כתבה ראשיתקהילה

לתכנן את הבית בצורה ייחודית

עיצוב פנים בצפון הינו דבר נפוץ שכן יותר ויותר אנשים פונים לשירותיה של מעצבנת פנים אשר תדע להתאים את הרהיטים המושלמים עבור הבית שלנו וכן לעצב את הבית בסגנון ייחודי ועוצר נשימה. כמו כן מעצבנת הפנים הינה אחראית על גופי תאורה ייחודים, מערכות חשמל חדישות, ועוד. בנוסף תוכלו לבחור בשלל סגנונות עיצוב מיוחדים אשר יתאימו לכל נכס שלכם תוך הקפדה על צבעים מדהימים, חומרי גלם איכותיים וניצול מקסימלי של שטח הבית והקפדה על הפרטים הקטנים על מנת לעשות את הנכס שלכם מדויק, איכותי ובעל אסתטיקה מושלמת. על מנת לבצע פעולות אלו באיכות הגבוהה ביותר יש לבחור במעצבת פנים איכותית אשר תספק לכם שירותים אלו בצורה הטובה ביותר והאיכותית ביותר. לשם כך תוכלו לפנות לאדריכלות החן אשר הינה בבעלותה של חני אברהמוף אשר הינה בעלת מוניטין מרשים בתחום עיצוב הפנים וסטיילינג, ליווי וייעוץ אדריכלי לבתים צמודי קרקע ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן חני תלווה אתכם משלב התכנון הראשוני ועד קבלת היתר בנייה, וכן תקפיד על תודעת שירות מדהימה לכל לקוח שלה תוך הקפדה על שירותי איכותי ומקצועי לכלל לקוחותיה

חלק מפרויקט הבניה

בקשה להיתר בניה זהו למעשה חלק חשוב והכרחי בכל פרויקט בניה כלשהו, שכן מצב זה מתבצע לרוב על ידי מתכנן ומעצב הבית מול הוועדה לתכנון ובניה ברשות המקומית, האזורית או העירונית אשר בשטחה ממוקם הנכס. כמו כן ההליך צריך להתבצע על ידי מומחים שכן הדבר יחסוך כאב ראש ובירוקרטיה רבה.

לבחור את איש המקצוע הנכון

אדריכלים מומלצים בצפון אשר הינם חייבים להיות בעלי ניסיון באדריכלות, ניסיון מעשי מוכח. כמו כן נוכל לבחור אדריכל באמצעות המלצות מאינטרנט, אשר שם תוכלו למצוא ביקורות אודות האדריכל והמלצות עליו. כמו כן תצטרכו לבחון את תחום ההתמחות של האדריכל אותו אתם רוצים. דבר נוסף הינו תיק העבודות של האדריכל אשר מראה לכם את הניסיון שלו, את העבודות שבהן השתתף וכן את הסגנון אשר האדריכל שלכם דוגל בו. כמו כן בצפון הארץ ישנו צורך בשירותי אדריכל בנושאים כמו בניית בית פרטי בשכונות בנה ביתך בעיר או בהרחבות יישובים. לשם כך תוכלו לפנות לאדריכלות החן אשר בבעלותה של חני אברהמוף אשר הינה בעלת רפרטואר מרשים בתכנון, ליווי וייעוץ אדריכלי לבתים צמודי קרקע וכן ניסיון עתיר שנים בעיצוב וסטיילינג. בנוסף חני הינה בעלת תואר ראשון בהנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, מרצה לשרטוט אדריכלי, חברה באגודת מעצבי הפנים בישראל ועוד. כמו כן הסטודיו של חני מלווה מאות משפחות וביחד הופכים את חלום המגורים של המשפחות למציאות תוך הקפדה על לוח זמנים. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 050-3381810 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button