמצגות הן חלק בלתי נפרד מאירועים שונים....
פתרונות אורתופדיים- מה זה אורתוטיקה וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם
איפה מזמינים מדרסים בהתאמה אישית? למי שרצה לענות כי מדרסים...
צוואה הדדית: מה שחשוב לדעת
אחת האפשרויות בעריכת צוואה היא צוואה הדדית. צוואה זו נערכת...
כיצד פותרים סכסוכים בין בני משפחה
סכסוכים עלולים לקרות בסיטואציות שונות - סכסוכים משפחתיים על ירושה...
סובלים מכאבי ידיים או רגליים? יתכן שיש לכם סיאטיקה
התסמינים העיקריים של סיאטיקה, מחלה רפואית תכופה, כוללים חוסר תחושה,...
רכישת דירה - רק עם סיוע משפטי
רכישת נכס היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם,...
הגנה על כל עובדת בהריון
מעסיקים רבים מודעים לזכויות של עובדיהם ובכל זאת קורה לא...
פתרונות פיננסיים מתקדמים: איחוד הלוואות משכנתא ומיחזור משכנתא
בתחום הפיננסים, בו ההחלטות החשובות יכולות להשפיע על חיינו הכלכליים...
למה כדאי לרכוש טרמפולינה לתינוק?
אם נולד לכם תינוק חדש, אין דבר מרגש מזה. אתם...