Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לסמוך על אנשי המקצוע שמלווים אתכם

לסמוך על אנשי המקצוע שמלווים אתכם
קרדיט - Pixabay

עורכי דין שאתם זקוקים להם מלווים אתכם בשלבים שונים בחייכם ועוזרים לכם להתגבר על משברים, או פשוט מסייעים לכם בכל מה שקשור לביורוקרטיה רשמית מול רשויות. תפקידים אחרים שעורכי דין ממלאים בחייכם קשורים לאירועי חיים מסוימים שחייבים לתת להם תוקף, כמו נישואין וזוגיות וגם במקרים של טיפול בעיזבון שלכם. בישראל יש חוק ירושה שקובע בנחרצות מי אמור לרשת אתכם ואם אתם לא מכירים אותו אתם עלולים להיות מופתעים כשתיתקלו בו בפעם הראשונה שתתחילו לדבר על הירושה שתשאירו ליקיריכם. החוק קובע שאם לא תשאירו צוואה נוטריונית, כמעט שום היגד אחר שלכם לא יקבל תוקף בבית המשפט והיורשים האמיתיים שלכם לא יקבלו את העיזבון שלכם כרצונכם. צוואה שחתומה נוטריונית היא צוואה תקפה בבית המשפט והיא חיונית לכל אחד, כדי למנוע סכסוכי ירושה וריבים משפחתיים. משרד עורכות דין, גישור ונוטריון פילביץ'-אבדייב, בניהולן של עו"ד גלי אבדייב ועו"ד חגית פילביץ’ עורך למענכם צוואה תקפה כרצונכם שמשאירה אתכם בראש שקט.

אם צריך לערער בביטוח לאומי, רק עם עורך דין

המוסד לביטוח לאומי גורם לרבים לחשוש מההליכים שמתקיימים בו בגלל הוועדות הרפואיות וההחלטות שמתקבלות בו. לא פעם הבקשות לקבלת נכות או לכל מטרה אחרת נדחות ולפעמים זה לא משום שזה לא מוצדק. לפעמים כל מה שנדרש הוא בקשה מנומקת היטב המלווה במסמכים והתיעוד מוצקים שיכולים להוכיח את טענותיכם ואת צדקתכם. כל מה שנדרש במקרים כאלה הוא להיעזר בעורך דין מיומן כדי לקבל ייצוג בביטוח לאומי. עורך הדין שלכם מלווה אתכם בהליכים אלה ומבטיח שאתם מגישים כל מה שנדרש כדי שיאמינו לכם ותוכיחו למה ההטבות האלה מגיעות לכם.

הגשת תעודות רשמיות ומאומתות

החתמת תעודות ומסמכים בחותמת נוטריון היא פעולה שדורשת אימות האנשים ואותנטיות המסמכים וזאת פעולה רשמית שיש לה חשיבות עליונה. היום אנחנו רואים את זה יותר מאשר פעם, בגלל הישראלים הרבים שמוציאים לעצמם אזרחות זרה או בגלל אנשים שהולכים ללמוד בחו"ל. כולם זקוקים להגיש תעודות שונות ומסמכים שעברו אימות חתימה נוטריון משום שבלעדי זה הם לא יוכרו כלל על ידי משרדי ממשלה במדינות אחרות או מוסדות להשכלה גבוהה, או כל משרד אחר שזקוק לתיעוד רשמי  לצורך הוכחת בעלות או טענה שלכם. משרד עורכות דין, גישור ונוטריון פילביץ'-אבדייב, בניהולן של עו"ד גלי אבדייב ועו"ד חגית פילביץ’ הוא משרד נוטריוני שדואג לכל המסמכים המוגשים לאימות ולחותמת נוטריונית כמתבקש מהרשויות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
לחסוך שנים של טיפולים בעזרת דיקור סיני
הרפוה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט הפכו לשיטת טיפול מקובלת...
כל מה שרציתם לדעת על מזגן vrf
אם יש משהו שמטריד את כולנו בישראל, זה החום. כדור...
התקנת חלון חדש בממ"ד
כפי שכולנו יודעים, הממ"ד הוא אחד מהחדרים הכי חשובים שיש...
הבטחת ניקיון לאחר שיפוצים
לאחר סיום השיפוץ, ההתרגשות מחליפה מהר מאוד את מקומה למשימה...
מתכננים פינוי בינוי- איך תשמרו על האינטרסים שלכם
יותר מכל פרויקט בניה גדול ככל שיהיה, פרויקט פינוי בינוי...
איך מעצבים סלון ב 2024
תמונות, גבס וחיפויים שונים מרכיבים בנים האחרונות את עולם העיצוב...
טיפול נכון בחובות משחרר אתכם מדאגות
חברות רבות קמות ומתפרקות מדי שנה ורשם החברות מנהל הליכי...
החשיבות של פניה לקבלת סיוע מקצועי בהתמודדות עם ההתמכרות
לאנשים יש הזדמנות לעשות מהפך חיובי ומשנה חיים כאשר הם...
דלת כניסה מרשימות לבניין המשרדים שלכם
החברה שלכם ממוקמת בבניין שעומד לעבור שיפוץ בקרוב? אם כך,...
ניקוי קרח יבש בסביבה תעשייתית
לפעמים, ייתכן שיהיה עליכם לנקות ציוד, מכונות או משטחים במפעל...