Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למי פונים במקרה של תאונה?

למי פונים במקרה של תאונה?
קרדיט canva

תאונות עלולות להתרחש בכל זמן ומקום ולעיתים, ההשלכות שלהן יכולות להיות קשות. אך במקרה של תוצאות קשות כמו נכות ואובדן עבודה כתוצאה מתאונה, בין אם מדובר בתאונת עבודה, תאונת דרכים, רשלנות וכדומה, הגוף אותו מעמידה המדינה לרשותכם הוא הביטוח הלאומי והקצבאות השונות שניתן להשיג דרכו. עורך דין ביטוח לאומי הוא עורך דין המתמחה בסיוע לאנשים בניווט בתהליך המורכב של הגשת בקשה וקבלת קצבאות מהביטוח הלאומי, עורכי דין אלה מייצגים לקוחות המבקשים תמיכה כספית עקב נכות או הכנסה מוגבלת. עורכי דין המתעסקים עם תביעות לביטוח לאומי ממלאים גם תפקיד מכריע בייצוג לקוחות במהלך תהליכי ערעור. אם התביעה הראשונית נדחתה, עורכי דין אלו מסייעים ללקוחות בהגשת ערעורים ובניווט בתהליך הביקורת המנהלית המורכבת. הם מספקים הכוונה משפטית, מכינים טיעונים בכתב ומייצגים לקוחות בדיונים בפני שופטי המשפט המנהלי כדי להציג את המקרה החזק ביותר האפשרי לקבלת הטבות.

כל מה שאתם צריכים לדעת על תאונות עבודה

במידה והתאונה אותה עברתם התרחשה במקום העבודה שלכם וכן, בדרך אל העבודה או מהעבודה הביתה, התאונה נחשבת כתאונת עבודה לכל דבר. במקרה ונפגעתם בצורה כזו בה נגרמה לכם נכות או אובדן כושר עבודה בין אם זמני או קבוע וגם, הפסדתם ימי עבודה בעקבותיה, הסבירות שמגיעים לכם פיצויים היא גבוהה. עבור זאת, כדאי לפנות לעזרתו של עורך דין לענייני תאונות עבודה. עורך דין המתמחה בענייני תאונות עבודה הוא עורך דין המתמקד בסיוע לאנשים שנפגעו במסגרת שעות או מקום העבודה, עורכי דין אלו מתמחים בפיצויי עובדים ומכירים היטב את התקנות והתהליכים הכרוכים בטיפול בתביעות נפגעי עבודה. כאשר אדם נפגע בעבודה, עורך הדין ממלא תפקיד מכריע בסיוע לו להבין את זכויותיו ולנווט במורכבות המשפטית של מערכת המשפט והגופים המגישים פיצויים לעובדים. עורך הדין מספק הנחיות לגבי הגשת התביעה, מספק מידע לגבי האם כדאי או לא כדאי להגיש את אותה התביעה מבחינת סיכויי הצלחה וגובה פיצויים, מעריך את סכום הפיצויים ומבטיח שכל התיעוד הדרוש הושלם בצורה מדויקת ויוגש בתוך המועדים שצוינו.

תביעות נוספות שמצטרפות

במקרים בהם תאונת עבודה נובעת מרשלנות של צד שלישי, כגון קבלן משנה או יצרן ציוד, עורכי דין המתמחים בתאונות עבודה עשויים גם להגיש תביעות בגין נזקי גוף בשם לקוחותיהם. הם בוחנים את כל הדרכים הפוטנציאליות ללקיחת אחריות על הגורם המפגע כדי להבטיח שלקוחותיהם יקבלו את הפיצוי המקסימלי הזמין על פי החוק. משרד עריכת דין, גישור ונוטריון פילביץ' אבדייב, בניהולן של עו"ד גלי אבדייב ועו"ד חגית פילביץ’ מציע ייצוג וייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר. במידה ואתם זקוקים לעורך דין שיטפל בתביעות בתחום הנזיקין והנדל"ן, פנו אל המשרד להתייעצות.  מספר טלפון ליצירת קשר: 058-5808787 , 0547663717.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
חשיבותם של אימונים לבריאות ולמצב הגופני שלכם
אם אין לכם את הלוקסוס של עבודה גופנית שהיא המצב...
פרסום חרדי סוף 2023
פרסום חרדי הוא אינו עניין של מה בכך שכן, פרסום...
לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם...
פתרונות קלים מדי הם ממכרים
מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים...
לטפל בנפש שלנו בצורה איכותית
על מנת שתוכלו לצאת לדרך חיים חדשה, וכן גם להיגמל...
מטען מהיר לאופניים חשמליים מה חשוב לדעת לפני קנייה
אופניים חשמליים, בעיני המשתמשים והחובבים האדוקים שלהם, הם לא פחות...
אינטרקום לבית
אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה של יקירכם זה לא קל. יש אינספור...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה שבאמת תשקף את האם היקר לכם שהלך...
חתונה דתית
איך מארגנים חתונה דתית?
חתונה ללא ספק מהווה אירוע מרגש ביותר. כל זוג חולם...