Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למי פונים במקרה של תאונה?

למי פונים במקרה של תאונה?
קרדיט canva

תאונות עלולות להתרחש בכל זמן ומקום ולעיתים, ההשלכות שלהן יכולות להיות קשות. אך במקרה של תוצאות קשות כמו נכות ואובדן עבודה כתוצאה מתאונה, בין אם מדובר בתאונת עבודה, תאונת דרכים, רשלנות וכדומה, הגוף אותו מעמידה המדינה לרשותכם הוא הביטוח הלאומי והקצבאות השונות שניתן להשיג דרכו. עורך דין ביטוח לאומי הוא עורך דין המתמחה בסיוע לאנשים בניווט בתהליך המורכב של הגשת בקשה וקבלת קצבאות מהביטוח הלאומי, עורכי דין אלה מייצגים לקוחות המבקשים תמיכה כספית עקב נכות או הכנסה מוגבלת. עורכי דין המתעסקים עם תביעות לביטוח לאומי ממלאים גם תפקיד מכריע בייצוג לקוחות במהלך תהליכי ערעור. אם התביעה הראשונית נדחתה, עורכי דין אלו מסייעים ללקוחות בהגשת ערעורים ובניווט בתהליך הביקורת המנהלית המורכבת. הם מספקים הכוונה משפטית, מכינים טיעונים בכתב ומייצגים לקוחות בדיונים בפני שופטי המשפט המנהלי כדי להציג את המקרה החזק ביותר האפשרי לקבלת הטבות.

כל מה שאתם צריכים לדעת על תאונות עבודה

במידה והתאונה אותה עברתם התרחשה במקום העבודה שלכם וכן, בדרך אל העבודה או מהעבודה הביתה, התאונה נחשבת כתאונת עבודה לכל דבר. במקרה ונפגעתם בצורה כזו בה נגרמה לכם נכות או אובדן כושר עבודה בין אם זמני או קבוע וגם, הפסדתם ימי עבודה בעקבותיה, הסבירות שמגיעים לכם פיצויים היא גבוהה. עבור זאת, כדאי לפנות לעזרתו של עורך דין לענייני תאונות עבודה. עורך דין המתמחה בענייני תאונות עבודה הוא עורך דין המתמקד בסיוע לאנשים שנפגעו במסגרת שעות או מקום העבודה, עורכי דין אלו מתמחים בפיצויי עובדים ומכירים היטב את התקנות והתהליכים הכרוכים בטיפול בתביעות נפגעי עבודה. כאשר אדם נפגע בעבודה, עורך הדין ממלא תפקיד מכריע בסיוע לו להבין את זכויותיו ולנווט במורכבות המשפטית של מערכת המשפט והגופים המגישים פיצויים לעובדים. עורך הדין מספק הנחיות לגבי הגשת התביעה, מספק מידע לגבי האם כדאי או לא כדאי להגיש את אותה התביעה מבחינת סיכויי הצלחה וגובה פיצויים, מעריך את סכום הפיצויים ומבטיח שכל התיעוד הדרוש הושלם בצורה מדויקת ויוגש בתוך המועדים שצוינו.

תביעות נוספות שמצטרפות

במקרים בהם תאונת עבודה נובעת מרשלנות של צד שלישי, כגון קבלן משנה או יצרן ציוד, עורכי דין המתמחים בתאונות עבודה עשויים גם להגיש תביעות בגין נזקי גוף בשם לקוחותיהם. הם בוחנים את כל הדרכים הפוטנציאליות ללקיחת אחריות על הגורם המפגע כדי להבטיח שלקוחותיהם יקבלו את הפיצוי המקסימלי הזמין על פי החוק. משרד עריכת דין, גישור ונוטריון פילביץ' אבדייב, בניהולן של עו"ד גלי אבדייב ועו"ד חגית פילביץ’ מציע ייצוג וייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר. במידה ואתם זקוקים לעורך דין שיטפל בתביעות בתחום הנזיקין והנדל"ן, פנו אל המשרד להתייעצות.  מספר טלפון ליצירת קשר: 058-5808787 , 0547663717.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הכל על פתרונות לאריזה תעשייתית
פתרונות לאריזה תעשייתית חיוניים לשרשרת האספקה העולמית מכיוון שהם מבטיחים...
כיצד מתנהלים משפטית כאשר עוברים תאונה
תאונות הן אירועים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בכל רגע נתון...
למה כדאי לי להשקיע בנדל״ן בחו״ל?
אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמניבים ביותר הוא שוק הנדל״ן, אך...
סיבות לשלילת רישיון נהיגה
פסילת רישיון נהיגה יכולה להתבצע במספר מצבים. אחד המצבים הוא...
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...