כתבה ראשית

לנהל חנויות בדרך הכי חכמה

הדרך היחידה להתמודד עם העומס של ההצלחה

חנויות חובה לנהל בדרך הכי מסודרת שיש, במיוחד אם אתם תלויים בהזמנת מלאי ובניהול שינוע דרך מחסנים ללקוחות, או אפילו חנות אונליין ששולחת את המוצרים בלבד מבלי להחזיק חנויות פיזיות. היום אין הבדל למעשה בין החנויות אונליין לחנויות פיזיות משום שכולן מנוהלות דרך מחשבה שהוא קופה רושמת לכל דבר והוא זה שמאפשר לנהל את התקשורת עם הלקוחות, את הסליקה דרך חברות האשראי וגם את הקשר למחסנים. כדי לנהל את כל הביקוש למוצרים שלכם אתם חייבים לעשות זאת בדרך חסכונית מבחינת משאבי זמן וריכוז נתונים ולכן התוכנות שמנהלות קופות חכמות כאלה יכולות להציע לכם הרבה יותר מאשר רק קבלת תשלומים והעברת כרטיסי אשראי. בחברת התוכנה אופק מערכות מחשבים בע"מ פיתחו לא רק מוצרים כאלה לניהול רכישות אלא גם לצורך כל מה שקשור לניהול עסק מצליח כדי שיעמוד בכל עומס הדרישות, כולל שירות לקוחות והדרכה צמודים.

האם אתם יודעים מה מצבכם?

עסק חייב להיות כל הזמן בתמונה השלמה של כל המלאי שלו, של הביקושים ושל ההזמנות שהוא עושה על מנת לחדש מלאי מבליל להיתקע עם חוסרים. כשעושים הכל דרך קופה שמציעה לכם גם מערכת לניהול מלאי בצורה חכמה ויעילה אתם מבצעים בדיוק את מה שהעסק זקוק לו כדי להישאר עדכני ורלוונטי ללקוחות. זה עוזר גם לעמוד בזמנים של אספקה מהירה ללקוחות משום שזה מה שקובע היום את ההבדל בין עסק מבוקש לבין עסק שאינו מצליח להרחיב את מאגר הלקוחות שלו. הכל תלוי וקשור לשרשרת האספקה מהמחסנים בחו"ל דרך היבוא והנמלים ועד השינוע למחסנים ומשם ללקוחות או לחנויות הפיזיות. שם, כבר תוכלו לאסוף את הנתונים על רכישות הלקוחות ועל ההעדפות שלהם והביקושים.

לדאוג לאבטחת מידע

היבט חשוב נוסף שאפשר לקבל דרך התוכנות האלה הוא אבטחת המידע והנתונים של הלקוחות. כאשר אנחנו מותקים מכל עבר בפריצות למחשבים ומחלקות האבטחה של חברות כרטיסי האשראי עובדות במרץ, אתם יכולים להבטיח לפחות שהזליגה של המידע לא תהיה מהקופות שלכם הודות לתקנים מחמירים של מסופון emv, השיטה החדשה והמתקדמת ביותר של סליקה. גם לזה נחוצה הטמעה של תוכנה חכמה ואת זה אפשר לספק לכם כאחד המוצרים והשירותים של חברת אופק מערכות מחשבים בע"מ, יחד עם שירות לקוחות וליווי של העסק שלכם לאורך כל התקופה. מוזמנים ליצור קשר במייל [email protected] או בטלפון מספר 052-7560407

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button